Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

Etxean

2019/11/09 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A1.TALDEA AMENABAR A ZKE ORDIZIA ORKLI 10:00:00 35-17
Kadete neskak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-A1.TALDEA AIALA A ZKE EREINTZA BEISSIER 11:30:00 23-13
Kadete neskak B GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-A2.TALDEA AIALA B ZKE SINERGIA Orio Eskubaloia 13:00:00 24-26
************************ *********
Jubenil Neskak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JN) 1.TALDEA AIALA A ZKE URNIETA INDAUX 15:45:00 17-28
Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. USURBIL K.E. 17:30:00 21-27
Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko maila liga AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. BM VILLA ARANDA 19:30:00 26-27

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Senior Mutilak Besteak ARETO FUTBOLA ZARAUTZ ZARAUTZ 09:00:00
Infantil Neskak B INFANTIL NESKAK A 2.TALDEA AIALA B ZKE UDARREGI A USURBIL 10:30:00 25-24
Infantil Mutilak D INFANTIL MUTILAK A 2.TALDEA AMENABAR D ZKE AMENABAR B ZKE 11:45:00 18-25
Infantil Mutilak A INFANTIL MUTILAK A 1.TALDEA AMENABAR A ZKE AMENABAR C ZKE 13:00:00 28-17

2019/11/10 - Igandea

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete neskak EL Euskadiko Kadete Neskak 1. fasea AIALA ZKE SARETEKNIKA KUKULLAGA ETXEBARRI 10:30:00 22-19
Jubenil Neskak EL Euskadiko Jubenil Neskak 1. fasea AIALA ZKE EMTESPORT KUKULLAGA ETXEBARRI 12:15:00 29-19

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Senior Mutilak Besteak ARETO FUTBOLA ZARAUTZ ZARAUTZ 09:00:00
Infantil Neskak D INFANTIL NESKAK B 2.TALDEA AIALA D ZKE SIGERNIA ORIO ESKUBALOIA 10:30:00 19-18
Alebin Neskak A ALEBIN NESKEN LIGA 1.Multzoa ZARAUTZ A ZKE USURBIL K.E. 11:45:00 28-5
Alebin Mutilak A ALEBIN MUTILEN LIGA ZARAUTZ A ZKE ALOÑA MENDI K.E. 13:00:00 30-5

Kanpoan

2019/11/09 - Larunbata


NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
ANTONIANO KIROLDEGIAN 00:00:00 Infantil Mutilak B INFANTIL MUTILAK A 2.TALDEA AMENABAR D ZKE AMENABAR B ZKE 11:45:00 18-25
ANTONIANO KIROLDEGIAN 00:00:00 Infantil Mutilak C INFANTIL MUTILAK A 1.TALDEA AMENABAR A ZKE AMENABAR C ZKE 13:00:00 28-17
BERAUNGO FRONTOIAN 10:00:00 Infantil Neskak C INFANTIL NESKAK B 2.TALDEA EREINTZA TODO TERRENO AIALA C ZKE 11:30:00 AUTOBUSEZ 15-21
HONDARTZA KIROLDEGIAN 11:30:00 Kadete mutilak B GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A-2.TALDEA AUKERA ELECTROTECNICA HONDARRIBIA AMENABAR B ZKE 13:00:00 AUTOBUSEZ 29-25
pol TENERIAS -ZARAGOZA 13:15:00 Senior Neskak ZN Emakumezkoen zilarrezko maila B multzoa SHAR ZARAGOZA AIALA ZARAUTZ Z.K.E. 18:00:00 AUTOBUSEZ 20-39
ZUBIKOA KIROLDEGIAN 14:00:00 Kadete mutilak C GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A3.TALDEA HIRU THERMIK LEHIOAK ALOÑA MENDI K.E. AMENABAR C ZKE 16:00:00 AUTOBUSEZ 37-24
USABAL KIROLDEGIAN 14:30:00 Jubenil Mutilak HT GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JM) 3.TALDE TOLOSA C.F. ESKUBALOIA B HETTICH ZKE 16:00:00 AUTOBUSEZ 13-16
BERANGO KIROLDEGIAN 16:00:00 Senior Neskak A Emakumezkoen Euskadiko senior liga BERANGO ESKUBALOIA AIALA A ZKE 18:15:00 AUTOBUSEZ 15-31
ERRENTERIA KIROLDEGIAN 17:45:00 Senior Mutilak 2N Gizonezkoen Euskadiko senior liga EREINTZA BEISSIER TXIKIPOLIT ZKE 19:15:00 AUTOBUSEZ 21-23

2019/11/10 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
LUBAKI KIROLDEGIAN 00:00:00 Jubenil Neskak B GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JN) 2.TALDEA TRAPAIA TABERNA PULPO EK AIALA B ZKE 12:15:00 Kotxez 31-17
ZUBIKOA KIROLDEGIAN 08:15:00 Infantil Neskak A INFANTIL NESKAK A 3.TALDEA ALOÑA MENDI K.E. A AIALA A ZKE 10:00:00 AUTOBUSEZ 21-09
DONIBANE KIROLDEGIAN 08:45:00 Kadete mutilak EL Euskadiko Kadete Mutilak 1. fasea EREINTZA AGUAPLAST GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 10:30:00 AUTOBUSEZ 22-25
DONIBANE KIROLDEGIAN 08:45:00 Jubenil Mutilak EL Euskadiko Jubenil Mutilak 1. fasea EREINTZA AGUAPLAST GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 12:00:00 AUTOBUSEZ 25-28
BERA BERA KIROLDEGIAN 09:30:00 Alebin Neskak B ALEBIN NESKEN LIGA 1.Multzoa BERA BERA ZARAUTZ B ZKE 11:00:00 AUTOBUSEZ 17-26
POL. LA SALLE -DONOSTI 10:30:00 Kadete mutilak D GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A-1.TALDEA SAIEKO KE - LA SALLE AMENABAR D ZKE 12:00:00 AUTOBUSEZ
BERAUNGO FRONTOIA 11:30:00 Kadete neskak D GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-B1.TALDEA EREINTZA LISOMAT AIALA D ZKE 13:00:00 AUTOBUSEZ 16-26

z Atsedena

2019/11/10 - Igandea

Atsedena

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete neskak C GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-A3.TALDEA ATSEDENA AIALA C ZKE 00:00:00
Jubenil Mutilak JMI GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JM) 1.TALDE ATSEDENA AMENABAR B ZKE 00:00:00