Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduak



Maila A ekipoa B ekipoa Eguna Lekua Ordua NON Irteera ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
Alebin Neskak A ZARAUTZ A ZKE USURBIL K.E. 2019/11/10 - Igandea Antoniano Kiroldegia - Etxean 11:45:00 00:00:00 28-5
Alebin Neskak B BERA BERA ZARAUTZ B ZKE 2019/11/10 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 11:00:00 BERA BERA KIROLDEGIAN 09:30:00 AUTOBUSEZ 17-26
Alebin Mutilak A ZARAUTZ A ZKE ALOÑA MENDI K.E. 2019/11/10 - Igandea Antoniano Kiroldegia - Etxean 13:00:00 00:00:00 30-5
Infantil Mutilak A AMENABAR A ZKE AMENABAR C ZKE 2019/11/09 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 13:00:00 00:00:00 28-17
Infantil Mutilak B AMENABAR D ZKE AMENABAR B ZKE 2019/11/09 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 11:45:00 ANTONIANO KIROLDEGIAN 00:00:00 DERBY 18-25
Infantil Mutilak C AMENABAR A ZKE AMENABAR C ZKE 2019/11/09 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 13:00:00 ANTONIANO KIROLDEGIAN 00:00:00 DERBY 28-17
Infantil Mutilak D AMENABAR D ZKE AMENABAR B ZKE 2019/11/09 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 11:45:00 00:00:00 18-25
Infantil Neskak A ALOÑA MENDI K.E. A AIALA A ZKE 2019/11/10 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 10:00:00 ZUBIKOA KIROLDEGIAN 08:15:00 AUTOBUSEZ 21-09
Infantil Neskak B AIALA B ZKE UDARREGI A USURBIL 2019/11/09 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 10:30:00 00:00:00 25-24
Infantil Neskak C EREINTZA TODO TERRENO AIALA C ZKE 2019/11/09 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 11:30:00 BERAUNGO FRONTOIAN 10:00:00 AUTOBUSEZ 15-21
Infantil Neskak D AIALA D ZKE SIGERNIA ORIO ESKUBALOIA 2019/11/10 - Igandea Antoniano Kiroldegia - Etxean 10:30:00 00:00:00 19-18
Kadete mutilak A AMENABAR A ZKE ORDIZIA ORKLI 2019/11/09 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 10:00:00 00:00:00 35-17
Kadete mutilak B AUKERA ELECTROTECNICA HONDARRIBIA AMENABAR B ZKE 2019/11/09 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 13:00:00 HONDARTZA KIROLDEGIAN 11:30:00 AUTOBUSEZ 29-25
Kadete mutilak C HIRU THERMIK LEHIOAK ALOÑA MENDI K.E. AMENABAR C ZKE 2019/11/09 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 16:00:00 ZUBIKOA KIROLDEGIAN 14:00:00 AUTOBUSEZ 37-24
Kadete mutilak D SAIEKO KE - LA SALLE AMENABAR D ZKE 2019/11/10 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 12:00:00 POL. LA SALLE -DONOSTI 10:30:00 AUTOBUSEZ
Kadete mutilak EL EREINTZA AGUAPLAST GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 2019/11/10 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 10:30:00 DONIBANE KIROLDEGIAN 08:45:00 AUTOBUSEZ 22-25
Kadete neskak A AIALA A ZKE EREINTZA BEISSIER 2019/11/09 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 11:30:00 00:00:00 23-13
Kadete neskak B AIALA B ZKE SINERGIA Orio Eskubaloia 2019/11/09 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 13:00:00 00:00:00 24-26
Kadete neskak C ATSEDENA AIALA C ZKE 2019/11/10 - Igandea Atsedena - z Atsedena 00:00:00 00:00:00
Kadete neskak D EREINTZA LISOMAT AIALA D ZKE 2019/11/10 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 13:00:00 BERAUNGO FRONTOIA 11:30:00 AUTOBUSEZ 16-26
Kadete neskak EL AIALA ZKE SARETEKNIKA KUKULLAGA ETXEBARRI 2019/11/10 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 10:30:00 00:00:00 22-19
Jubenil Mutilak JMI ATSEDENA AMENABAR B ZKE 2019/11/10 - Igandea Atsedena - z Atsedena 00:00:00 00:00:00
Jubenil Mutilak EL EREINTZA AGUAPLAST GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 2019/11/10 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 12:00:00 DONIBANE KIROLDEGIAN 08:45:00 AUTOBUSEZ 25-28
Jubenil Mutilak HT TOLOSA C.F. ESKUBALOIA B HETTICH ZKE 2019/11/09 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 16:00:00 USABAL KIROLDEGIAN 14:30:00 AUTOBUSEZ 13-16
Jubenil Neskak A AIALA A ZKE URNIETA INDAUX 2019/11/09 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 15:45:00 00:00:00 17-28
Jubenil Neskak B TRAPAIA TABERNA PULPO EK AIALA B ZKE 2019/11/10 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 12:15:00 LUBAKI KIROLDEGIAN 00:00:00 Kotxez 31-17
Jubenil Neskak EL AIALA ZKE EMTESPORT KUKULLAGA ETXEBARRI 2019/11/10 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 12:15:00 00:00:00 29-19
Senior Mutilak ZM AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. BM VILLA ARANDA 2019/11/09 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 19:30:00 00:00:00 26-27
Senior Mutilak 1T ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. USURBIL K.E. 2019/11/09 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 17:30:00 00:00:00 21-27
Senior Mutilak Besteak ZARAUTZ ZARAUTZ 2019/11/09 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 09:00:00 00:00:00
Senior Mutilak Besteak ZARAUTZ ZARAUTZ 2019/11/10 - Igandea Antoniano Kiroldegia - Etxean 09:00:00 00:00:00
Senior Mutilak 2N EREINTZA BEISSIER TXIKIPOLIT ZKE 2019/11/09 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 19:15:00 ERRENTERIA KIROLDEGIAN 17:45:00 AUTOBUSEZ 21-23
Senior Neskak A BERANGO ESKUBALOIA AIALA A ZKE 2019/11/09 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 18:15:00 BERANGO KIROLDEGIAN 16:00:00 AUTOBUSEZ 15-31
Senior Neskak ZN SHAR ZARAGOZA AIALA ZARAUTZ Z.K.E. 2019/11/09 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 18:00:00 pol TENERIAS -ZARAGOZA 13:15:00 AUTOBUSEZ 20-39