Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Emaitzak



Eguna Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Emaitza
2019/11/10 Alebin Mutilak A ALEBIN MUTILEN LIGA ZARAUTZ A ZKE ALOÑA MENDI K.E. 30-5
2019/11/10 Alebin Neskak A ALEBIN NESKEN LIGA 1.Multzoa ZARAUTZ A ZKE USURBIL K.E. 28-5
2019/11/10 Alebin Neskak B ALEBIN NESKEN LIGA 1.Multzoa BERA BERA ZARAUTZ B ZKE 17-26
2019/11/09 Infantil Mutilak A INFANTIL MUTILAK A 1.TALDEA AMENABAR A ZKE AMENABAR C ZKE 28-17
2019/11/09 Infantil Mutilak B INFANTIL MUTILAK A 2.TALDEA AMENABAR D ZKE AMENABAR B ZKE 18-25
2019/11/09 Infantil Mutilak C INFANTIL MUTILAK A 1.TALDEA AMENABAR A ZKE AMENABAR C ZKE 28-17
2019/11/09 Infantil Mutilak D INFANTIL MUTILAK A 2.TALDEA AMENABAR D ZKE AMENABAR B ZKE 18-25
2019/11/10 Infantil Neskak A INFANTIL NESKAK A 3.TALDEA ALOÑA MENDI K.E. A AIALA A ZKE 21-09
2019/11/09 Infantil Neskak B INFANTIL NESKAK A 2.TALDEA AIALA B ZKE UDARREGI A USURBIL 25-24
2019/11/09 Infantil Neskak C INFANTIL NESKAK B 2.TALDEA EREINTZA TODO TERRENO AIALA C ZKE 15-21
2019/11/10 Infantil Neskak D INFANTIL NESKAK B 2.TALDEA AIALA D ZKE SIGERNIA ORIO ESKUBALOIA 19-18
2019/11/09 Kadete mutilak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A1.TALDEA AMENABAR A ZKE ORDIZIA ORKLI 35-17
2019/11/09 Kadete mutilak B GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A-2.TALDEA AUKERA ELECTROTECNICA HONDARRIBIA AMENABAR B ZKE 23-24
2019/11/09 Kadete mutilak C GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A3.TALDEA HIRU THERMIK LEHIOAK ALOÑA MENDI K.E. AMENABAR C ZKE 37-24
2019/11/10 Kadete mutilak D GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A-1.TALDEA SAIEKO KE - LA SALLE AMENABAR D ZKE
2019/11/10 Kadete mutilak EL Euskadiko Kadete Mutilak 1. fasea EREINTZA AGUAPLAST GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 22-25
2019/11/09 Kadete neskak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-A1.TALDEA AIALA A ZKE EREINTZA BEISSIER 23-13
2019/11/09 Kadete neskak B GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-A2.TALDEA AIALA B ZKE SINERGIA Orio Eskubaloia 24-26
2019/11/10 Kadete neskak C GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-A3.TALDEA ATSEDENA AIALA C ZKE
2019/11/10 Kadete neskak D GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-B1.TALDEA EREINTZA LISOMAT AIALA D ZKE 16-26
2019/11/10 Kadete neskak EL Euskadiko Kadete Neskak 1. fasea AIALA ZKE SARETEKNIKA KUKULLAGA ETXEBARRI 22-19
2019/11/10 Jubenil Mutilak JMI GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JM) 1.TALDE ATSEDENA AMENABAR B ZKE
2019/11/10 Jubenil Mutilak EL Euskadiko Jubenil Mutilak 1. fasea EREINTZA AGUAPLAST GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 25-28
2019/11/09 Jubenil Mutilak HT GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JM) 3.TALDE TOLOSA C.F. ESKUBALOIA B HETTICH ZKE 13-16
2019/11/09 Jubenil Neskak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JN) 1.TALDEA AIALA A ZKE URNIETA INDAUX 17-28
2019/11/10 Jubenil Neskak B GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JN) 2.TALDEA TRAPAIA TABERNA PULPO EK AIALA B ZKE 31-17
2019/11/10 Jubenil Neskak EL Euskadiko Jubenil Neskak 1. fasea AIALA ZKE EMTESPORT KUKULLAGA ETXEBARRI 29-19
2019/11/09 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko maila liga AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. BM VILLA ARANDA 26-27
2019/11/09 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. USURBIL K.E. 21-27
2019/11/09 Senior Mutilak 2N Gizonezkoen Euskadiko senior liga EREINTZA BEISSIER TXIKIPOLIT ZKE 21-23
2019/11/09 Senior Neskak A Emakumezkoen Euskadiko senior liga BERANGO ESKUBALOIA AIALA A ZKE 15-31
2019/11/09 Senior Neskak ZN Emakumezkoen zilarrezko maila B multzoa SHAR ZARAGOZA AIALA ZARAUTZ Z.K.E. 20-39