Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak B | GIPUZKOAKO IN.A - DM 1.Fasea | AIALA B ZKE | PINTURAS HNOS DURAN Orio | 10:00:00 | ||
Kadete mutilak EL | EUSKADIKO KADETE LIGA | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | LEIZARAN IMATEL TELECOMUNICACIONES | 11:30:00 | ||
Jubenil Mutilak EL | EUSKADIKO JUBENIL LIGA | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | LEIZARAN ESKUBALOIA | 13:00:00 | ||
************************ | ********* | |||||
Senior Mutilak 1T | GIPUZKOAKO 1.LURRALDEKOA | ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. | ORDIZIA SIGLO XX PLATER PRESTATUAK | 16:00:00 | ||
Senior Neskak A | Emakumezkoen Euskadiko Senior Liga | AMEZTOI ZARAUTZ ZKE | LEMA TRANSIT ASKARTZA | 17:30:00 | ||
Senior Neskak ZN | Emakumezkoen Zilarrezko B Multzoa | AIALA ZARAUTZ KE | SHAR ZARAGOZA | 19:30:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Mutilak B | GIPUZKOAKO IM.A - BM 1.Fasea | AMENABAR B ZKE | UROLA RSA | 09:45:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak A | GIPUZKOAKO IN.A - AM 1.Fasea | AIALA A ZKE | LEIZARAN URDINA | 17:15:00 | ||
Kadete neskak C | GIPUZKOAko KN 2.FASEA (G2) | AIALA C ZKE | ENDAÑETA PULPO E.K. | 18:30:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Jubenil Mutilak B | GIPUZKOAKO J.M. 2.FASEA (G2) | AMENABAR B ZKE | KARIBE ZAHARRA LEGAZPI | 13:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Alebin Neskak B | GIPUZKOA 2.URTEKO AN | ZARAUTZ K.E. B | ZARAUTZ K.E. A | 09:45:00 | ||
Alebin Mutilak B | GIPUZKOA 2.URTEKO AM 1.Fasea | ZARAUTZ K.E. B | MECALBE EIBAR ESKUBALOIA | 10:45:00 | ||
Alebin Mutilak A | GIPUZKOA 2.URTEKO AM 1.Fasea | ZARAUTZ K.E. A | ALOÑA MENDI KE | 11:45:00 | ||
Kadete mutilak A | GIPUZKOAko KM 2.FASEA (G1) | AMENABAR A ZKE | URKUNDE ELGOIBAR | 13:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Senior Neskak ZN | Emakumezkoen Zilarrezko B Multzoa | AIALA ZARAUTZ KE | C.B. KUKULLAGA | 20:00:00 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZUMAIA lubaki | 09:00:00 | Infantil Mutilak A | GIPUZKOAKO IM.A - AM 1.Fasea | TAOSA TABERNA PULPO EK | AMENABAR A ZKE | 10:00:00 | kotxez | |||
OÑATI zubikoa | 10:00:00 | Infantil Mutilak C | GIPUZKOAKO IM.A - BM 1.Fasea | ALOÑA MENDI K.E. | AMENABAR C ZKE | 12:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
ZAMORA | 10:00:00 | Senior Mutilak ZM | Gizonezkoen Zilarrezko A Multzoa | BM ZAMORA ENAMORA | AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. | 18:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
DONOSTIA egia | 12:00:00 | Infantil Neskak D | GIPUZKOAKO IN.A - AM 1.Fasea | EGIA ESKUBALOIA | AIALA D ZKE | 13:30:00 | AUTOBUSEZ | |||
ZUMARRAGA ispilla | 14:30:00 | Jubenil Mutilak HT | GIPUZKOAKO J.M. 2.FASEA (G1) | UROLA CRISTALERIA GOIHERRI | HETTICH ZKE | 16:15:00 | AUTOBUSEZ | |||
EIBAR ipurua | 14:45:00 | Senior Neskak A1L | GIPUZKOAKO 1.LURRALDEKOA | MECALBE EIBAR ESKUBALOIA | AIALA ZKE | 16:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
ZUMAIA lubaki | 15:00:00 | Kadete mutilak B | GIPUZKOAko KM 2.FASEA (G2) | URANGADEKO PULPO E.K. | AMENABAR B ZKE | 16:00:00 | kotxez | |||
GASTEIZ corazonistas | 16:00:00 | Senior Mutilak 2N | EUSKADIKO SENIOR A multzoa | LIMPIRESOL CORAZONISTAS | TXIKIPOLIT ZKE | 18:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
ZUMAIA lubaki | 18:00:00 | Kadete neskak A | GIPUZKOAko KN 2.FASEA (G3) | GARAJE AXIRI PULPO EK | AIALA A ZKE | 19:00:00 | kotxez |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00:00 | Alebin Neskak A | GIPUZKOA 2.URTEKO AN | ZARAUTZ K.E. B | ZARAUTZ K.E. A | 09:45:00 | |||||
HERNANI udal kiroldegia | 08:20:00 | Infantil Neskak C | GIPUZKOAKO IN.A - BM 1.Fasea | HERNANI AKOLA ET | AIALA C ZKE | 09:30:00 | AUTOBUSEZ |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete neskak B | GIPUZKOAko KN 2.FASEA (G1) | DIKAR Bergara KE | AIALA B ZKE | 13:00:00 |