Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

Etxean

2022/03/05 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Jubenil Mutilak HT FEDERAZIOKO GARAIKURRA (B) HETTICH ZKE DONIBANE ESKUBALOIA 09:00:00
Infantil Neskak B 2.Fasea INFANTIL NESKAK (A-G1) AIALA B ZARAUTZ KE DARIO ELGOIBAR 11:00:00
Kadete mutilak A FEDERAZIOKO GARAIKURRA (A) AMENABAR A ZKE EGIA INDAUX 13:00:00
************************ *********
Senior Mutilak 1T 2.FASEA - 1. LURRALDEKO (G2) ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. DONIBANE ESKUBALOIA 16:00:00
Kadete mutilak EL Euskal Liga 2.Fasea B Multzoa GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE BALONMANO BARAKALDO A 17:30:00
Senior Neskak A Euskadiko Senior Igoera fasea AMEZTOI ZARAUTZ ZKE LEMA TRANSIT ASKARTZA 19:30:00

Lizardi Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete neskak B FEDERAZIO GARAIKURRA A (G1) AIALA B ZKE LA SALLE SAIEKO K.E. 16:00:00

2022/03/06 - Igandea

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak B FEDERAZIOKO GARAIKURRA (A) AMENABAR B ZKE HIRU THERMIK LEHIOAK ALO√ĎA MENDI K.E. 10:00:00
Jubenil Neskak B FEDERAZIOKO GARAIKURRA (B) AIALA B ZKE EREINTZA AGUAPLAST 11:30:00
Jubenil Mutilak B FEDERAZIOKO GARAIKURRA (B) AMENABAR B ZKE HERNANI SESA TOOLS E.T. 13:00:00

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Alebin Neskak B ERRENDIMENDUKO ALEBIN NESKAK (G2) ZARAUTZ KE B PULPO A 10:00:00
Alebin Neskak A ERRENDIMENDUKO ALEBIN NESKAK (G2) ZARAUTZ KE A BERGARA KE 11:30:00

Kanpoan

2022/03/05 - Larunbata


NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
EIBAR ipurua 08:45:00 Kadete neskak EL Euskal Liga 2.Fasea A Multzoa ARRATE EIBAR ESKUBALOIA AIALA ZKE 10:00:00 AUTOBUSEZ
EIBAR ipurua 08:45:00 Jubenil Mutilak EL Euskal Liga 2.Fasea B Multzoa ARRATE EIBAR ESKUBALOIA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 11:45:00 AUTOBUSEZ
ERRENTERIA beraungo frontoia 10:00:00 Infantil Neskak C 2.Fasea INFANTIL NESKAK (A-G2) EREINTZA BEISSIER REND AIALA C ZARAUTZ KE 11:30:00 AUTOBUSEZ
BASAURI polideportivo artunduaga 14:00:00 Senior Mutilak 2N Euskadiko Senior igoera fasea BM BASAURI INDUPIME TXIKIPOLIT ZKE 16:15:00 AUTOBUSEZ
BARAKALDO lasesarre 14:00:00 Jubenil Neskak EL Euskal Liga 2.Fasea A Multzoa ZUAZO JUVENIL A AIALA ZKE 16:30:00 AUTOBUSEZ

2022/03/06 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
ZUMARRAGA ispilla kiroldegia 09:45:00 Alebin Mutilak A ERRENDIMENDUKO ALEBIN MUTILAK UROLA EK ZARAUTZ KE 11:15:00 kotxez
ORIO karela 10:15:00 Infantil Neskak A 2.Fasea INFANTIL NESKAK (A-G1) SEGUROS BILBAO Orio Eskubaloia AIALA A ZARAUTZ KE 11:15:00 kotxez
DONOSTIA paco yoldi kiroldegia 10:15:00 Infantil Mutilak B 2.Fasea INFANTIL MUTILAK (A-G3) Bera Bera Urdina AMENABAR B ZARAUTZ KE 11:30:00 AUTOBUSEZ
ZUMAIA lubaki 10:45:00 Infantil Mutilak A 2.Fasea INFANTIL MUTILAK (A-G1) ZALLA PULPO EK AMENABAR A ZARAUTZ KE 11:45:00 kotxez
ELGOIBAR olaizaga 11:30:00 Kadete neskak A FEDERAZIO GARAIKURRA A (G1) ASTIGARRAGA GYS ELGOIBAR AIALA A ZKE 13:00:00 AUTOBUSEZ

z Atsedena

2022/03/06 - Igandea

Atsedena

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Neskak D 2.Fasea INFANTIL NESKAK (A-G3) ATSEDENA AIALA D ZARAUTZ KE 00:00:00