Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduak



Maila A ekipoa B ekipoa Eguna Lekua Ordua NON Irteera ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
Alebin Neskak A ZARAUTZ KE A BERGARA KE 2022/03/06 - Igandea Antoniano Kiroldegia 11:30:00
Alebin Neskak B ZARAUTZ KE B PULPO A 2022/03/06 - Igandea Antoniano Kiroldegia 10:00:00
Alebin Mutilak A UROLA EK ZARAUTZ KE 2022/03/06 - Igandea Kanpoan 11:15:00 ZUMARRAGA ispilla kiroldegia 09:45:00 kotxez
Infantil Mutilak A ZALLA PULPO EK AMENABAR A ZARAUTZ KE 2022/03/06 - Igandea Kanpoan 11:45:00 ZUMAIA lubaki 10:45:00 kotxez
Infantil Mutilak B Bera Bera Urdina AMENABAR B ZARAUTZ KE 2022/03/06 - Igandea Kanpoan 11:30:00 DONOSTIA paco yoldi kiroldegia 10:15:00 AUTOBUSEZ
Infantil Neskak A SEGUROS BILBAO Orio Eskubaloia AIALA A ZARAUTZ KE 2022/03/06 - Igandea Kanpoan 11:15:00 ORIO karela 10:15:00 kotxez
Infantil Neskak B AIALA B ZARAUTZ KE DARIO ELGOIBAR 2022/03/05 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 11:00:00
Infantil Neskak C EREINTZA BEISSIER REND AIALA C ZARAUTZ KE 2022/03/05 - Larunbata Kanpoan 11:30:00 ERRENTERIA beraungo frontoia 10:00:00 AUTOBUSEZ
Infantil Neskak D ATSEDENA AIALA D ZARAUTZ KE 2022/03/06 - Igandea Atsedena
Kadete mutilak A AMENABAR A ZKE EGIA INDAUX 2022/03/05 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 13:00:00
Kadete mutilak B AMENABAR B ZKE HIRU THERMIK LEHIOAK ALO√ĎA MENDI K.E. 2022/03/06 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia 10:00:00
Kadete mutilak EL GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE BALONMANO BARAKALDO A 2022/03/05 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 17:30:00
Kadete neskak A ASTIGARRAGA GYS ELGOIBAR AIALA A ZKE 2022/03/06 - Igandea Kanpoan 13:00:00 ELGOIBAR olaizaga 11:30:00 AUTOBUSEZ
Kadete neskak B AIALA B ZKE LA SALLE SAIEKO K.E. 2022/03/05 - Larunbata Lizardi Kiroldegia 16:00:00
Kadete neskak EL ARRATE EIBAR ESKUBALOIA AIALA ZKE 2022/03/05 - Larunbata Kanpoan 10:00:00 EIBAR ipurua 08:45:00 AUTOBUSEZ
Jubenil Mutilak B AMENABAR B ZKE HERNANI SESA TOOLS E.T. 2022/03/06 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia 13:00:00
Jubenil Mutilak EL ARRATE EIBAR ESKUBALOIA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 2022/03/05 - Larunbata Kanpoan 11:45:00 EIBAR ipurua 08:45:00 AUTOBUSEZ
Jubenil Mutilak HT HETTICH ZKE DONIBANE ESKUBALOIA 2022/03/05 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 09:00:00
Jubenil Neskak B AIALA B ZKE EREINTZA AGUAPLAST 2022/03/06 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia 11:30:00
Jubenil Neskak EL ZUAZO JUVENIL A AIALA ZKE 2022/03/05 - Larunbata Kanpoan 16:30:00 BARAKALDO lasesarre 14:00:00 AUTOBUSEZ
Senior Mutilak 1T ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. DONIBANE ESKUBALOIA 2022/03/05 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 16:00:00
Senior Mutilak 2N BM BASAURI INDUPIME TXIKIPOLIT ZKE 2022/03/05 - Larunbata Kanpoan 16:15:00 BASAURI polideportivo artunduaga 14:00:00 AUTOBUSEZ
Senior Neskak A AMEZTOI ZARAUTZ ZKE LEMA TRANSIT ASKARTZA 2022/03/05 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 19:30:00