Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

Etxean

2022/01/15 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Jubenil Mutilak B GIPUZKOAko 2.FASEA M3 AMENABAR B ZKE INGOU ARRASATE 15:30:00
Senior Mutilak 2N GIZONEZKOEN EUSKADIKO SENIOR LIGA C TXIKIPOLIT ZKE BASAURI 17:30:00
Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko maila A multzoa AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. MMT SEGUROS ZAMORA 19:30:00

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete neskak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA A-G1 2.FASEA AIALA A ZKE LANA ALOÑA MENDI K.E. B 16:30:00

Lizardi Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak A GIPUZKOAKO (KM) AMENABAR A ZKE AMENABAR B ZKE 09:45:00
Jubenil Neskak EL NESKEN EUSKADIKO JUBENIL LIGA A AIALA ZKE ELGOIBAR 13:00:00

Kanpoan

2022/01/15 - Larunbata


NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
00:00:00 Kadete mutilak B GIPUZKOAKO (KM) AMENABAR A ZKE AMENABAR B ZKE 09:45:00
LORGOÑO 13:45:00 Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko maila B multzoa GRAFOMETAL LA RIOJA AIALA ZARAUTZ KE 17:00:00 AUTOBUSEZ
BERGARA labegaraieta 14:30:00 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1.LURRALDEKO - 1.FASEA SORALUCE B.K.E. ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. 16:00:00 AUTOBUSEZ
EIBAR laborala 14:45:00 Kadete mutilak EL MUTILEN EUSKADIKO KADETE LIGA B ARRATE EIBAR ESKUBALOIA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 16:00:00 AUTOBUSEZ
EIBAR laborala 14:45:00 Jubenil Mutilak EL MUTILEN EUSKADIKO JUBENIL LIGA B ARRATE EIBAR ESKUBALOIA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 17:30:00 AUTOBUSEZ
ELGOIBAR olaizaga 15:30:00 Jubenil Neskak B GIPUZKOAKO TXAPELKETA G3 2.FASEA BANKOA ELGOIBAR AIALA B ZKE 17:00:00 AUTOBUSEZ

2022/01/16 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
ANDOAIN allurralde 08:50:00 Jubenil Mutilak HT GIPUZKOAko 2.FASEA M2 LEIZARAN JAVIER ZERAMIKAK HETTICH ZKE 10:00:00 AUTOBUSEZ
ZUMAIA lubaki 11:00:00 Kadete neskak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA A-G1 2.FASEA INMO AZKUE PULPO EK AIALA A ZKE 12:00:00 kotxez

v Atzeratuta

2022/01/08 - Larunbata

ATZERATUTA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Neskak B INFANTIL NESKAK A-2 1.Fasea AIALA B ZARAUTZ KE ORDIZIA ENIRIO 13:00:00

2022/01/15 - Larunbata

ATZERATUTA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Neskak A INFANTIL NESKAK A-2 1.Fasea SAN BENITO OET AIALA A ZARAUTZ KE 10:30:00

2022/01/16 - Igandea

ATZERATUTA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Alebin Neskak A ERRENDIMENDUKO ALEBIN NESKAK (G2) ZARAUTZ KE A ORIO ESKUBALOIA 10:00:00
Alebin Mutilak A ERRENDIMENDUKO ALEBIN MUTILAK (G1) ZARAUTZ KE EGIA 11:30:00
Infantil Neskak C INFANTIL NESKAK A-1 1.Fasea TECNIFUELLE ELGOIBAR AIALA C ZARAUTZ KE 10:00:00
Infantil Neskak D INFANTIL NESKAK A-1 1.Fasea SEGUROS BILBAO Orio Eskubaloia AIALA D ZARAUTZ KE 10:00:00
Infantil Mutilak B INFANTIL MUTILAK A-1 1.Fasea ALOÑA MENDI K.E. - A AMENABAR B ZARAUTZ KE 12:00:00
Alebin Neskak B ERRENDIMENDUKO ALEBIN NESKAK (G2) EREINTZA ZARAUTZ KE B 13:00:00

z Atsedena

2022/01/15 - Larunbata

Atsedena

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Mutilak A INFANTIL MUTILAK A-1 1.Fasea ATSEDENA AMENABAR A ZARAUTZ KE 00:00:00
Infantil Neskak B INFANTIL NESKAK A-2 1.Fasea ATSEDENA AIALA B ZARAUTZ KE 00:00:00

2022/01/16 - Igandea

Atsedena

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Senior Neskak A EMAKUMEEN EUSKADIKO SENIOR LIGA A x AMEZTOI ZKE 00:00:00