Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduak



Maila A ekipoa B ekipoa Eguna Lekua Ordua NON Irteera ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
Alebin Neskak A ZARAUTZ KE A ORIO ESKUBALOIA 2022/01/16 - Igandea ATZERATUTA 10:00:00
Alebin Neskak B EREINTZA ZARAUTZ KE B 2022/01/16 - Igandea ATZERATUTA 13:00:00 ERRENTERIA BERAUN 11:45:00 kotxez
Alebin Mutilak A ZARAUTZ KE EGIA 2022/01/16 - Igandea ATZERATUTA 11:30:00
Infantil Mutilak A ATSEDENA AMENABAR A ZARAUTZ KE 2022/01/15 - Larunbata Atsedena
Infantil Mutilak B ALOÑA MENDI K.E. - A AMENABAR B ZARAUTZ KE 2022/01/16 - Igandea ATZERATUTA 12:00:00 OÑATI zubikoa kirolegia 10:30:00 AUTOBUSEZ
Infantil Neskak A SAN BENITO OET AIALA A ZARAUTZ KE 2022/01/15 - Larunbata ATZERATUTA 10:30:00 LAZKAO joxe miel barandiaran kiroldegia 09:00:00 AUTOBUSEZ
Infantil Neskak B AIALA B ZARAUTZ KE ORDIZIA ENIRIO 2022/01/08 - Larunbata ATZERATUTA 13:00:00
Infantil Neskak B ATSEDENA AIALA B ZARAUTZ KE 2022/01/15 - Larunbata Atsedena
Infantil Neskak C TECNIFUELLE ELGOIBAR AIALA C ZARAUTZ KE 2022/01/16 - Igandea ATZERATUTA 10:00:00 ELGOIBAR olaizaga 08:45:00 AUTOBUSEZ
Infantil Neskak D SEGUROS BILBAO Orio Eskubaloia AIALA D ZARAUTZ KE 2022/01/16 - Igandea ATZERATUTA 10:00:00 ORIO KARELA 09:00:00 kotxez
Kadete mutilak A AMENABAR A ZKE AMENABAR B ZKE 2022/01/15 - Larunbata Lizardi Kiroldegia 09:45:00
Kadete mutilak B AMENABAR A ZKE AMENABAR B ZKE 2022/01/15 - Larunbata Kanpoan 09:45:00
Kadete mutilak EL ARRATE EIBAR ESKUBALOIA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 2022/01/15 - Larunbata Kanpoan 16:00:00 EIBAR laborala 14:45:00 AUTOBUSEZ
Kadete neskak A AIALA A ZKE LANA ALOÑA MENDI K.E. B 2022/01/15 - Larunbata Antoniano Kiroldegia 16:30:00
Kadete neskak A INMO AZKUE PULPO EK AIALA A ZKE 2022/01/16 - Igandea Kanpoan 12:00:00 ZUMAIA lubaki 11:00:00 kotxez
Jubenil Mutilak B AMENABAR B ZKE INGOU ARRASATE 2022/01/15 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 15:30:00
Jubenil Mutilak EL ARRATE EIBAR ESKUBALOIA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 2022/01/15 - Larunbata Kanpoan 17:30:00 EIBAR laborala 14:45:00 AUTOBUSEZ
Jubenil Mutilak HT LEIZARAN JAVIER ZERAMIKAK HETTICH ZKE 2022/01/16 - Igandea Kanpoan 10:00:00 ANDOAIN allurralde 08:50:00 AUTOBUSEZ
Jubenil Neskak B BANKOA ELGOIBAR AIALA B ZKE 2022/01/15 - Larunbata Kanpoan 17:00:00 ELGOIBAR olaizaga 15:30:00 AUTOBUSEZ
Jubenil Neskak EL AIALA ZKE ELGOIBAR 2022/01/15 - Larunbata Lizardi Kiroldegia 13:00:00
Senior Mutilak ZM AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. MMT SEGUROS ZAMORA 2022/01/15 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 19:30:00
Senior Mutilak 1T SORALUCE B.K.E. ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. 2022/01/15 - Larunbata Kanpoan 16:00:00 BERGARA labegaraieta 14:30:00 AUTOBUSEZ
Senior Mutilak 2N TXIKIPOLIT ZKE BASAURI 2022/01/15 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 17:30:00
Senior Neskak ZN GRAFOMETAL LA RIOJA AIALA ZARAUTZ KE 2022/01/15 - Larunbata Kanpoan 17:00:00 LORGOÑO 13:45:00 AUTOBUSEZ
Senior Neskak A x AMEZTOI ZKE 2022/01/16 - Igandea Atsedena