Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

Etxean

2019/10/05 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Jubenil Neskak B GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JN) 2.TALDEA AIALA B ZKE TOLOSA C.F. ESKUBALOIA 10:00:00 30-15
Kadete neskak D GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-B1.TALDEA AIALA D ZKE LEIZARAN HORIA 11:30:00 24-25
Jubenil Mutilak HT GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JM) 3.TALDE HETTICH ZKE URNIETA GURIA JATETXEA 13:00:00
************************ *********
Kadete mutilak EL Euskadiko Kadete Mutilak 1. fasea GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE INDUPIME BASAURI 16:00:00 40-10
Jubenil Mutilak EL Euskadiko Jubenil Mutilak 1. fasea GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE INDUPIME BASAURI 17:30:00 22-25
Senior Neskak ZN Emakumezkoen zilarrezko maila B multzoa AIALA ZARAUTZ Z.K.E. ERROTABARRI 19:30:00

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Senior Mutilak Besteak ARETO FUTBOLA ZARAUTZ ZARAUTZ 09:00:00
Infantil Mutilak B INFANTIL MUTILAK A 2.TALDEA AMENABAR B ZKE UROLA EK RSARALAR 10:30:00
Infantil Mutilak C INFANTIL MUTILAK A 1.TALDEA AMENABAR C ZKE UDARREGI A USURBIL 11:45:00 26-23
Kadete mutilak B GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A-2.TALDEA AMENABAR B ZKE URKUNDE ELGOIBAR 13:00:00
************************ *********
Senior Mutilak Besteak ARETO FUTBOLA ZARAUTZ ZARAUTZ 16:00:00
Kadete mutilak D GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A-1.TALDEA AMENABAR D ZKE ORDIZIA ORKLI 17:45:00 28-14
Kadete mutilak C GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A3.TALDEA AMENABAR C ZKE LA SALLE LEGAZPI 19:30:00 33-34

GETARIA KIROLDEGIA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Mutilak A INFANTIL MUTILAK A 1.TALDEA AMENABAR A ZKE BIDEOSOA BIDASOA IRUN A 10:30:00

Kanpoan

2019/10/05 - Larunbata


NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
OIARDO KIROLDEGIAN -USURBIL 00:00:00 Kadete mutilak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A1.TALDEA USURBIL K.E. AMENABAR A ZKE 11:00:00 Kotxez edo trenez
OIARDO KIROLDEGIAN -USURBIL 00:00:00 Kadete neskak C GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-A3.TALDEA USURBIL K.E. AIALA C ZKE 12:45:00 Kotxez edo Trenez 23-14
USABAL KIROLDEGIAN -TOLOSA 08:30:00 Infantil Mutilak D INFANTIL MUTILAK A 2.TALDEA TOLOSA C.F. ESKUBALOIA AMENABAR D ZKE 10:00:00 AUTOBUSEZ
POLIDEPORTIVO IPARRALDE 09:00:00 Kadete neskak EL Euskadiko Kadete Neskak 1. fasea BERANGO URDULIZ AIALA ZKE 11:00:00 AUTOBUSEZ 19-36
polideportivo IPARRALDE 09:00:00 Jubenil Neskak EL Euskadiko Jubenil Neskak 1. fasea LARRAMENDI AIALA ZKE 12:30:00 AUTOBUSEZ 27-16
PACO YOLDI - DONOSTI 09:30:00 Infantil Neskak A INFANTIL NESKAK A 3.TALDEA IRAULI ESKUBALOIA BI AIALA A ZKE 11:00:00 AUTOBUSEZ 11-29
ZUBIKOA KIROLDEGIAN -OÑATI 09:30:00 Kadete neskak B GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-A2.TALDEA CARTONAJES ARREGI ALOÑA MENDI K.E. AIALA B ZKE 11:30:00 AUTOBUSEZ 20-15
bordils 09:30:00 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko maila liga HANDBOL BORDILS AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. 20:00:00 AUTOBUSEZ 23-22
BIKUÑA KIROLDEGIA - LEGAZPI 14:30:00 Kadete neskak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-A1.TALDEA LA SALLE LEGAZPI AIALA A ZKE 16:30:00 AUTOBUSEZ 12-17
ZUMARRAGA KIROLDEGIAN 16:00:00 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA UROLA LAZTIMENDI ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. 18:00:00 AUTOBUSEZ
HERNANI KIROLDEGIAN 16:30:00 Jubenil Neskak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JN) 1.TALDEA HERNANI ONE TELECOM E.T. AIALA A ZKE 17:45:00 AUTOBUSEZ 18-30
URNIETA KIROLDEGIAN 16:30:00 Senior Mutilak 2N Gizonezkoen Euskadiko senior liga URNIETA ARTOLA HARATEGIA TXIKIPOLIT ZKE 18:30:00 AUTOBUSEZ 25-27
POLIDEPORTIVO AISIA -PORTUGALETE 17:00:00 Senior Neskak A Emakumezkoen Euskadiko senior liga CB JARRILLERAS AIALA A ZKE 19:30:00 AUTOBUSEZ 24-25
EGIAKO KIROLDEGIAN -DONOSTI 18:45:00 Jubenil Mutilak JMI GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JM) 1.TALDE EGIA BAZTARRE TABERNA AMENABAR B ZKE 20:00:00 AUTOBUSEZ 35-21

z Atsedena

2019/10/05 - Larunbata

Atsedena

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Neskak B INFANTIL NESKAK A 2.TALDEA ATSEDENA AIALA B ZKE 00:00:00