Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Emaitzak



Eguna Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Emaitza
2019/10/05 Infantil Mutilak A INFANTIL MUTILAK A 1.TALDEA AMENABAR A ZKE BIDEOSOA BIDASOA IRUN A
2019/10/05 Infantil Mutilak B INFANTIL MUTILAK A 2.TALDEA AMENABAR B ZKE UROLA EK RSARALAR
2019/10/05 Infantil Mutilak C INFANTIL MUTILAK A 1.TALDEA AMENABAR C ZKE UDARREGI A USURBIL 26-23
2019/10/05 Infantil Mutilak D INFANTIL MUTILAK A 2.TALDEA TOLOSA C.F. ESKUBALOIA AMENABAR D ZKE
2019/10/05 Infantil Neskak A INFANTIL NESKAK A 3.TALDEA IRAULI ESKUBALOIA BI AIALA A ZKE 11-29
2019/10/05 Infantil Neskak B INFANTIL NESKAK A 2.TALDEA ATSEDENA AIALA B ZKE
2019/10/05 Kadete mutilak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A1.TALDEA USURBIL K.E. AMENABAR A ZKE 35-17
2019/10/05 Kadete mutilak B GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A-2.TALDEA AMENABAR B ZKE URKUNDE ELGOIBAR
2019/10/05 Kadete mutilak C GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A3.TALDEA AMENABAR C ZKE LA SALLE LEGAZPI 33-34
2019/10/05 Kadete mutilak D GIPUZKOAKO TXAPELKETA KM-A-1.TALDEA AMENABAR D ZKE ORDIZIA ORKLI 28-14
2019/10/05 Kadete mutilak EL Euskadiko Kadete Mutilak 1. fasea GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE INDUPIME BASAURI 40-10
2019/10/05 Kadete neskak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-A1.TALDEA LA SALLE LEGAZPI AIALA A ZKE 12-17
2019/10/05 Kadete neskak B GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-A2.TALDEA CARTONAJES ARREGI ALO√ĎA MENDI K.E. AIALA B ZKE 20-15
2019/10/05 Kadete neskak C GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-A3.TALDEA USURBIL K.E. AIALA C ZKE 23-14
2019/10/05 Kadete neskak D GIPUZKOAKO TXAPELKETA KN-B1.TALDEA AIALA D ZKE LEIZARAN HORIA 24-25
2019/10/05 Kadete neskak EL Euskadiko Kadete Neskak 1. fasea BERANGO URDULIZ AIALA ZKE 19-36
2019/10/05 Jubenil Mutilak JMI GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JM) 1.TALDE EGIA BAZTARRE TABERNA AMENABAR B ZKE 35-21
2019/10/05 Jubenil Mutilak EL Euskadiko Jubenil Mutilak 1. fasea GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE INDUPIME BASAURI 22-25
2019/10/05 Jubenil Mutilak HT GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JM) 3.TALDE HETTICH ZKE URNIETA GURIA JATETXEA
2019/10/05 Jubenil Neskak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JN) 1.TALDEA HERNANI ONE TELECOM E.T. AIALA A ZKE 18-30
2019/10/05 Jubenil Neskak B GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JN) 2.TALDEA AIALA B ZKE TOLOSA C.F. ESKUBALOIA 30-15
2019/10/05 Jubenil Neskak EL Euskadiko Jubenil Neskak 1. fasea LARRAMENDI AIALA ZKE 27-16
2019/10/05 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko maila liga HANDBOL BORDILS AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. 23-22
2019/10/05 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA UROLA LAZTIMENDI ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E.
2019/10/05 Senior Mutilak 2N Gizonezkoen Euskadiko senior liga URNIETA ARTOLA HARATEGIA TXIKIPOLIT ZKE 25-27
2019/10/05 Senior Neskak A Emakumezkoen Euskadiko senior liga CB JARRILLERAS AIALA A ZKE 24-25
2019/10/05 Senior Neskak ZN Emakumezkoen zilarrezko maila B multzoa AIALA ZARAUTZ Z.K.E. ERROTABARRI