Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

ELGOIBAR

2019/03/15 - Ostirala

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
OLAIZAGA KIROLDEGIA (ELGOIBAR) 15:30:00 Jubenil Neskak EL Euskadiko J.Nk 2. Fasea B Multzoa EMTESPORT KUKULLAGA ETXEBARRI AIALA ZKE 17:30:00 AUTOBUSEZ 25-33

2019/03/16 - Larunbata

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
OLAIZAGA KIROLDEGIA (ELGOIBAR) 15:30:00 Jubenil Neskak EL Euskadiko J.Nk 2. Fasea B Multzoa ZUAZO JUVENIL A AIALA ZKE 17:45:00 AUTOBUSEZ 26-24

2019/03/17 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
OLAIZAGA KIROLDEGIA (ELGOIBAR) 10:30:00 Jubenil Neskak EL Euskadiko J.Nk 2. Fasea B Multzoa ASTIGARRAGA GYS SPORT ELGOIBAR AIALA ZKE 13:00:00 AUTOBUSEZ 26-22

Etxean

2019/03/14 - Osteguna

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. C.D. BIDASOA IRUN 20:45:00 21-13

2019/03/16 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak D KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 AMENABAR D ZKE ZALLA TABERNA PULPO EK 10:00:00
Infantil Mutilak A AMAIERA FASEA - 2.MULTZO AMENABAR A ZKE TOLOSA C.F. ESKUBALOIA 11:30:00 38-15
Jubenil Mutilak EL Euskadiko J.Mk 2. Fasea A.Multzoa GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE BIDASOA-IRUN 13:00:00
************************ *********
Senior Neskak A Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila AIALA ZKE C.B.F. EHARIALDEA 16:00:00 32-21
Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko liga AIALA ZARAUTZ KE BM. MUSKIZ 17:45:00
Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga AMENABAR ZKE HANDBOL BORDILS 19:30:00

2019/03/17 - Igandea

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Senior Mutilak 2N Euskadiko Senior Mutilak Liga TXIKIPOLIT ZKE EREINTZA BEISSER 12:30:00 26-21

KARELA KIROLDEGIA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Neskak OB 2ª FASEA INF.EMAKUM (B) - 1.TALDE ORIOKO B ZKE BERA BERA LARANJA 09:30:00 23-20

2019/03/20 - Asteazkena

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga AMENABAR ZKE BM. TORRELAVEGA 19:45:00

Kanpoan

2019/03/16 - Larunbata


NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
LUBAKI Kiroldegia 00:00:00 Infantil Neskak A AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 TRAPAIA TABERNA PULPO EK AIALA A ZKE 11:00:00 Kotxez
PASAIAKO U. Kiroldegia 08:30:00 Infantil Neskak E FORU ALDUNDIKO TORNEOA B - 1.TALDE EREINTZA TODO TERRENO AIALA E ZKE 10:00:00 AUTOBUSEZ 10-25
BERAUNGO Frontoia 08:30:00 Infantil Mutilak B AMAIERA FASEA - 1.MULTZOA EREINTZA BEISSIER AMENABAR B ZKE 10:30:00 AUTOBUSEZ
ALLURRALDE Polian 08:31:00 Kadete mutilak A KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 LEIZARAN IMATEL TELECOMUNICACIONES AMENABAR A ZKE 10:00:00 AUTOBUSEZ
IPURUAKO Polikiroldegian 09:00:00 Infantil Neskak B AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 AMETSA EIBAR ESKUBALOIA AIALA B ZKE 10:45:00 AUTOBUSEZ 14-18
URNIETA KIROLDEGIAN 10:00:00 Kadete neskak EL Euskadiko Kadete neskak 2.Fasea B Multzoa URNIETA ULACIA AUTOBUSAK AIALA ZKE 11:30:00 AUTOBUSEZ 23-29
BERAUNGO Frontoia 11:30:00 Infantil Neskak OA AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G1 EREINTZA AGUAPLAST ORIOKO A ZKE 13:00:00 AUTOBUSEZ 17-17
ERRENTERIAko Udal Kiroldegian 14:30:00 Kadete mutilak B KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 EREINTZA TODO TERRENO AMENABAR B ZKE 16:00:00 AUTOBUSEZ 32-19
IPURUAKO KIROLDEGIAN 15:00:00 Kadete mutilak EL Euskadiko Kadete mutilak 2.Fasea A Multzoa TEKNIKER EIBAR ESKUBALOIA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 16:30:00 AUTOBUSEZ 29-39

2019/03/17 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
ZUBIKOA Kiroldegia 10:00:00 Infantil Neskak C AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 ALOÑA MENDI K.E. A AIALA C ZKE 12:00:00 AUTOBUSEZ

v Atzeratuta

2019/03/16 - Larunbata

ATZERATUTA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Alebin Neskak OA ERREDIMENDU LIGA TALDEA 2 2.FASEA ORIOKO A ZKE PULPO E.K. A 00:00:00 aplazado al 31/3
Alebin Neskak OB ERREDIMENDU LIGA TALDEA 1 2.FASEA ORIOKO B ZKE ELGOIBARKO SANLO A 00:00:00 aplazado al 31/3
Alebin Neskak A ERREDIMENDU LIGA TALDEA 2 2.FASEA ALOÑA MENDI K.E. B ZARAUTZ A ZKE 00:00:00 aplazado al 31/3
Alebin Neskak B ERREDIMENDU LIGA TALDEA 1 2.FASEA PULPO E.K. B ZARAUTZ B ZKE 00:00:00 aplazado al 31/3