Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduak



Maila A ekipoa B ekipoa Eguna Lekua Ordua NON Irteera ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
Infantil Mutilak A AMENABAR A ZKE TOLOSA C.F. ESKUBALOIA 2019/03/16 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 11:30:00 00:00:00 38-15
Infantil Mutilak B EREINTZA BEISSIER AMENABAR B ZKE 2019/03/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 10:30:00 BERAUNGO Frontoia 08:30:00 AUTOBUSEZ
Infantil Neskak A TRAPAIA TABERNA PULPO EK AIALA A ZKE 2019/03/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 11:00:00 LUBAKI Kiroldegia 00:00:00 Kotxez
Infantil Neskak B AMETSA EIBAR ESKUBALOIA AIALA B ZKE 2019/03/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 10:45:00 IPURUAKO Polikiroldegian 09:00:00 AUTOBUSEZ 14-18
Infantil Neskak C ALOÑA MENDI K.E. A AIALA C ZKE 2019/03/17 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 12:00:00 ZUBIKOA Kiroldegia 10:00:00 AUTOBUSEZ
Infantil Neskak E EREINTZA TODO TERRENO AIALA E ZKE 2019/03/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 10:00:00 PASAIAKO U. Kiroldegia 08:30:00 AUTOBUSEZ 10-25
Infantil Neskak OA EREINTZA AGUAPLAST ORIOKO A ZKE 2019/03/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 13:00:00 BERAUNGO Frontoia 11:30:00 AUTOBUSEZ 17-17
Infantil Neskak OB ORIOKO B ZKE BERA BERA LARANJA 2019/03/17 - Igandea KARELA KIROLDEGIA - Etxean 09:30:00 00:00:00 23-20
Kadete mutilak A LEIZARAN IMATEL TELECOMUNICACIONES AMENABAR A ZKE 2019/03/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 10:00:00 ALLURRALDE Polian 08:31:00 AUTOBUSEZ
Kadete mutilak B EREINTZA TODO TERRENO AMENABAR B ZKE 2019/03/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 16:00:00 ERRENTERIAko Udal Kiroldegian 14:30:00 AUTOBUSEZ 32-19
Kadete mutilak D AMENABAR D ZKE ZALLA TABERNA PULPO EK 2019/03/16 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 10:00:00 00:00:00
Kadete mutilak EL TEKNIKER EIBAR ESKUBALOIA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 2019/03/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 16:30:00 IPURUAKO KIROLDEGIAN 15:00:00 AUTOBUSEZ 29-39
Kadete neskak EL URNIETA ULACIA AUTOBUSAK AIALA ZKE 2019/03/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 11:30:00 URNIETA KIROLDEGIAN 10:00:00 AUTOBUSEZ 23-29
Jubenil Mutilak EL GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE BIDASOA-IRUN 2019/03/16 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 13:00:00 00:00:00
Jubenil Neskak EL EMTESPORT KUKULLAGA ETXEBARRI AIALA ZKE 2019/03/15 - Ostirala Kanpoan - ELGOIBAR 17:30:00 OLAIZAGA KIROLDEGIA (ELGOIBAR) 15:30:00 AUTOBUSEZ 25-33
Jubenil Neskak EL ZUAZO JUVENIL A AIALA ZKE 2019/03/16 - Larunbata Kanpoan - ELGOIBAR 17:45:00 OLAIZAGA KIROLDEGIA (ELGOIBAR) 15:30:00 AUTOBUSEZ 26-24
Jubenil Neskak EL ASTIGARRAGA GYS SPORT ELGOIBAR AIALA ZKE 2019/03/17 - Igandea Kanpoan - ELGOIBAR 13:00:00 OLAIZAGA KIROLDEGIA (ELGOIBAR) 10:30:00 AUTOBUSEZ 26-22
Senior Mutilak ZM AMENABAR ZKE HANDBOL BORDILS 2019/03/16 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 19:30:00 00:00:00
Senior Mutilak ZM AMENABAR ZKE BM. TORRELAVEGA 2019/03/20 - Asteazkena Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 19:45:00 00:00:00
Senior Mutilak 1T ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. C.D. BIDASOA IRUN 2019/03/14 - Osteguna Antoniano Kiroldegia - Etxean 20:45:00 00:00:00 21-13
Senior Mutilak 2N TXIKIPOLIT ZKE EREINTZA BEISSER 2019/03/17 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 12:30:00 00:00:00 26-21
Senior Neskak A AIALA ZKE C.B.F. EHARIALDEA 2019/03/16 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 16:00:00 00:00:00 32-21
Senior Neskak ZN AIALA ZARAUTZ KE BM. MUSKIZ 2019/03/16 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 17:45:00 00:00:00