Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

Etxean

2019/02/05 - Asteartea

KARELA KIROLDEGIA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Senior Neskak A Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila AIALA ZKE BERA BERA 20:00:00 30-26

2019/02/09 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Neskak A AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 AIALA A ZKE ALOÑA MENDI K.E. A 10:00:00 11-37
Jubenil Mutilak JMI UDABERRI TXAPELKETA 1.MULTZOA AMENABAR ZKE UROLA ALAI HORTZ KLINIKA 11:30:00 40-32
Jubenil Mutilak HT GIPUZKOAKO TROFEOA HETTICH ZKE EREINTZA BEISSIER 13:00:00 33-28
************************ *********
Kadete neskak E UDABERRI TORNEOA - G2 AIALA E ZKE TECNIFUELLE ELGOIBAR 16:00:00 18-19
Jubenil Mutilak EL Euskadiko J.Mk 2. Fasea A.Multzoa GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE USURBIL K.E. 17:45:00 26-30
Senior Mutilak 2N Euskadiko Senior Mutilak Liga TXIKIPOLIT ZKE FORD MUGARRI ARRASATE 19:30:00 23-16

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Senior Mutilak Besteak ARETO FUTBOLA ARETO FUTBOLA ARETO FUTBOLA 09:00:00
Kadete neskak A GIPUZKOAKO TROFEOA AIALA A ZKE GARAJE AXIRI PULPO EK 12:00:00 15-24
************************ *********
Senior Mutilak Besteak ARETO FUTBOLA ARETO FUTBOLA ARETO FUTBOLA 15:30:00
Kadete neskak B KADETE NESKAK UDABERRI TORNEOA AIALA B ZKE IBAIONDO TABERNA - OPTIKA ARANZAZU 17:30:00 26-20
Kadete neskak C UDABERRI TORNEOA - G2 AIALA C ZKE EREINTZA BEISSIER 19:15:00 23-20

2019/02/10 - Igandea

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Mutilak A AMAIERA FASEA - 2.MULTZO AMENABAR A ZKE PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN A 10:00:00 29-20
Kadete neskak EL Euskadiko Kadete neskak 2.Fasea B Multzoa AIALA ZKE URNIETA ULACIA AUTOBUSAK 11:30:00
Jubenil Neskak A GIPUZKOAKO TROFEOA AIALA ZKE USURBIL K.E. 13:00:00 17-24

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Neskak D 2ª FASEA INFANTILA EMAKUMEZKOAK (B) 2.TALDE AIALA D ZKE LEIZARAN HORIA 10:00:00 13-10
Infantil Neskak E FORU ALDUNDIKO TORNEOA INFANTIL NESKAK B - 1.TALDE AIALA E ZKE EREINTZA 11:15:00 18-11
Kadete mutilak D KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 AMENABAR D ZKE EREINTZA TODO TERRENO 12:30:00 30-30

KARELA KIROLDEGIA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Alebin Neskak OB ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G1 ORIOKO B ZKE ALOÑA MENDI K.E. B 10:00:00 10-9

GETARIA KIROLDEGIA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Alebin Neskak A ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G1 ZARAUTZ A ZKE BERGARA K.E. 09:45:00 22-12

Kanpoan

2019/02/09 - Larunbata


NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
LUBAKI Kiroldegia 00:00:00 Infantil Neskak OB 2ª FASEA INF.EMAKUM (B) - 1.TALDE GALDONA BURDINDEGIA PULPO EK ORIOKO B ZKE 10:00:00 Kotxez 22-26
LUBAKI Kiroldegia 00:00:00 Infantil Mutilak B AMAIERA FASEA - 1.MULTZOA ZARAZPE PULPO EK AMENABAR B ZKE 11:15:00 Kotxez 21-19
LUBAKI Kiroldegia 00:00:00 Infantil Neskak B AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 TRAPAIA TABERNA PULPO EK AIALA B ZKE 12:30:00 Kotxez 26-16
COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA - CARRER DE BINÈ 09:00:00 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga SAN MARTÍ ADRIANENC AMENABAR ZKE 19:30:00 AUTOBUSEZ 31-27
ARTALEKU Polikirol 09:30:00 Infantil Neskak OA AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G1 PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN A ORIOKO A ZKE 11:00:00 AUTOBUSEZ 31-30
Univ. LABORAL 10:00:00 Infantil Neskak C AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 AMETSA EIBAR ESKUBALOIA AIALA C ZKE 11:30:00 AUTOBUSEZ 18-10
ZUBIKOA Kiroldegia - Oinati 10:00:00 Infantil Mutilak C FORU ALDUNDIKO TORNEOA A ALOÑA MENDI K.E. AMENABAR C ZKE 12:15:00 AUTOBUSEZ
Polid. ISPILLA- Zumarraga 10:15:00 Kadete mutilak C GIPUZKOAKO TROFEOA (Kadetea Mutilak) UROLA ARANZADI AMENABAR C ZKE 12:15:00 AUTOBUSEZ 44-16
POLID. ARTUNDUAGA (BASAURI) 10:15:00 Kadete mutilak EL Euskadiko Kadete mutilak 2.Fasea A Multzoa INDUPIME BASAURI GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 12:15:00 AUTOBUSEZ 22-35
POLID. IPARRALDE-URDULIZ 15:45:00 Jubenil Neskak EL Euskadiko J.Nk 2. Fasea B Multzoa LARRAMENDI AIALA ZKE 18:15:00 AUTOBUSEZ 20-40
POLIDEPORTIVO EL FANGO - ERREKALDE-LARRASKIT 15:45:00 Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko liga SAN ADRIAN AIALA ZARAUTZ KE 18:30:00 AUTOBUSEZ 22-25
Pol. José A. GASCA 17:00:00 Kadete neskak D UDABERRI TORNEOA - G2 EGIA VELTINS AIALA D ZKE 18:15:00 AUTOBUSEZ
BIKUÑA Polian 17:15:00 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA LAU BIDE JATETXEA LEGAZPI ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. 19:15:00 AUTOBUSEZ 29-27

2019/02/10 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
LUBAKI Kiroldegia 00:00:00 Alebin Neskak OA ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G2 PULPO E.K. A ORIOKO A ZKE 10:00:00 Kotxez 11-10
LUBAKI Kiroldegia 00:00:00 Kadete mutilak A KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 ZALLA TABERNA PULPO EK AMENABAR A ZKE 12:00:00 Kotxez
Polideportivo IMH 08:30:00 Infantil Mutilak D FORU ALDUNDIKO TORNEOA A ZUBACOR ELGOIBAR AMENABAR D ZKE 10:00:00 AUTOBUSEZ 23-11
LA SALLE- Donostia 08:30:00 Jubenil Mutilak AZ UDABERRI TXAPELKETA 2.MULTZOA LA SALLE SAIEKO KE AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE 10:00:00 AUTOBUSEZ 19-33
U. LABORAL-KANTXA 2 09:45:00 Alebin Mutilak B ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) EIBAR ESKUBALOIA ZARAUTZ B KE 11:00:00 AUTOBUSEZ 17-25
POLID. DIVINO MAESTRO- Gasteiz. 10:30:00 Senior Mutilak 2T GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 GURE AUZUNE ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE 12:30:00 AUTOBUSEZ 24-27
BERAUNGO Frontoia 11:30:00 Alebin Neskak B ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G2 EREINTZA ZARAUTZ B ZKE 13:00:00 AUTOBUSEZ 5-22

z Atsedena

2019/02/10 - Igandea

Atsedena

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Alebin Mutilak A ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) ATSEDENA ZARAUTZ A ZKE 00:00:00
Kadete mutilak B KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 ATSEDENA AMENABAR B ZKE 00:00:00