Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Emaitzak



Eguna Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Emaitza
2019/02/10 Alebin Mutilak A ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) ATSEDENA ZARAUTZ A ZKE
2019/02/10 Alebin Mutilak B ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) EIBAR ESKUBALOIA ZARAUTZ B KE 17-25
2019/02/10 Alebin Neskak OA ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G2 PULPO E.K. A ORIOKO A ZKE 11-10
2019/02/10 Alebin Neskak OB ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G1 ORIOKO B ZKE ALOÑA MENDI K.E. B 10-9
2019/02/10 Alebin Neskak A ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G1 ZARAUTZ A ZKE BERGARA K.E. 22-12
2019/02/10 Alebin Neskak B ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G2 EREINTZA ZARAUTZ B ZKE 5-22
2019/02/10 Infantil Mutilak A AMAIERA FASEA - 2.MULTZO AMENABAR A ZKE PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN A 29-20
2019/02/09 Infantil Mutilak B AMAIERA FASEA - 1.MULTZOA ZARAZPE PULPO EK AMENABAR B ZKE 21-19
2019/02/09 Infantil Mutilak C FORU ALDUNDIKO TORNEOA A ALOÑA MENDI K.E. AMENABAR C ZKE
2019/02/10 Infantil Mutilak D FORU ALDUNDIKO TORNEOA A ZUBACOR ELGOIBAR AMENABAR D ZKE 23-11
2019/02/09 Infantil Neskak A AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 AIALA A ZKE ALOÑA MENDI K.E. A 11-37
2019/02/09 Infantil Neskak B AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 TRAPAIA TABERNA PULPO EK AIALA B ZKE 26-16
2019/02/09 Infantil Neskak C AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 AMETSA EIBAR ESKUBALOIA AIALA C ZKE 18-10
2019/02/10 Infantil Neskak D 2ª FASEA INFANTILA EMAKUMEZKOAK (B) 2.TALDE AIALA D ZKE LEIZARAN HORIA 13-10
2019/02/10 Infantil Neskak E FORU ALDUNDIKO TORNEOA INFANTIL NESKAK B - 1.TALDE AIALA E ZKE EREINTZA 18-11
2019/02/09 Infantil Neskak OA AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G1 PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN A ORIOKO A ZKE 31-30
2019/02/09 Infantil Neskak OB 2ª FASEA INF.EMAKUM (B) - 1.TALDE GALDONA BURDINDEGIA PULPO EK ORIOKO B ZKE 22-26
2019/02/10 Kadete mutilak A KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 ZALLA TABERNA PULPO EK AMENABAR A ZKE
2019/02/10 Kadete mutilak B KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 ATSEDENA AMENABAR B ZKE
2019/02/09 Kadete mutilak C GIPUZKOAKO TROFEOA (Kadetea Mutilak) UROLA ARANZADI AMENABAR C ZKE 44-16
2019/02/10 Kadete mutilak D KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 AMENABAR D ZKE EREINTZA TODO TERRENO 30-30
2019/02/09 Kadete mutilak EL Euskadiko Kadete mutilak 2.Fasea A Multzoa INDUPIME BASAURI GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 22-35
2019/02/09 Kadete neskak A GIPUZKOAKO TROFEOA AIALA A ZKE GARAJE AXIRI PULPO EK 15-24
2019/02/09 Kadete neskak B KADETE NESKAK UDABERRI TORNEOA AIALA B ZKE IBAIONDO TABERNA - OPTIKA ARANZAZU 26-20
2019/02/09 Kadete neskak C UDABERRI TORNEOA - G2 AIALA C ZKE EREINTZA BEISSIER 23-20
2019/02/09 Kadete neskak D UDABERRI TORNEOA - G2 EGIA VELTINS AIALA D ZKE
2019/02/09 Kadete neskak E UDABERRI TORNEOA - G2 AIALA E ZKE TECNIFUELLE ELGOIBAR 18-19
2019/02/10 Kadete neskak EL Euskadiko Kadete neskak 2.Fasea B Multzoa AIALA ZKE URNIETA ULACIA AUTOBUSAK
2019/02/09 Jubenil Mutilak JMI UDABERRI TXAPELKETA 1.MULTZOA AMENABAR ZKE UROLA ALAI HORTZ KLINIKA 40-32
2019/02/10 Jubenil Mutilak AZ UDABERRI TXAPELKETA 2.MULTZOA LA SALLE SAIEKO KE AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE 19-33
2019/02/09 Jubenil Mutilak EL Euskadiko J.Mk 2. Fasea A.Multzoa GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE USURBIL K.E. 26-30
2019/02/09 Jubenil Mutilak HT GIPUZKOAKO TROFEOA HETTICH ZKE EREINTZA BEISSIER 33-28
2019/02/10 Jubenil Neskak A GIPUZKOAKO TROFEOA AIALA ZKE USURBIL K.E. 17-24
2019/02/09 Jubenil Neskak EL Euskadiko J.Nk 2. Fasea B Multzoa LARRAMENDI AIALA ZKE 20-40
2019/02/09 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga SAN MARTÍ ADRIANENC AMENABAR ZKE 31-27
2019/02/09 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA LAU BIDE JATETXEA LEGAZPI ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. 29-27
2019/02/10 Senior Mutilak 2T GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 GURE AUZUNE ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE 24-27
2019/02/09 Senior Mutilak 2N Euskadiko Senior Mutilak Liga TXIKIPOLIT ZKE FORD MUGARRI ARRASATE 23-16
2019/02/05 Senior Neskak A Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila AIALA ZKE BERA BERA 30-26
2019/02/09 Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko liga SAN ADRIAN AIALA ZARAUTZ KE 22-25