Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

Etxean

2019/01/12 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO AMENABAR D ZKE AMENABAR A ZKE 09:45:00
Kadete mutilak C Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA AMENABAR C ZKE EREINTZA AGUAPLAST 11:30:00
Jubenil Neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA AIALA A ZKE USURBIL K.E. 13:00:00 18-17
************************ *********
Jubenil Mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Jubenil Liga GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE URDULIZ ESKUBALOIA 16:00:00 27-27
Senior Mutilak 2N Euskadiko Senior Mutilak Liga TXIKIPOLIT ZKE FAGOR INDUSTRIAL ALOÑA MENDI K.E. 17:45:00 21-16
Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko liga AIALA ZARAUTZ KE LAGUNAK 19:30:00 21-23

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Senior Mutilak Besteak ARETO FUTBOLA ZARAUTZ ZARAUTZ 09:00:00
Infantil Neskak D INFANTILA NESKENA -B- G1 AIALA D ZKE EREINTZA TODO TERRENO 11:45:00 22-19
Infantil Neskak E INFANTILA NESKENA -B- G2 AIALA E ZKE PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN B 13:00:00 17-8
************************ *********
Kadete mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Kadete Liga GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE URDULIZ ESKUBALOIA 16:00:00 53-23
Kadete neskak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO AIALA B ZKE ALOÑA MENDI K.E. -A- 17:30:00 14-22
Kadete mutilak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO AMENABAR B ZKE LEIZARAN IMATEL TELECOMUNICACIONES 19:15:00 26-32

2019/01/13 - Igandea

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Kadete Liga AIALA ZKE SARETEKNIKA KUKULLAGA ETXEBARRI 10:00:00 15-23
Jubenil Neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Jubenil Liga AIALA ZKE EMTESPORT KUKULLAGA ETXEBARRI 11:30:00 28-26
Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. PIZZERIA SALENTO ELGOIBAR 13:00:00 25-21

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete neskak C Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA C ZKE AIALA D ZKE 09:00:00
Infantil Mutilak D INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 AMENABAR D ZKE EREINTZA AGUAPLAST 10:30:00 09-22
Infantil Mutilak A INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 AMENABAR A ZKE EGIA 1 11:45:00 40-20
Jubenil Mutilak JMI Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO AMENABAR ZKE TEKNIKER EIBAR ESKUBALOIA 13:00:00 16-20

KARELA KIROLDEGIA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Neskak OB INFANTILA NESKENA -B- G2 ORIOKO B ZKE KALARI TABERNA PULPO EK 09:30:00 17-12

Kanpoan

2019/01/12 - Larunbata


NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
Kiroldegian Derbia 00:00:00 Kadete mutilak A Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO AMENABAR D ZKE AMENABAR A ZKE 09:45:00
OLAIZAGA Kiroldegian 08:45:00 Infantil Mutilak B INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 HOTEL TXARRIDUNA ELGOIBAR AMENABAR B ZKE 10:00:00 AUTOBUSEZ 5-35
POLID. DIVINO MAESTRO - Gasteiz 10:00:00 Jubenil Mutilak HT Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA GURE AUZUNE - EGIBIDE HETTICH ZKE 13:00:00 AUTOBUSEZ
UDAL Kiroldegia 11:00:00 Infantil Neskak OA INFANTILA NESKENA -A- G3 URNIETA KAMOX PRECISION MACHIN ORIOKO A ZKE 12:15:00 AUTOBUSEZ Oriotik 13-29
LABEGARIETAKO Polian. 14:30:00 Senior Mutilak 2T GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 BERGARA K.E. ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE 16:00:00 AUTOBUSEZ 31-23
ALLURRALDE Polian-Andoain 16:00:00 Kadete neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA LEIZARAN URDINA AIALA A ZKE 17:30:00 AUTOBUSEZ 34-15
ISLA KALE Kiroldegia - Mundaka 16:45:00 Senior Neskak A Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila URDAIBAI E.T. AIALA ZKE 19:00:00 AUTOBUSEZ 22-24

2019/01/13 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
Antotan Derbia 00:00:00 Kadete neskak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA C ZKE AIALA D ZKE 09:00:00 17-26
URANZU - IRUN 08:00:00 Kadete neskak E Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO ZAISA BIDASOA IRUN B AIALA E ZKE 09:30:00 AUTOBUSEZ 26-37
EGIAKO Polian 11:00:00 Jubenil Mutilak AZ Gipuzkoako 2.Fasea - 19.-24.POSTURAKO EGIA 2 AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE 12:30:00 AUTOBUSEZ 23-29

z Atsedena

2019/01/12 - Larunbata

Atsedena

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Mutilak C INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 ATSEDENA AMENABAR C ZKE 00:00:00
Infantil Neskak OB INFANTILA NESKENA -B- G2 ATSEDENA ORIOKO B ZKE 00:00:00

2019/01/16 - Asteazkena

Atsedena

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga AMENABAR ZKE BM. TORRELAVEGA 19:45:00 ATZERATUTA