Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Emaitzak



Eguna Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Emaitza
2019/01/13 Infantil Mutilak A INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 AMENABAR A ZKE EGIA 1 40-20
2019/01/12 Infantil Mutilak B INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 HOTEL TXARRIDUNA ELGOIBAR AMENABAR B ZKE 5-35
2019/01/12 Infantil Mutilak C INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 ATSEDENA AMENABAR C ZKE
2019/01/13 Infantil Mutilak D INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 AMENABAR D ZKE EREINTZA AGUAPLAST 09-22
2019/01/12 Infantil Neskak D INFANTILA NESKENA -B- G1 AIALA D ZKE EREINTZA TODO TERRENO 22-19
2019/01/12 Infantil Neskak E INFANTILA NESKENA -B- G2 AIALA E ZKE PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN B 17-8
2019/01/12 Infantil Neskak OA INFANTILA NESKENA -A- G3 URNIETA KAMOX PRECISION MACHIN ORIOKO A ZKE 13-29
2019/01/12 Infantil Neskak OB INFANTILA NESKENA -B- G2 ATSEDENA ORIOKO B ZKE
2019/01/13 Infantil Neskak OB INFANTILA NESKENA -B- G2 ORIOKO B ZKE KALARI TABERNA PULPO EK 17-12
2019/01/12 Kadete mutilak A Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO AMENABAR D ZKE AMENABAR A ZKE xx-yy
2019/01/12 Kadete mutilak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO AMENABAR B ZKE LEIZARAN IMATEL TELECOMUNICACIONES 26-32
2019/01/12 Kadete mutilak C Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA AMENABAR C ZKE EREINTZA AGUAPLAST
2019/01/12 Kadete mutilak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO AMENABAR D ZKE AMENABAR A ZKE
2019/01/12 Kadete mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Kadete Liga GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE URDULIZ ESKUBALOIA 53-23
2019/01/12 Kadete neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA LEIZARAN URDINA AIALA A ZKE 34-15
2019/01/12 Kadete neskak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO AIALA B ZKE ALOÑA MENDI K.E. -A- 14-22
2019/01/13 Kadete neskak C Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA C ZKE AIALA D ZKE
2019/01/13 Kadete neskak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA C ZKE AIALA D ZKE 17-26
2019/01/13 Kadete neskak E Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO ZAISA BIDASOA IRUN B AIALA E ZKE 26-37
2019/01/13 Kadete neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Kadete Liga AIALA ZKE SARETEKNIKA KUKULLAGA ETXEBARRI 15-23
2019/01/13 Jubenil Mutilak JMI Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO AMENABAR ZKE TEKNIKER EIBAR ESKUBALOIA 16-20
2019/01/13 Jubenil Mutilak AZ Gipuzkoako 2.Fasea - 19.-24.POSTURAKO EGIA 2 AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE 23-29
2019/01/12 Jubenil Mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Jubenil Liga GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE URDULIZ ESKUBALOIA 27-27
2019/01/12 Jubenil Mutilak HT Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA GURE AUZUNE - EGIBIDE HETTICH ZKE
2019/01/12 Jubenil Neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA AIALA A ZKE USURBIL K.E. 18-17
2019/01/13 Jubenil Neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Jubenil Liga AIALA ZKE EMTESPORT KUKULLAGA ETXEBARRI 28-26
2019/01/16 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga AMENABAR ZKE BM. TORRELAVEGA ATZERATUTA
2019/01/13 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. PIZZERIA SALENTO ELGOIBAR 25-21
2019/01/12 Senior Mutilak 2T GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 BERGARA K.E. ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE 31-23
2019/01/12 Senior Mutilak 2N Euskadiko Senior Mutilak Liga TXIKIPOLIT ZKE FAGOR INDUSTRIAL ALOÑA MENDI K.E. 21-16
2019/01/12 Senior Neskak A Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila URDAIBAI E.T. AIALA ZKE 22-24
2019/01/12 Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko liga AIALA ZARAUTZ KE LAGUNAK 21-23