Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

Etxean

2018/12/15 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Jubenil Mutilak HT Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA HETTICH ZKE BIDASOA IRUN 10:00:00
Jubenil Mutilak AZ Gipuzkoako 2.Fasea - 19.-24.POSTURAKO AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE ENDIKA HARATEGIA 11:30:00 29-25
Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. MUNTTARPE 13:00:00 26-24
************************ *********
Senior Mutilak 2T GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE SAIEKO K.E. 16:00:00 29-24
Kadete mutilak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO AMENABAR D ZKE ALOÑA MENDI K.E. 17:30:00
Senior Neskak A Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila AIALA ZKE BERANGO ESKUBALOIA 19:15:00 29-21

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Neskak C INFANTILA NESKENA -A- G2 AIALA C ZKE PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN A 10:30:00
Infantil Neskak A INFANTILA NESKENA -A- G1 AIALA A ZKE URKOTROKIK EIBAR ESKUBALOIA 11:45:00
Kadete mutilak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO AMENABAR B ZKE EREINTZA TODO TERRENO 13:00:00 20-32

2018/12/16 - Igandea

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete neskak E Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA E ZKE AIALA C ZKE 10:00:00 27-16
Kadete neskak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA D ZKE EGIA VELTINS 11:30:00 26-26
Infantil Mutilak B INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 AMENABAR B ZKE BOSSA EIBAR ESKUBALOIA 13:00:00

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Alebin Mutilak A ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) ZARAUTZ A ZKE PULPO K.E. 10:00:00 10-12

KARELA KIROLDEGIA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Neskak OA INFANTILA NESKENA -A- G3 ORIOKO A ZKE UDARREGI A USURBIL 09:45:00 28-16

Kanpoan

2018/12/15 - Larunbata


NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
ARTALEKU Polikiroldegia 07:45:00 Kadete neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA ZAISA BIDASOA IRUN A AIALA A ZKE 09:00:00 AUTOBUSEZ 28-26
UDAL Kiroldegia 09:15:00 Infantil Mutilak A INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 URNIETA ÑAM RESTAURANTES AMENABAR A ZKE 10:45:00 AUTOBUSEZ 18-28
ISPILLA Kiroldegia ZUMARRAGA 09:15:00 Infantil Neskak B INFANTILA NESKENA -A- G2 UROLA CONSTRUCCIONES ANTIO AIALA B ZKE 11:00:00 AUTOBUSEZ 16-16
Pol. LAKUA 03- SANSOMENDI Gasteiz 10:30:00 Kadete neskak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO CARPINTERIA BASKONGADAS AIALA B ZKE 12:30:00 AUTOBUSEZ 24-23
ITURRIPE Kiroldegia 10:30:00 Jubenil Mutilak JMI Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO ARRASATE E.B. AMENABAR ZKE 12:45:00 AUTOBUSEZ 23-23
LA SALLE Donostia 11:30:00 Infantil Neskak D INFANTILA NESKENA -B- G1 LA SALLE-SAIEKO HORIA AIALA D ZKE 13:00:00 AUTOBUSEZ 27-24
ALLURRALDE Polikiroldegia - ANDOAIN 11:30:00 Infantil Neskak E INFANTILA NESKENA -B- G2 LEIZARAN HORIA AIALA E ZKE 13:15:00 AUTOBUSEZ 9-8
PASAIA DONIBANEKO U. Kiroldegia 12:00:00 Infantil Mutilak C INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 EREINTZA BEISSIER AMENABAR C ZKE 13:30:00 AUTOBUSEZ
ERRENTERIAko Kiroldegia 12:00:00 Infantil Neskak OB INFANTILA NESKENA -B- G2 EREINTZA ORIOKO B ZKE 13:30:00 AUTOBUSEZ 05-40
POL. RECALDE -EL FANGO 13:45:00 Kadete neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Kadete Liga C.B. SAN ADRIAN AIALA ZKE 15:45:00 AUTOBUSEZ 19-32
POL. RECALDE-EL FANGO 13:45:00 Jubenil Neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Jubenil Liga TABERNA LA GOITI SAN ADRIAN AIALA ZKE 17:30:00 AUTOBUSEZ 18-31
BERAUNGO Frontoia 14:30:00 Kadete mutilak A Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO EREINTZA BEISSIER AMENABAR A ZKE 16:00:00 AUTOBUSEZ
ARTALEKU -IRUN 16:00:00 Kadete mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Kadete Liga ZAISA BIDASOA IRUN GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 17:30:00 AUTOBUSEZ 30-31
ARTALEKU -IRUN 16:00:00 Jubenil Mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Jubenil Liga BIDASOA-IRUN GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 19:00:00 AUTOBUSEZ 29-29
PABELLÓN MUNICIPAL DE O ROSA RÚA SIMÓN DEL M 16:00:00 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga ACANOR ATLETICO NOVÁS AMENABAR ZKE 19:00:00 AUTOBUSEZ 2018/12/14 26-21
ISPILLA Kiroldegia - ZUMARRAGA 16:15:00 Kadete mutilak C Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA UROLA ARANZADI AMENABAR C ZKE 18:00:00 AUTOBUSEZ
URDULIZ 17:45:00 Senior Mutilak 2N Euskadiko Senior Mutilak Liga CB URDULIZ TXIKIPOLIT ZKE 20:00:00 AUTOBUSEZ 22-22

2018/12/16 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
DERBIA - ARITZBATALDE 00:00:00 Kadete neskak C Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA E ZKE AIALA C ZKE 10:00:00 16-27
PABELL�N MUNICIPAL NUMANCIA CALLE MAGALLANES 08:30:00 Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko liga BM PEREDA AIALA ZARAUTZ KE 12:00:00 AUTOBUSEZ 25-21
BIDEBIETA Kiroldegia 09:30:00 Infantil Mutilak D INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 BERA BERA URDINA AMENABAR D ZKE 11:00:00 AUTOBUSEZ 24-10
USABAL Kiroldegia 10:30:00 Jubenil Neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA TOLOSA C.F. ESKUBALOIA AIALA A ZKE 12:00:00 AUTOBUSEZ 15-19