Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Emaitzak



Eguna Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Emaitza
2018/12/16 Alebin Mutilak A ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) ZARAUTZ A ZKE PULPO K.E. 10-12
2018/12/15 Infantil Mutilak A INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 URNIETA ÑAM RESTAURANTES AMENABAR A ZKE 18-28
2018/12/16 Infantil Mutilak B INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 AMENABAR B ZKE BOSSA EIBAR ESKUBALOIA
2018/12/15 Infantil Mutilak C INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 EREINTZA BEISSIER AMENABAR C ZKE
2018/12/16 Infantil Mutilak D INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 BERA BERA URDINA AMENABAR D ZKE 24-10
2018/12/15 Infantil Neskak A INFANTILA NESKENA -A- G1 AIALA A ZKE URKOTROKIK EIBAR ESKUBALOIA
2018/12/15 Infantil Neskak B INFANTILA NESKENA -A- G2 UROLA CONSTRUCCIONES ANTIO AIALA B ZKE 16-16
2018/12/15 Infantil Neskak C INFANTILA NESKENA -A- G2 AIALA C ZKE PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN A
2018/12/15 Infantil Neskak D INFANTILA NESKENA -B- G1 LA SALLE-SAIEKO HORIA AIALA D ZKE 27-24
2018/12/15 Infantil Neskak E INFANTILA NESKENA -B- G2 LEIZARAN HORIA AIALA E ZKE 9-8
2018/12/16 Infantil Neskak OA INFANTILA NESKENA -A- G3 ORIOKO A ZKE UDARREGI A USURBIL 28-16
2018/12/15 Infantil Neskak OB INFANTILA NESKENA -B- G2 EREINTZA ORIOKO B ZKE 05-40
2018/12/15 Kadete mutilak A Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO EREINTZA BEISSIER AMENABAR A ZKE
2018/12/15 Kadete mutilak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO AMENABAR B ZKE EREINTZA TODO TERRENO 20-32
2018/12/15 Kadete mutilak C Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA UROLA ARANZADI AMENABAR C ZKE
2018/12/15 Kadete mutilak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO AMENABAR D ZKE ALOÑA MENDI K.E.
2018/12/15 Kadete mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Kadete Liga ZAISA BIDASOA IRUN GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 30-31
2018/12/15 Kadete neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA ZAISA BIDASOA IRUN A AIALA A ZKE 28-26
2018/12/15 Kadete neskak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO CARPINTERIA BASKONGADAS AIALA B ZKE 24-23
2018/12/16 Kadete neskak C Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA E ZKE AIALA C ZKE 16-27
2018/12/16 Kadete neskak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA D ZKE EGIA VELTINS 26-26
2018/12/16 Kadete neskak E Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA E ZKE AIALA C ZKE 27-16
2018/12/15 Kadete neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Kadete Liga C.B. SAN ADRIAN AIALA ZKE 19-32
2018/12/15 Jubenil Mutilak JMI Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO ARRASATE E.B. AMENABAR ZKE 23-23
2018/12/15 Jubenil Mutilak AZ Gipuzkoako 2.Fasea - 19.-24.POSTURAKO AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE ENDIKA HARATEGIA 29-25
2018/12/15 Jubenil Mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Jubenil Liga BIDASOA-IRUN GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 29-29
2018/12/15 Jubenil Mutilak HT Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA HETTICH ZKE BIDASOA IRUN
2018/12/16 Jubenil Neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA TOLOSA C.F. ESKUBALOIA AIALA A ZKE 15-19
2018/12/15 Jubenil Neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Jubenil Liga TABERNA LA GOITI SAN ADRIAN AIALA ZKE 18-31
2018/12/15 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga ACANOR ATLETICO NOVÁS AMENABAR ZKE 26-21
2018/12/15 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. MUNTTARPE 26-24
2018/12/15 Senior Mutilak 2T GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE SAIEKO K.E. 29-24
2018/12/15 Senior Mutilak 2N Euskadiko Senior Mutilak Liga CB URDULIZ TXIKIPOLIT ZKE 22-22
2018/12/15 Senior Neskak A Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila AIALA ZKE BERANGO ESKUBALOIA 29-21
2018/12/16 Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko liga BM PEREDA AIALA ZARAUTZ KE 25-21