Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

Etxean

2018/12/01 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Neskak B INFANTILA NESKENA -A- G2 AIALA B ZKE ORDIZIA TXINDOKI 10:00:00 25-14
Kadete mutilak A Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO AMENABAR A ZKE ZAISA BIDASOA IRUN 11:15:00
Kadete neskak C Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA C ZKE ZAISA BIDASOA IRUN B 12:45:00
************************ *********
Kadete neskak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO AIALA B ZKE BERA BERA URDINA 16:00:00 27-24
Kadete neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA AIALA A ZKE URNIETA ULACIA AUTOBUSAK 17:30:00 11-24
Jubenil Mutilak HT Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA HETTICH ZKE EREINTZA BEISSIER 19:15:00

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Mutilak A INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 AMENABAR A ZKE LEIZARAN URDINA 11:45:00 33-15

KARELA KIROLDEGIA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Senior Mutilak 2T GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE LA SALLE LEGAZPI 16:00:00 27-26

2018/12/02 - Igandea

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Mutilak D INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 AMENABAR D ZKE AMENABAR B ZKE 10:00:00
Infantil Neskak E INFANTILA NESKENA -B- G2 AIALA E ZKE PNEUMAX ELGOIBAR 11:15:00 15-9
Infantil Mutilak C INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 AMENABAR C ZKE EGIA 1 12:30:00

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Alebin Mutilak B ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) ZARAUTZ B KE EREINTZA 10:00:00 29-16
Infantil Neskak D INFANTILA NESKENA -B- G1 AIALA D ZKE GALDONA BURDINDEGIA PULPO EK 11:15:00 16-17

KARELA KIROLDEGIA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Alebin Neskak OA ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G2 ORIOKO A ZKE ZARAUTZ B ZKE 00:00:00 atzeratuta

Kanpoan

2018/11/30 - Ostirala

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
EGIA KIROLDEGIA 17:00:00 Kadete neskak E Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO EGIA VELTINS AIALA E ZKE 18:15:00 AUTOBUSEZ 23-22

2018/12/01 - Larunbata

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
LUBAKI KIROLDEGIAN 00:00:00 Kadete neskak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO EDU OPTIKA PULPO EK AIALA D ZKE 16:00:00 KOTXEZ edo TRENEZ 11-14
QUIJOTE ARENA - CIUDAD REAL 09:00:00 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga BM. ALARCOS CIUDAD REAL AMENABAR ZKE 18:30:00 AUTOBUSEZ 30-22
LABEGARIETAKO KIROLDEGIAN-BERGARA 09:30:00 Jubenil Mutilak AZ Gipuzkoako 2.Fasea - 19.-24.POSTURAKO ERREKA Bergara K.E. AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE 11:30:00 AUTOBUSEZ 26-25
POL MUNICIPAL DE RENTERIA 14:30:00 Kadete neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Kadete Liga EREINTZA AGUAPLAST AIALA ZKE 16:00:00 AUTOBUSEZ 21-20
POL MUNICIPAL DE RENTERIA 14:30:00 Jubenil Neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Jubenil Liga EREINTZA AGUAPLAST AIALA ZKE 17:30:00 AUTOBUSEZ 25-30
URNIETA KIROLDEGIAN 15:30:00 Kadete mutilak C Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA URNIETA OIANUME JATETXEA AMENABAR C ZKE 17:00:00 AUTOBUSEZ 30-34
ISPILLA KIROLDEGIAN -ZUMARRAGA 16:00:00 Jubenil Mutilak JMI Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO UROLA ALAI HORTZ KLINIKA AMENABAR ZKE 18:00:00 AUTOBUSEZ 34-30
PACO YOLDI - DONOSTI 17:00:00 Kadete mutilak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO EGIA INDAUX AMENABAR B ZKE 18:30:00 AUTOBUSEZ 43-25
EGIAKO KIROLDEGIA-DONOSTI 17:00:00 Jubenil Neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA EGIA SEICAR AIALA A ZKE 18:30:00 AUTOBUSEZ 22-29
POL LAKUA 03- GASTEIZ 17:15:00 Senior Neskak A Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila C.B.F. EHARIALDEA AIALA ZKE 19:30:00 AUTOBUSEZ
POL RENTERIA 17:30:00 Senior Mutilak 2N Euskadiko Senior Mutilak Liga EREINTZA BEISSER TXIKIPOLIT ZKE 19:15:00 AUTOBUSEZ 19-28

2018/12/02 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
00:00:00 Alebin Neskak OB ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G1 ZARAUTZ A ZKE ORIOKO B ZKE 00:00:00 ATZERATUTA
ARITZBATALDE KIROLDEGIAN 00:00:00 Infantil Mutilak B INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 AMENABAR D ZKE AMENABAR B ZKE 10:00:00 13-26
LUBAKI KIROLDEGIA -ZUMAIA 00:00:00 Infantil Neskak OA INFANTILA NESKENA -A- G3 TRAPAIA TABERNA PULPO EK ORIOKO A ZKE 10:15:00 KOTXEZ EDO TRENEZ 23-18
ISPILLA KIROLDEGIA 08:15:00 Alebin Mutilak A ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) UROLA EK ZARAUTZ A ZKE 10:00:00 AUTOBUSEZ 8-24
ELGOIBAR 08:30:00 Kadete mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Kadete Liga URKUNDE ELGOIBAR GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 10:00:00 AUTOBUSEZ 17-42
ELGOIBAR 08:30:00 Jubenil Mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Jubenil Liga DECA ELGOIBAR GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 11:30:00 AUTOBUSEZ 16-24
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE MUSKIZ CALLE LA C 09:30:00 Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko liga BM. MUSKIZ AIALA ZARAUTZ KE 12:00:00 AUTOBUSEZ 13-35
POLIDEPORTIVO IMH -ELGOIBAR 10:00:00 Infantil Neskak A INFANTILA NESKENA -A- G1 CIMDE ELGOIBAR AIALA A ZKE 11:15:00 AUTOBUSEZ
POLIDEPORTIVO IMH ELGOIBAR 10:00:00 Infantil Neskak C INFANTILA NESKENA -A- G2 DARIO ELGOIBAR AIALA C ZKE 12:30:00 AUTOBUSEZ
ARTALEKU 10:30:00 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA C.D. BIDASOA IRUN ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. 12:15:00 AUTOBUSEZ 24-25
BERAUNGO FRONTOIA 11:30:00 Kadete mutilak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO EREINTZA BEISSIER AMENABAR D ZKE 13:00:00 AUTOBUSEZ