Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Emaitzak



Eguna Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Emaitza
2018/12/02 Alebin Mutilak A ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) UROLA EK ZARAUTZ A ZKE 8-24
2018/12/02 Alebin Mutilak B ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) ZARAUTZ B KE EREINTZA 29-16
2018/12/02 Alebin Neskak OA ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G2 ORIOKO A ZKE ZARAUTZ B ZKE atzeratuta
2018/12/02 Alebin Neskak OB ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G1 ZARAUTZ A ZKE ORIOKO B ZKE ATZERATUTA
2018/12/02 Alebin Neskak A ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G1 ZARAUTZ A ZKE ORIOKO B ZKE atzeratuta
2018/12/02 Alebin Neskak B ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G2 ORIOKO A ZKE ZARAUTZ B ZKE atzeratuta
2018/12/01 Infantil Mutilak A INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 AMENABAR A ZKE LEIZARAN URDINA 33-15
2018/12/02 Infantil Mutilak B INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 AMENABAR D ZKE AMENABAR B ZKE 13-26
2018/12/02 Infantil Mutilak C INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 AMENABAR C ZKE EGIA 1
2018/12/02 Infantil Mutilak D INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 AMENABAR D ZKE AMENABAR B ZKE
2018/12/02 Infantil Neskak A INFANTILA NESKENA -A- G1 CIMDE ELGOIBAR AIALA A ZKE
2018/12/01 Infantil Neskak B INFANTILA NESKENA -A- G2 AIALA B ZKE ORDIZIA TXINDOKI 25-14
2018/12/02 Infantil Neskak C INFANTILA NESKENA -A- G2 DARIO ELGOIBAR AIALA C ZKE
2018/12/02 Infantil Neskak D INFANTILA NESKENA -B- G1 AIALA D ZKE GALDONA BURDINDEGIA PULPO EK 16-17
2018/12/02 Infantil Neskak E INFANTILA NESKENA -B- G2 AIALA E ZKE PNEUMAX ELGOIBAR 15-9
2018/12/02 Infantil Neskak OA INFANTILA NESKENA -A- G3 TRAPAIA TABERNA PULPO EK ORIOKO A ZKE 23-18
2018/12/01 Infantil Neskak OB INFANTILA NESKENA -B- G2 ORIOKO B ZKE KALARI TABERNA PULPO EK aplazado 12-13 de enero 2019
2018/12/01 Kadete mutilak A Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO AMENABAR A ZKE ZAISA BIDASOA IRUN
2018/12/01 Kadete mutilak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO EGIA INDAUX AMENABAR B ZKE 43-25
2018/12/01 Kadete mutilak C Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA URNIETA OIANUME JATETXEA AMENABAR C ZKE
2018/12/02 Kadete mutilak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO EREINTZA BEISSIER AMENABAR D ZKE
2018/12/02 Kadete mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Kadete Liga URKUNDE ELGOIBAR GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 17-42
2018/12/01 Kadete neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA AIALA A ZKE URNIETA ULACIA AUTOBUSAK 11-24
2018/12/01 Kadete neskak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO AIALA B ZKE BERA BERA URDINA 27-24
2018/12/01 Kadete neskak C Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA C ZKE ZAISA BIDASOA IRUN B
2018/12/01 Kadete neskak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO EDU OPTIKA PULPO EK AIALA D ZKE
2018/11/30 Kadete neskak E Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO EGIA VELTINS AIALA E ZKE 23-22
2018/12/01 Kadete neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Kadete Liga EREINTZA AGUAPLAST AIALA ZKE 21-20
2018/12/01 Jubenil Mutilak JMI Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO UROLA ALAI HORTZ KLINIKA AMENABAR ZKE 34-30
2018/12/01 Jubenil Mutilak AZ Gipuzkoako 2.Fasea - 19.-24.POSTURAKO ERREKA Bergara K.E. AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE 26-25
2018/12/02 Jubenil Mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Jubenil Liga DECA ELGOIBAR GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 16-24
2018/12/01 Jubenil Mutilak HT Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA HETTICH ZKE EREINTZA BEISSIER
2018/12/01 Jubenil Neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA EGIA SEICAR AIALA A ZKE 22-29
2018/12/01 Jubenil Neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Jubenil Liga EREINTZA AGUAPLAST AIALA ZKE 25-30
2018/12/01 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga BM. ALARCOS CIUDAD REAL AMENABAR ZKE 30-22
2018/12/02 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA C.D. BIDASOA IRUN ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. 24-25
2018/12/01 Senior Mutilak 2T GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE LA SALLE LEGAZPI 27-26
2018/12/01 Senior Mutilak 2N Euskadiko Senior Mutilak Liga EREINTZA BEISSER TXIKIPOLIT ZKE 19-28
2018/12/01 Senior Neskak A Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila C.B.F. EHARIALDEA AIALA ZKE
2018/12/02 Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko liga BM. MUSKIZ AIALA ZARAUTZ KE 13-35