Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete neskak B | FORU ALDUNDIKO - Kadete Neskak-G1 | AIALA B ZKE | LEIZARAN URDINA | 10:00:00 | 16-27 | |
Kadete mutilak A | KADETEEN MUTILAK 2. FASEA | AMENABAR A ZKE | CB UROLA GOIERRI BUS | 11:30:00 | 41-21 | |
Senior Mutilak 1T | GIPUZKOAKO 1 .LURRALDEKO LIGA | ARITZBATALDE ZKE | UROLA LAZTIMENDI | 13:00:00 | 27-27 | |
************************ | ********* | |||||
Senior Neskak B | Emakumezko Euskadi Senior 2. B - 1. Fasea | AIALA B ZKE | AVIA EIBAR ESKUBALOIA | 16:00:00 | 26-29 | |
Senior Neskak A | Emakumezkoen Euskadiko Senior 1.Maila Liga | AIALA A ZKE | CB JARRILLERAS | 17:30:00 | 31-28 | |
Senior Neskak ZN | Emakumezkoen Zilarrezko maila | AIALA ZARAUTZ KE | SAN ADRIAN | 19:30:00 | 19-11 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak D | FORU ALDUNDIKO INFANTIL NESKAK | AIALA D ZKE | AIALA A ZKE | 09:00:00 | 26-15 | |
Infantil Neskak B | AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G1 | AIALA B ZKE | GALDONA BURDINDEGIA PULPO EK | 10:15:00 | 16-17 | |
Infantil Mutilak D | AMAIERA FASEA INFANTIL MUTILAK - G1 | AMENABAR D ZKE | EREINTZA TODO TERRENO | 11:30:00 | 19-17 | |
Senior Mutilak Besteak | ARETO FUTBOLA | ZARAUTZ | ZARAUTZ | 13:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak OI | FORU ALDUNDIKO INFANTIL NESKAK | ORIOKO IKASTOLA ZKE | AIALA E ZKE | 09:30:00 | 18-25 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete neskak C | FORU ALDUNDIKO - Kadete Neskak-G2 | AIALA C ZKE | GARAJE AXIIRI PULPO EK | 10:00:00 | 14-18 | |
Jubenil Mutilak AZ | JUBENILEN 2. FASEA | AUTOMOVILES ZARAUTZ KE | EGIA BAZTARRE TABERNA | 11:30:00 | 22-24 | |
Kadete mutilak EL | Kadete Mutilak Eskadiko 2.Fasea 1.Multzoa | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | CANTERIAS DOMINGUEZ PULPO EK | 13:00:00 | 37-27 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete neskak A | KADETE NESKAK | AIALA A | EIBAR | 10:30:00 | ||
Infantil Mutilak C | FORU ALDUNDIKO INFANTIL MUTILAK G2 | AMENABAR C ZKE | PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN C | 12:00:00 | 30-19 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Senior Mutilak 2T | GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA | ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE | MUNTTARPE ESKUBALOIA | 11:00:00 | 16-31 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ANTONIANO KIROLDEGIAN | 00:00:00 | Infantil Neskak A | FORU ALDUNDIKO INFANTIL NESKAK | AIALA D ZKE | AIALA A ZKE | 09:00:00 | 26-15 | |||
KARELA KIROLDEGIA | 00:00:00 | Infantil Neskak E | FORU ALDUNDIKO INFANTIL NESKAK | ORIOKO IKASTOLA ZKE | AIALA E ZKE | 09:30:00 | KOTXEZ | 18-25 | ||
OLAIZAGA KIROLDEGIA-ELGOIBAR | 09:45:00 | Infantil Mutilak B | AMAIERA FASEA INFANTIL MUTILAK - G2 | TXARRIDUNA ELGOIBAR | AMENABAR B ZKE | 11:15:00 | AUTOBUSEZ | 17-23 | ||
ALLURRALDE KIROLDEGIA - ANDOAIN | 10:15:00 | Infantil Neskak C | AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 | LEIZARAN URDINA | AIALA C ZKE | 11:45:00 | AUTOBUSEZ | 22-24 | ||
ZUBIKOA KIROLDEGIAN -OÑATI | 10:15:00 | Infantil Mutilak E | FORU ALDUNDIKO INFANTIL MUTILAK G1 | ALOÑA MENDI K.E. | AMENABAR E ZKE | 12:15:00 | AUTOBUSEZ | 26-27 | ||
PASAIKO KIROLDEGIAN | 11:45:00 | Infantil Mutilak A | AMAIERA FASEA INFANTIL MUTILAK - G1 | EREINTZA BEISSIER | AMENABAR A ZKE | 13:15:00 | AUTOBUSEZ | 11-25 | ||
BERAUNGO FRONTOIA | 16:00:00 | Kadete mutilak C | FORU ALDUNDIKO - Kadete Mutilak - G2 | EREINTZA BEISSIER | AMENABAR C ZKE | 17:30:00 | AUTOBUSEZ | 33-27 | ||
OLAIZAGAKIROLDEGIAN -ELGOIBAR | 16:00:00 | Kadete neskak EL | Kadete Neskak Eskadiko 2.Fasea 2.Multzoa | ARILAN ELGOIBAR ELGOIBAR | AIALA ZKE | 17:30:00 | AUTOBUSEZ | 27-16 | ||
PALMA EL RIO | 16:00:00 | Senior Mutilak ZM | Gizonezkoen Zilarrezko Maila | ZUMOSOL ARS PALMA DEL RIO | AMENABAR ZKE | 18:00:00 | AUTOBUSEZ | 2018/01/26 | 25-22 | |
BASAURI | 16:00:00 | Senior Mutilak 2N | Gizonezkoen Euskadiko Senior Liga | INDUPIME BASAURI | TXIKIPOLIT ZKE | 18:15:00 | AUTOBUSEZ | 25-24 |