Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Emaitzak



Eguna Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Emaitza
2018/11/11 Alebin Mutilak A ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) ZARAUTZ B KE ZARAUTZ A ZKE 17- 18X-YY
2018/11/11 Alebin Mutilak B ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) ZARAUTZ B KE ZARAUTZ A ZKE
2018/11/11 Alebin Neskak A ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G1 ALOÑA MENDI K.E. A ZARAUTZ A ZKE 14-21
2018/11/10 Infantil Mutilak A INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 ZUBACOR ELGOIBAR AMENABAR A ZKE 20-35
2018/11/10 Infantil Mutilak B INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 AMENABAR B ZKE BERA BERA URDINA 29-16
2018/11/11 Infantil Mutilak C INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 ALOÑA MENDI K.E. AMENABAR C ZKE
2018/11/10 Infantil Mutilak D INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 HOTEL TXARRIDUNA ELGOIBAR AMENABAR D ZKE 12-19
2018/11/10 Infantil Neskak A INFANTILA NESKENA -A- G1 AIALA A ZKE ALOÑA MENDI K.E. A
2018/11/10 Infantil Neskak B INFANTILA NESKENA -A- G2 AIALA B ZKE PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN A 20-19
2018/11/11 Infantil Neskak C INFANTILA NESKENA -A- G2 ORDIZIA TXINDOKI AIALA C ZKE 22-25
2018/11/11 Infantil Neskak D INFANTILA NESKENA -B- G1 ALOÑA MENDI K.E. B AIALA D ZKE 21-10
2018/11/10 Infantil Neskak E INFANTILA NESKENA -B- G2 ATSEDENA AIALA E ZKE
2018/11/10 Infantil Neskak OA INFANTILA NESKENA -A- G3 ORIOKO A ZKE EREINTZA BEISSIER 22-14
2018/11/11 Infantil Neskak OB INFANTILA NESKENA -B- G2 PNEUMAX ELGOIBAR ORIOKO B ZKE 05-25
2018/11/10 Kadete mutilak A Kadete Mutilak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa AMENABAR A ZKE ZAISA BIDASOA IRUN 24-24
2018/11/11 Kadete mutilak B Kadete Mutilak Gipuzkoako 1.Fasea 3.Multzoa EREINTZA BEISSIER AMENABAR B ZKE 22-27
2018/11/11 Kadete mutilak C Kadete Mutilak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa EREINTZA TODO TERRENO AMENABAR C ZKE 19-20
2018/11/10 Kadete mutilak D Kadete Mutilak Gipuzkoako 1.Fasea 2.Multzoa AMENABAR D ZKE EGIA INDAUX 10-39
2018/11/10 Kadete mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Kadete Liga GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE LEARNING OUT CORAZONISTAS 47-18
2018/11/10 Kadete neskak A Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa AIALA A ZKE AIALA D ZKE 14-12
2018/11/11 Kadete neskak B Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 2.Multzoa EIBAR MUELLE ZALDUA AIALA B ZKE 36-15
2018/11/10 Kadete neskak C Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa AIALA C ZKE LEIZARAN URDINA 10-39
2018/11/11 Kadete neskak D Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa AIALA A ZKE AIALA D ZKE 14-13
2018/11/10 Kadete neskak E Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 2.Multzoa EGIA VELTINS AIALA E ZKE 24-23
2018/11/11 Kadete neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Kadete Liga GARAJE AXIRI PULPO EK AIALA ZKE 23-24
2018/11/10 Jubenil Mutilak JMI Gipuzkoako JMen 1.Fasea 2.Multzoa HERNANI ESKUBALOI TALDEA AMENABAR ZKE 23-40
2018/11/11 Jubenil Mutilak AZ Gipuzkoako JMen 1.Fasea 3.Multzoa AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE EGIA BAZTARRE TABERNA 36-44
2018/11/10 Jubenil Mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Jubenil Liga GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE LEARNING OUT CORAZONISTAS 43-10
2018/11/10 Jubenil Mutilak HT Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa URNIETA GURIA JATETXEA HETTICH ZKE 22-31
2018/11/11 Jubenil Neskak A Jubenil Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 2.Multzoa AIALA ZKE LAUBIDE ITURGINTZA - IZARO 29-11
2018/11/11 Jubenil Neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Jubenil Liga PULPO KE AIALA ZKE 21-29
2018/11/10 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga HANDBOL BORDILS AMENABAR ZKE 29-23
2018/11/10 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. LABARRA TABERNA PULPO EK 22-21
2018/11/10 Senior Mutilak 2T GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE GURE AUZUNE 38-24
2018/11/10 Senior Mutilak 2N Euskadiko Senior Mutilak Liga TXIKIPOLIT ZKE CB. MUSKIZ
2018/11/11 Senior Neskak A Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila AIALA ZKE ALOÑA MENDI K.E.
2018/11/10 Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko liga SHAR ZARAGOZA AIALA ZARAUTZ KE 18-23