Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduak



Maila A ekipoa B ekipoa Eguna Lekua Ordua NON Irteera ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
Alebin Mutilak A ZARAUTZ B KE ZARAUTZ A ZKE 2018/11/11 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 10:00:00 ANTONIANO KIROLDEGIAN 00:00:00 17- 18X-YY
Alebin Mutilak B ZARAUTZ B KE ZARAUTZ A ZKE 2018/11/11 - Igandea Antoniano Kiroldegia - Etxean 10:00:00 00:00:00
Alebin Neskak A ALOÑA MENDI K.E. A ZARAUTZ A ZKE 2018/11/11 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 09:30:00 ZUBIPE KIROLDEGIA -OÑATI 08:00:00 AUTOBUSEZ 14-21
Infantil Mutilak A ZUBACOR ELGOIBAR AMENABAR A ZKE 2018/11/10 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 11:30:00 OLAIZAGA KIROLDEGIA-ELGOIBAR 08:30:00 AUTOBUSEZ 20-35
Infantil Mutilak B AMENABAR B ZKE BERA BERA URDINA 2018/11/10 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 10:30:00 00:00:00 29-16
Infantil Mutilak C ALOÑA MENDI K.E. AMENABAR C ZKE 2018/11/11 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 12:00:00 ZUBIKOA KIROLDEGIAN 09:00:00 AUTOBUSEZ
Infantil Mutilak D HOTEL TXARRIDUNA ELGOIBAR AMENABAR D ZKE 2018/11/10 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 10:00:00 OLAIZAGA KIROL - ELGOIBAR 08:30:00 AUTOBUSEZ 12-19
Infantil Neskak A AIALA A ZKE ALOÑA MENDI K.E. A 2018/11/10 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 11:45:00 00:00:00
Infantil Neskak B AIALA B ZKE PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN A 2018/11/10 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 13:00:00 00:00:00 20-19
Infantil Neskak C ORDIZIA TXINDOKI AIALA C ZKE 2018/11/11 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 10:00:00 MAGORI KIROLDEGIAN -ORDIZIA 08:30:00 AUTOBUSEZ 22-25
Infantil Neskak D ALOÑA MENDI K.E. B AIALA D ZKE 2018/11/11 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 10:45:00 ZUBIKOA KIROLDEGIAN-OÑATI 09:00:00 AUTOBUSEZ 21-10
Infantil Neskak E ATSEDENA AIALA E ZKE 2018/11/10 - Larunbata Atsedena - z Atsedena 00:00:00 00:00:00
Infantil Neskak OA ORIOKO A ZKE EREINTZA BEISSIER 2018/11/10 - Larunbata KARELA KIROLDEGIA - Etxean 11:00:00 00:00:00 22-14
Infantil Neskak OB PNEUMAX ELGOIBAR ORIOKO B ZKE 2018/11/11 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 11:00:00 POLIDEPORTIVO IMH- ELGOIBAR 09:30:00 AUTOBUSEZ 05-25
Kadete mutilak A AMENABAR A ZKE ZAISA BIDASOA IRUN 2018/11/10 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 11:30:00 00:00:00 24-24
Kadete mutilak B EREINTZA BEISSIER AMENABAR B ZKE 2018/11/11 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 13:00:00 BERAUNGO FRONTOIAN 10:00:00 AUTOBUSEZ 22-27
Kadete mutilak C EREINTZA TODO TERRENO AMENABAR C ZKE 2018/11/11 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 11:30:00 BERAUNGO FRONTOIAN 10:00:00 AUTOBUSEZ 19-20
Kadete mutilak D AMENABAR D ZKE EGIA INDAUX 2018/11/10 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 16:00:00 00:00:00 10-39
Kadete mutilak EL GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE LEARNING OUT CORAZONISTAS 2018/11/10 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 16:00:00 00:00:00 47-18
Kadete neskak A AIALA A ZKE AIALA D ZKE 2018/11/10 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 10:00:00 00:00:00 14-12
Kadete neskak B EIBAR MUELLE ZALDUA AIALA B ZKE 2018/11/11 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 10:15:00 IPURUAKO KIROL - EIBAR 08:45:00 AUTOBUSEZ 36-15
Kadete neskak C AIALA C ZKE LEIZARAN URDINA 2018/11/10 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 17:30:00 00:00:00 10-39
Kadete neskak D AIALA A ZKE AIALA D ZKE 2018/11/11 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 11:30:00 ARITZBATALDE 00:00:00 14-13
Kadete neskak E EGIA VELTINS AIALA E ZKE 2018/11/10 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 20:15:00 POL. YOLDI - DONOSTI 18:45:00 AUTOBUSEZ 24-23
Kadete neskak EL GARAJE AXIRI PULPO EK AIALA ZKE 2018/11/11 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 12:30:00 LUBAKI KIROLDEGIAN 00:00:00 kotxez 23-24
Jubenil Mutilak JMI HERNANI ESKUBALOI TALDEA AMENABAR ZKE 2018/11/10 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 09:30:00 HERNANI KIROLDEGIAN 08:00:00 AUTOBUSEZ 23-40
Jubenil Mutilak AZ AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE EGIA BAZTARRE TABERNA 2018/11/11 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 10:00:00 00:00:00 36-44
Jubenil Mutilak EL GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE LEARNING OUT CORAZONISTAS 2018/11/10 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 17:30:00 00:00:00 43-10
Jubenil Mutilak HT URNIETA GURIA JATETXEA HETTICH ZKE 2018/11/10 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 17:15:00 UDAL KIROLDEGIAN-URNIETA 15:30:00 AUTOBUSEZ 22-31
Jubenil Neskak A AIALA ZKE LAUBIDE ITURGINTZA - IZARO 2018/11/11 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 13:00:00 00:00:00 29-11
Jubenil Neskak EL PULPO KE AIALA ZKE 2018/11/11 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 11:00:00 LUBAKI KIROLDEGIAN 00:00:00 kotxez 21-29
Senior Mutilak ZM HANDBOL BORDILS AMENABAR ZKE 2018/11/10 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 20:00:00 PAVELLÓ BLANC I VERD -CARRER NARCÍS ALIU, 6 16:30:00 AUTOBUSEZ 2018/11/9 29-23
Senior Mutilak 1T ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. LABARRA TABERNA PULPO EK 2018/11/10 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 13:00:00 00:00:00 22-21
Senior Mutilak 2T ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE GURE AUZUNE 2018/11/10 - Larunbata KARELA KIROLDEGIA - Etxean 16:00:00 00:00:00 38-24
Senior Mutilak 2N TXIKIPOLIT ZKE CB. MUSKIZ 2018/11/10 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 19:15:00 00:00:00
Senior Neskak A AIALA ZKE ALOÑA MENDI K.E. 2018/11/11 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 11:30:00 00:00:00
Senior Neskak ZN SHAR ZARAGOZA AIALA ZARAUTZ KE 2018/11/10 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 18:00:00 CDM SIGLO XXI, PABELLÓN B CALLE LUIS LEGAZ L 13:30:00 AUTOBUSEZ 18-23