Eguna |
Maila |
Txapelketa |
A ekipoa |
B ekipoa |
Emaitza |
2017/11/19 |
Infantil Mutilak A |
INFANTIL GIZONEZKOA -A- / G1 |
AMENABAR D ZKE |
AMENABAR A ZKE |
21-33 |
2017/11/19 |
Infantil Mutilak B |
INFANTIL GIZONEZKOA -A- / G2 |
BERA BERA URDINA |
AMENABAR B ZKE |
29-40 |
2017/11/18 |
Infantil Mutilak C |
INFANTIL GIZONEZKOA -A- / G1 |
AMENABAR C ZKE |
ARREGI INMOBILIARIA EIBAR A |
14-19 |
2017/11/19 |
Infantil Mutilak D |
INFANTIL GIZONEZKOA -A- / G1 |
AMENABAR D ZKE |
AMENABAR A ZKE |
21-33 |
2017/11/19 |
Infantil Mutilak E |
INFANTIL GIZONEZKOA -A- / G2 |
PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN B |
AMENABAR E ZKE |
29-19 |
2017/11/19 |
Infantil Neskak A |
INFANTILA NESKENA -A- / G2 |
BACALAOS ALKORTA ELGOIBAR |
AIALA A ZKE |
32-8 |
2017/11/19 |
Infantil Neskak B |
INFANTILA NESKENA -A- / G1 |
AIALA B ZKE |
BERA BERA URDINA |
24-15 |
2017/11/18 |
Infantil Neskak C |
INFANTILA NESKENA -A- / G2 |
AIALA C ZKE |
EREINTZA BEISSIER |
29-13 |
2017/11/18 |
Infantil Neskak D |
INFANTILA NESKENA -A- / G1 |
AIALA D ZKE |
PITCH BIDASOA IRUN A |
9-34 |
2017/11/19 |
Infantil Neskak OI |
INFANTILA NESKENA -A- / G1 |
ORIOKO IKASTOLA ZKE |
ORDIZIA IRURENA |
12-15 |
2017/11/18 |
Kadete mutilak A |
KADETEEN MUTILAK 2. FASEA |
AMENABAR A ZKE |
SAIEKO K.E. |
31-23 |
2017/11/19 |
Kadete mutilak B |
KADETEEN MUTILAK 2. FASEA |
URNIETA ITXASO ARRAINDEGIA |
AMENABAR B ZKE |
29-25 |
2017/11/19 |
Kadete mutilak C |
KADETEEN MUTILAK 2. FASEA |
AMENABAR C ZKE |
HERNANI E.T. - ANEXO |
30-21 |
2017/11/18 |
Kadete mutilak EL |
Gizonezkoen Euskadiko Kadete Liga |
USURBIL K.E |
Gran Camping Zarautz ZKE
|
32-32 |
2017/11/18 |
Kadete neskak A |
GIPUZKOAKO TXAPELKETA (KN) -A- / G1 |
LAUBIDE ITURGINTZA - IZARO |
AIALA A ZKE |
19-17 |
2017/11/19 |
Kadete neskak B |
GIPUZKOAKO TXAPELKETA (KN) -A- / G1 |
EREINTZA BEISSIER |
AIALA B ZKE |
15-19 |
2017/11/18 |
Kadete neskak C |
GIPUZKOAKO TXAPELKETA (KN) -A- / G2
|
AIALA C ZKE |
URNIETA ADARRA AROZTEGIA |
19-16 |
2017/11/19 |
Kadete neskak C |
GIPUZKOAKO TXAPELKETA (KN) -A- / G2
|
AIALA C ZKE |
COMETEL - DARIO ELGOIBAR |
23-14 |
2017/11/18 |
Kadete neskak EL |
Emakumezkoen Euskadiko Kadete Liga |
AIALA ZKE |
C.B. SAN ADRIAN
|
27-16 |
2017/11/18 |
Kadete neskak OI |
GIPUZKOAKO TXAPELKETA (KN) -A- / G1 |
ORIOKO IKASTOLA ZKE |
ORDIZIA IRURENA |
16-21 |
2017/11/18 |
Jubenil Mutilak AZ |
GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JM) - G1 |
AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE |
KARIBE ZAHARRA LEGAZPI |
25-30 |
2017/11/18 |
Jubenil Mutilak EL |
Gizonezkoen Euskadiko Jubenil Liga |
USURBIL K.E. |
Gran Camping Zarautz ZKE
|
18-33 |
2017/11/18 |
Jubenil Mutilak HT |
GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JM) - G1 |
UROLA ALAI HORTZ KLINIKA |
HETTICH ZKE |
31-31 |
2017/11/18 |
Jubenil Neskak A |
GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JN) |
AIALA A ZKE |
EGIA SEICAR |
28-42 |
2017/11/18 |
Jubenil Neskak EL |
Emakumezkoen Euskadiko Jubenil Liga |
AIALA ZKE |
C.B. SAN ADRIAN
|
34-17 |
2017/11/18 |
Senior Mutilak ZM |
Gizonezkoen Zilarrezko Maila |
AMENABAR ZKE |
R.G.C. COVADONGA
|
24-20 |
2017/11/18 |
Senior Mutilak 1T |
GIPUZKOAKO 1 .LURRALDEKO LIGA |
ARITZBATALDE ZKE |
EGIA KOSKO TABERNA |
28-20 |
2017/11/18 |
Senior Mutilak 2T |
GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA |
ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE |
EGIA KATA TABERNA |
24-26 |
2017/11/19 |
Senior Mutilak 2N |
Gizonezkoen Euskadiko Senior Liga |
IZARRAITZ - MUÑOZ ALOÑA MENDI K.E. |
TXIKIPOLIT ZKE
|
22-28 |
2017/11/18 |
Senior Neskak A |
Emakumezkoen Euskadiko Senior 1.Maila Liga |
QUIRON ASKARTZA |
AIALA A ZKE
|
23-27 |
2017/11/18 |
Senior Neskak B |
Emakumezko Euskadi Senior 2. B - 1. Fasea |
Atsedena |
AIALA B ZKE
|
|
2017/11/18 |
Senior Neskak ZN |
Emakumezkoen Zilarrezko maila |
AIALA ZARAUTZ KE |
ERROTABARRI
|
30-22 |