Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

Etxean

2022/11/19 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak A GIPUZKOAKO 1.FASEA G1 (KM) AMENABAR A ZKE EGIA INDAUX 09:45:00
Kadete neskak EL EUSKADIKO KADETE LIGA AIALA ZKE KUKULLAGA ETXEBARRI 11:30:00
Jubenil Neskak EL EUSKADIKO JUBENIL LIGA AIALA ZKE KUKULLAGA ETXEBARRI 13:00:00
************************ *********
Senior Neskak A Emakumezkoen Euskadiko Senior Liga AMEZTOI ZARAUTZ ZKE KUKULLAGA ETXEBARRI 15:30:00
Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko B Multzoa AIALA ZARAUTZ KE BM LOYOLA 17:30:00
Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko A Multzoa AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. VIVEROS HEROL BM. NAVA 19:30:00

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Mutilak A GIPUZKOAKO IM.A - AM 1.Fasea AMENABAR A ZKE EREINTZA AGUAPLAST 09:45:00
************************ *********
Jubenil Neskak B GIPUZKOAKO 1.FASEA G2 (JN) AIALA A ZKE TOLOSA C.F. ESKUBALOIA 16:00:00
Jubenil Mutilak HT GIPUZKOAKO J.M. 2.FASEA (G1) HETTICH ZKE HERRERIA BIDEBIETA BERA BERA 17:30:00
Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1.LURRALDEKOA ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. DONE PEDRO HONDARRIBIA BIDASOA 19:30:00

2022/11/20 - Igandea

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Neskak A GIPUZKOAKO IN.A - AM 1.Fasea AIALA A ZKE ALO√ĎA MENDI K.E. B 10:00:00
Kadete neskak C GIPUZKOAKO 2.FASEA G2 (KN) AIALA C ZKE LA SALLE LEGAZPI 11:30:00
Kadete mutilak B GIPUZKOAKO 1.FASEA G2 (KM) AMENABAR B ZKE ORDIZIA ESKUBALOIA 13:00:00

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Mutilak C GIPUZKOAKO IM.A - BM 1.Fasea AMENABAR C ZKE MECALBE EIBAR ESKUBALOIA 10:00:00
Alebin Neskak A alebin NESKAK ZARAUTZ KE PULPO 11:00:00
Infantil Neskak C GIPUZKOAKO IN.A - BM 1.Fasea AIALA C ZKE ORDIZIA OIANGU 12:00:00
Infantil Neskak B GIPUZKOAKO IN.A - DM 1.Fasea AIALA B ZKE EREINTZA AGUAPLAST 13:00:00

Lizardi Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete neskak A GIPUZKOAKO 2.FASEA G3 (KN) AIALA A ZKE URNIETA AMOX 13:00:00

Kanpoan

2022/11/19 - Larunbata


NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
ZUMAIA lubaki 11:00:00 Infantil Neskak D GIPUZKOAKO IN.A - AM 1.Fasea AITA MARI PULPO E.K. AIALA D ZKE 12:30:00 kotxez
PASAI DONIBANE udal kiroldegia 13:45:00 Jubenil Mutilak B GIPUZKOAKO J.M. 2.FASEA (G2) DONIBANE ESKUBALOIA AMENABAR B ZKE 15:30:00 AUTOBUSEZ
ORDIZIA majori kiroldegia 15:45:00 Kadete neskak B GIPUZKOAKO KM 2.FASEA (G1) ORDIZIA OIANGU A AIALA B ZKE 17:30:00 AUTOBUSEZ
ZUMAIA lubaki 18:00:00 Senior Mutilak 2N EUSKADIKO SENIOR A multzoa LABARRA TABERNA PULPO EK TXIKIPOLIT ZKE 19:30:00 kotxez

2022/11/20 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
EGIAKO udal kiroldegia 09:30:00 Infantil Mutilak B GIPUZKOAKO IM.A - BM 1.Fasea EGIA ESKUBALOIA AMENABAR B ZKE 10:45:00 AUTOBUSEZ
ZUMAIA lubaki 10:00:00 Jubenil Mutilak EL EUSKADIKO JUBENIL LIGA CREADOS PULPO EK GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 11:30:00 kotxez
ZUMAIA lubaki 10:00:00 Kadete mutilak EL EUSKADIKO KADETE LIGA INMO AZKUE PULPO EK GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 13:00:00 kotxez
TOLOSA usabal 10:30:00 Senior Neskak A1L GIPUZKOAKO 1.LURRALDEKOA TOLOSA C.F. ESKUBALOIA AIALA ZKE 12:00:00 AUTOBUSEZ