Partiduak
Maila |
A ekipoa |
B ekipoa |
Eguna |
Lekua |
Ordua |
NON |
Irteera ordua |
Bidaia nola |
Bidai eguna |
Emaitza |
Alebin Neskak A |
ZARAUTZ KE |
PULPO |
2022/11/20 - Igandea |
Antoniano Kiroldegia |
11:00:00 |
|
|
|
|
|
Infantil Mutilak A |
AMENABAR A ZKE |
EREINTZA AGUAPLAST |
2022/11/19 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
09:45:00 |
|
|
|
|
|
Infantil Mutilak B |
EGIA ESKUBALOIA |
AMENABAR B ZKE |
2022/11/20 - Igandea |
Kanpoan |
10:45:00 |
EGIAKO udal kiroldegia |
09:30:00 |
AUTOBUSEZ |
|
|
Infantil Mutilak C |
AMENABAR C ZKE |
MECALBE EIBAR ESKUBALOIA |
2022/11/20 - Igandea |
Antoniano Kiroldegia |
10:00:00 |
|
|
|
|
|
Infantil Neskak A |
AIALA A ZKE |
ALOÑA MENDI K.E. B |
2022/11/20 - Igandea |
Aritzbatalde Kiroldegia |
10:00:00 |
|
|
|
|
|
Infantil Neskak B |
AIALA B ZKE |
EREINTZA AGUAPLAST |
2022/11/20 - Igandea |
Antoniano Kiroldegia |
13:00:00 |
|
|
|
|
|
Infantil Neskak C |
AIALA C ZKE |
ORDIZIA OIANGU |
2022/11/20 - Igandea |
Antoniano Kiroldegia |
12:00:00 |
|
|
|
|
|
Infantil Neskak D |
AITA MARI PULPO E.K. |
AIALA D ZKE |
2022/11/19 - Larunbata |
Kanpoan |
12:30:00 |
ZUMAIA lubaki |
11:00:00 |
kotxez |
|
|
Kadete mutilak A |
AMENABAR A ZKE |
EGIA INDAUX |
2022/11/19 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
09:45:00 |
|
|
|
|
|
Kadete mutilak B |
AMENABAR B ZKE |
ORDIZIA ESKUBALOIA |
2022/11/20 - Igandea |
Aritzbatalde Kiroldegia |
13:00:00 |
|
|
|
|
|
Kadete mutilak EL |
INMO AZKUE PULPO EK |
GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE |
2022/11/20 - Igandea |
Kanpoan |
13:00:00 |
ZUMAIA lubaki |
10:00:00 |
kotxez |
|
|
Kadete neskak A |
AIALA A ZKE |
URNIETA AMOX |
2022/11/20 - Igandea |
Lizardi Kiroldegia |
13:00:00 |
|
|
|
|
|
Kadete neskak B |
ORDIZIA OIANGU A |
AIALA B ZKE |
2022/11/19 - Larunbata |
Kanpoan |
17:30:00 |
ORDIZIA majori kiroldegia |
15:45:00 |
AUTOBUSEZ |
|
|
Kadete neskak C |
AIALA C ZKE |
LA SALLE LEGAZPI |
2022/11/20 - Igandea |
Aritzbatalde Kiroldegia |
11:30:00 |
|
|
|
|
|
Kadete neskak EL |
AIALA ZKE |
KUKULLAGA ETXEBARRI |
2022/11/19 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
11:30:00 |
|
|
|
|
|
Jubenil Mutilak B |
DONIBANE ESKUBALOIA |
AMENABAR B ZKE |
2022/11/19 - Larunbata |
Kanpoan |
15:30:00 |
PASAI DONIBANE udal kiroldegia |
13:45:00 |
AUTOBUSEZ |
|
|
Jubenil Mutilak EL |
CREADOS PULPO EK |
GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE |
2022/11/20 - Igandea |
Kanpoan |
11:30:00 |
ZUMAIA lubaki |
10:00:00 |
kotxez |
|
|
Jubenil Mutilak HT |
HETTICH ZKE |
HERRERIA BIDEBIETA BERA BERA |
2022/11/19 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
17:30:00 |
|
|
|
|
|
Jubenil Neskak B |
AIALA A ZKE |
TOLOSA C.F. ESKUBALOIA |
2022/11/19 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
16:00:00 |
|
|
|
|
|
Jubenil Neskak EL |
AIALA ZKE |
KUKULLAGA ETXEBARRI |
2022/11/19 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
13:00:00 |
|
|
|
|
|
Senior Mutilak ZM |
AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. |
VIVEROS HEROL BM. NAVA |
2022/11/19 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
19:30:00 |
|
|
|
|
|
Senior Mutilak 1T |
ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. |
DONE PEDRO HONDARRIBIA BIDASOA |
2022/11/19 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
19:30:00 |
|
|
|
|
|
Senior Mutilak 2N |
LABARRA TABERNA PULPO EK |
TXIKIPOLIT ZKE |
2022/11/19 - Larunbata |
Kanpoan |
19:30:00 |
ZUMAIA lubaki |
18:00:00 |
kotxez |
|
|
Senior Neskak ZN |
AIALA ZARAUTZ KE |
BM LOYOLA |
2022/11/19 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
17:30:00 |
|
|
|
|
|
Senior Neskak A1L |
TOLOSA C.F. ESKUBALOIA |
AIALA ZKE |
2022/11/20 - Igandea |
Kanpoan |
12:00:00 |
TOLOSA usabal |
10:30:00 |
AUTOBUSEZ |
|
|
Senior Neskak A |
AMEZTOI ZARAUTZ ZKE |
KUKULLAGA ETXEBARRI |
2022/11/19 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
15:30:00 |
|
|
|
|
|