Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Emaitzak



Eguna Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Emaitza
2022/11/27 Alebin Mutilak A GIPUZKOA 2.URTEKO AM 1.Fasea MECALBE EIBAR ESKUBALOIA ZARAUTZ K.E. A
2022/11/27 Alebin Neskak A GIPUZKOA 2.URTEKO AN ZARAUTZ K.E. A SAIEKO K.E. ESKOLA A
2022/11/27 Alebin Mutilak B GIPUZKOA 2.URTEKO AM 1.Fasea UROLA DESKARGA AROZTEGIA ZARAUTZ K.E. B
2022/11/27 Alebin Neskak B GIPUZKOA 2.URTEKO AN DARIO BUS ELGOIBAR ZARAUTZ K.E. B
2022/11/27 Infantil Mutilak A GIPUZKOAKO IM.A - AM 1.Fasea AMENABAR A ZKE TOLOSA CF ESKUBALOIA
2022/11/27 Infantil Mutilak B GIPUZKOAKO IM.A - BM 1.Fasea AMENABAR C ZKE AMENABAR B ZKE
2022/11/27 Infantil Mutilak C GIPUZKOAKO IM.A - BM 1.Fasea AMENABAR C ZKE AMENABAR B ZKE
2022/11/27 Infantil Neskak A GIPUZKOAKO IN.A - AM 1.Fasea AIALA D ZKE AIALA A ZKE
2022/11/26 Infantil Neskak B GIPUZKOAKO IN.A - DM 1.Fasea ALOÑA MENDI K.E. A AIALA B ZKE
2022/11/26 Infantil Neskak C GIPUZKOAKO IN.A - BM 1.Fasea AIALA C ZKE SAIEKO OLATZ IBARRA ILEAPAINDEGIA
2022/11/27 Infantil Neskak D GIPUZKOAKO IN.A - AM 1.Fasea AIALA D ZKE AIALA A ZKE
2022/11/26 Kadete mutilak A GIPUZKOAko KM 2.FASEA (G1) HERNANI ONDDI ET AMENABAR A ZKE
2022/11/26 Kadete mutilak B GIPUZKOAko KM 2.FASEA (G2) AMENABAR B ZKE CARIBE BERRI LEGAZPI
2022/11/26 Kadete mutilak EL EUSKADIKO KADETE LIGA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE EREINTZA AGUAPLAST
2022/11/26 Kadete neskak A GIPUZKOAko KN 2.FASEA (G3) BIDASOA IRUN AIALA A ZKE
2022/11/26 Kadete neskak B GIPUZKOAKO 2.FASEA G1 (KN) AIALA B ZKE ALOÑA MENDI
2022/11/26 Kadete neskak C GIPUZKOAko KN 2.FASEA (G2) USURBIL K.E. AIALA C ZKE
2022/11/26 Kadete neskak EL EUSKADIKO KADETE LIGA AIALA ZKE ARRATE EIBAR ESKUBALOIA
2022/11/27 Jubenil Mutilak B GIPUZKOAKO J.M. 2.FASEA (G2) URNIETA GURIA JATETXEA AMENABAR B ZKE
2022/11/26 Jubenil Mutilak EL EUSKADIKO JUBENIL LIGA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE EREINTZA AGUAPLAST
2022/11/26 Jubenil Mutilak HT GIPUZKOAKO J.M. 2.FASEA (G1) SAIEKO AUTO OSINAGA PEUGEOT HETTICH ZKE
2022/11/26 Jubenil Neskak B GIPUZKOAKO 1.FASEA G2 (JN) LEIZARAN ESKUBALOIA AIALA A ZKE
2022/11/26 Jubenil Neskak EL EUSKADIKO JUBENIL LIGA AIALA ZKE ARRATE EIBAR ESKUBALOIA
2022/11/26 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko A Multzoa IKASA BM BOADILLA AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E.
2022/11/26 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1.LURRALDEKOA MUNTTARPE ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E.
2022/11/26 Senior Mutilak 2N EUSKADIKO SENIOR A multzoa TXIKIPOLIT ZKE BM BASAURI INDUPIME
2022/11/26 Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko B Multzoa GAURVE ASESORES ELGOIBAR AIALA ZARAUTZ KE
2022/11/26 Senior Neskak A1L GIPUZKOAKO 1.LURRALDEKOA AIALA ZKE IRAULI BOSTEKO KIROL KLUBA
2022/11/27 Senior Neskak A Emakumezkoen Euskadiko Senior Liga EGIA PETRITEGI AMEZTOI ZARAUTZ ZKE