Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduak



Maila A ekipoa B ekipoa Eguna Lekua Ordua NON Irteera ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
Alebin Mutilak A MECALBE EIBAR ESKUBALOIA ZARAUTZ K.E. A 2022/11/27 - Igandea Kanpoan 09:45:00 EIBAR ipurua 08:30:00 kotxez
Alebin Neskak A ZARAUTZ K.E. A SAIEKO K.E. ESKOLA A 2022/11/27 - Igandea Antoniano Kiroldegia 09:45:00
Alebin Mutilak B UROLA DESKARGA AROZTEGIA ZARAUTZ K.E. B 2022/11/27 - Igandea Kanpoan 09:45:00 ZUMARRAGA ispilla kiroldegia 08:20:00 kotxez
Alebin Neskak B DARIO BUS ELGOIBAR ZARAUTZ K.E. B 2022/11/27 - Igandea Kanpoan 10:00:00 ELGOIBAR olaizaga 08:30:00 kotxez
Infantil Mutilak A AMENABAR A ZKE TOLOSA CF ESKUBALOIA 2022/11/27 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia 13:00:00
Infantil Mutilak B AMENABAR C ZKE AMENABAR B ZKE 2022/11/27 - Igandea Kanpoan 10:00:00
Infantil Mutilak C AMENABAR C ZKE AMENABAR B ZKE 2022/11/27 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia 10:00:00
Infantil Neskak A AIALA D ZKE AIALA A ZKE 2022/11/27 - Igandea Kanpoan 11:30:00
Infantil Neskak B ALOÑA MENDI K.E. A AIALA B ZKE 2022/11/26 - Larunbata Kanpoan 10:00:00 OÑATI zubikoa 08:30:00 AUTOBUSEZ
Infantil Neskak C AIALA C ZKE SAIEKO OLATZ IBARRA ILEAPAINDEGIA 2022/11/26 - Larunbata Antoniano Kiroldegia 09:45:00
Infantil Neskak D AIALA D ZKE AIALA A ZKE 2022/11/27 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia 11:30:00
Kadete mutilak A HERNANI ONDDI ET AMENABAR A ZKE 2022/11/26 - Larunbata Kanpoan 18:30:00 HERNANI udal kiroldegia 17:00:00 AUTOBUSEZ
Kadete mutilak B AMENABAR B ZKE CARIBE BERRI LEGAZPI 2022/11/26 - Larunbata Antoniano Kiroldegia 18:00:00
Kadete mutilak EL GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE EREINTZA AGUAPLAST 2022/11/26 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 10:00:00
Kadete neskak A BIDASOA IRUN AIALA A ZKE 2022/11/26 - Larunbata Kanpoan 16:00:00 IRUN artaleku 14:30:00 AUTOBUSEZ
Kadete neskak B AIALA B ZKE ALOÑA MENDI 2022/11/26 - Larunbata Lizardi Kiroldegia 13:00:00
Kadete neskak C USURBIL K.E. AIALA C ZKE 2022/11/26 - Larunbata Kanpoan 17:00:00 USURBIL oiardo 15:45:00 kotxez
Kadete neskak EL AIALA ZKE ARRATE EIBAR ESKUBALOIA 2022/11/26 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 16:00:00
Jubenil Mutilak B URNIETA GURIA JATETXEA AMENABAR B ZKE 2022/11/27 - Igandea Kanpoan 12:00:00 URNIETA udal kiroldegia 10:45:00 AUTOBUSEZ
Jubenil Mutilak EL GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE EREINTZA AGUAPLAST 2022/11/26 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 11:30:00
Jubenil Mutilak HT SAIEKO AUTO OSINAGA PEUGEOT HETTICH ZKE 2022/11/26 - Larunbata Kanpoan 19:30:00 LASALLE donostia 18:00:00 AUTOBUSEZ
Jubenil Neskak B LEIZARAN ESKUBALOIA AIALA A ZKE 2022/11/26 - Larunbata Kanpoan 16:30:00 ANDOAIN allurralde 15:00:00 AUTOBUSEZ
Jubenil Neskak EL AIALA ZKE ARRATE EIBAR ESKUBALOIA 2022/11/26 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 17:30:00
Senior Mutilak ZM IKASA BM BOADILLA AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. 2022/11/26 - Larunbata Kanpoan 20:30:00 MADRID IKASA 13:00:00 AUTOBUSEZ
Senior Mutilak 1T MUNTTARPE ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. 2022/11/26 - Larunbata Kanpoan 20:00:00 LEZO bekoerrota 18:30:00 AUTOBUSEZ
Senior Mutilak 2N TXIKIPOLIT ZKE BM BASAURI INDUPIME 2022/11/26 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 19:30:00
Senior Neskak ZN GAURVE ASESORES ELGOIBAR AIALA ZARAUTZ KE 2022/11/26 - Larunbata Kanpoan 19:30:00 ELGOIBAR olaizaga 18:00:00 AUTOBUSEZ
Senior Neskak A1L AIALA ZKE IRAULI BOSTEKO KIROL KLUBA 2022/11/26 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia 13:00:00
Senior Neskak A EGIA PETRITEGI AMEZTOI ZARAUTZ ZKE 2022/11/27 - Igandea Kanpoan 12:30:00 EGIA donostia 11:00:00 AUTOBUSEZ