Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

Etxean

2024/05/24 - Ostirala

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak EL 2. FASEA C SEKTOREA GRUPO DE CULTURA COVADONGA A CLUB HANDBOL SANT ANDREU A 17:30:00
Kadete mutilak EL 2. FASEA C SEKTOREA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE BM MONTEQUINTO DOS HERMANAS 19:30:00

2024/05/25 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete neskak B URUMEA Kopa finalaurrekoa AIALA B ZKE HERNANI ALAIA ODONT. E.T. TX 11:30:00
************************ *********
Kadete mutilak EL 2. FASEA C SEKTOREA GRUPO DE CULTURA COVADONGA A BM MONTEQUINTO DOS HERMANAS 17:30:00
Kadete mutilak EL 2. FASEA C SEKTOREA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE CLUB HANDBOL SANT ANDREU A 19:30:00

2024/05/26 - Igandea

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak EL 2. FASEA C SEKTOREA BM MONTEQUINTO DOS HERMANAS CLUB HANDBOL SANT ANDREU A 10:30:00
Kadete mutilak EL 2. FASEA C SEKTOREA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE GRUPO DE CULTURA COVADONGA A 12:30:00

Kanpoan

2024/05/24 - Ostirala

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
USABAL TOLOSA 18:45:00 Senior Neskak 1.T 1. Lurraldeko FEDERAZIO GARAIKURRA TOLOSA CF ESKUBALOIA BORDA ARDOAK ZKE 20:00:00 AUTOBUSEZ

2024/05/25 - Larunbata


NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
KARELA Kiroldegia (ORIO) 00:00:00 Jubenil Neskak A URUMEA Kopa finalaurrekoa Egia Seicar AIALA A ZKE 09:45:00 KOTXEZ
LUBAKI Kiroldegia (ZUMAIA) 00:00:00 Kadete mutilak L DEBA Kopa finalaurrekoa SAIEKO BAR OXKARBI LARRAIOZ ZARAUTZ ZKE 16:00:00 KOTXEZ
LUBAKI Kiroldegia (ZUMAIA) 00:00:00 Kadete neskak A DEBA Kopa finalaurrekoa CARTONAJES ARREGUI ALO√ĎA MENDI K.E. AIALA A ZKE 19:30:00 KOTXEZ
OLAIZAGA Kiroldegia (ELGOIBAR) 10:00:00 Kadete mutilak B URUMEA Kopa finalaurrekoa URKUNDE ELGOIBAR AMENABAR ZKE 11:15:00 AUTOBUSEZ

v Atzeratuta

2024/05/25 - Larunbata

ATZERATUTA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak EL Gipuzkoako Kopa FINALA ZAISA BIDASOA-IRUN GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 00:00:00

z Atsedena

2024/05/26 - Igandea

Atsedena

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Jubenil Mutilak B Gipuzkoako Kopa (A multzoa) ATSEDENA AMENABAR ZKE 00:00:00
Jubenil Mutilak HT Gipuzkoako Kopa (A multzoa) ATSEDENA HETTICH ZKE 00:00:00