Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Mutilak M | IM - A Liga - finalak | MAIL BOXES ZARAUTZ GROUP ZKE | AMENABAR A ZKE | 11:30:00 | ||
Jubenil Neskak A | Gipuzkoako Aldundia JN A2 | AIALA A ZKE | ASTIGARRAGAKO MUNDARRO | 13:00:00 | ||
************************ | ********* | |||||
Kadete neskak L | Gipuzkoako Kopa B multzoa | LARRAIOZ ZARAUTZ ZKE | EREINTZA AGUAPLAST | 15:00:00 | ||
Senior Mutilak 2N | Euskadiko Senior Liga | TXIKIPOLIT ZKE | ALKAR TABERNA CORAZONISTAS | 17:00:00 | ||
Senior Neskak ZN | Zilarrezko Maila B Multzoa | AIALA ZARAUTZ KE | LOIZAGA CASTRO URDIALES | 19:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak A | IN - ALDUNDIA GARAIKURRA A1 | AIALA A ZKE | URNIETA ÑAM RESTAURANTES | 10:00:00 | ||
Kadete mutilak B | Gipuzkoako Kopa (A multzoa) | AMENABAR ZKE | TXINGUDI DONE PEDRO | 11:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak B | IN - ALDUNDIA GARAIKURRA A3 | AIALA B ZKE | EREINTZA AGUAPLAST | 11:15:00 | ||
Jubenil Mutilak B | Gipuzkoako Aldundia JM A2 | AMENABAR ZKE | BACALAOS SANTYMAR HONDARRIBIA BIDASOA | 13:00:00 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARTALEKU Polikiroldegia (IRUN) | 08:15:00 | Infantil Neskak C | IN - ALDUNDIA GARAIKURRA A2 | MOYUA HOMES BIDASOA IRUN HORIA | AIALA C ZKE | 09:30:00 | AUTOBUSEZ | |||
ESKOLAPIOEN Ikastetxea (TOLOSA) | 08:45:00 | Infantil Mutilak B | IM - Aldundia Garaikurra A | TOLOSA CF ESKUBALOIA | AMENABAR B ZKE | 10:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
ALLURRALDE Polik. (ANDOAIN) | 14:15:00 | Jubenil Mutilak HT | Gipuzkoako Aldundia JM A1 | C.D.B. LEIZARAN | HETTICH ZKE | 15:30:00 | AUTOBUSEZ | |||
BERAUNGO Frontoia (ERRENTERIA) | 15:30:00 | Kadete neskak A | Gipuzkoako Kopa A multzoa | MUNTTARPE | AIALA A ZKE | 17:00:00 | AUTOBUSEZ |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OIARDO Udal Kiroldegia (USURBIL) | 00:00:00 | Infantil Neskak M | IN - A Liga - finalak | MAIL BOXES ZARAUTZ GROUP ZKE | SAIEKO KIMERA FISIOTERAPIA | 10:00:00 | KOTXEZ | |||
BERAUNGO Frontoia (ERRENTERIA) | 09:30:00 | Kadete neskak B | Gipuzkoako Kopa A multzoa | EREINTZA BEISSIER | AIALA B ZKE | 11:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
POLIDEPORTIVO GOBELA | 10:00:00 | Senior Mutilak ZM | 1. Nazionala C Multzoa | BM ROMO BROKER KIROL | AMENABAR ZARAUTZ ZKE | 12:15:00 | AUTOBUSEZ |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Senior Neskak 1.T | 1. Lurraldeko FEDERAZIO GARAIKURRA | ATSEDENA | BORDA ARDOAK ZKE | 15:30:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete mutilak L | Gipuzkoako Kopa (B multzoa) | ATSEDENA | LARRAIOZ ZARAUTZ ZKE | 00:00:00 | ||
Kadete neskak EL | Gipuzkoako Kopa (A multzoa) | ATSEDENA | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | 00:00:00 | ||
Jubenil Mutilak EL | Gipuzkoako Kopa B multzoa | ATSEDENA | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | 00:00:00 | ||
Jubenil Neskak EL | Gipuzkoako Kopa (A multzoa) | ATSEDENA | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | 00:00:00 |