Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Jubenil Neskak EL | ESTATU MAILAKO SEKTOREA | TRANSPORTES ROYO CALASANCIO | UNICAJA BANCO PEREDA | 17:30:00 | ||
Jubenil Neskak EL | ESTATU MAILAKO SEKTOREA | AIALA ZKE | BM LOYOLA | 19:30:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Mutilak B | 2.Fasea INFANTIL MUTILAK (A-G3) | AMENABAR B ZARAUTZ KE | Bera Bera Urdina | 10:00:00 | ||
Infantil Neskak B | 2.Fasea INFANTIL NESKAK (A-G1) | AIALA B ZARAUTZ KE | AIALA A ZARAUTZ KE | 11:30:00 | ||
Kadete neskak A | FEDERAZIO GARAIKURRA A (G1) | AIALA A ZKE | UROLA CONST.ANTIO | 13:00:00 | ||
************************ | ********* | |||||
Jubenil Neskak EL | ESTATU MAILAKO SEKTOREA | AIALA ZKE | TRANSPORTES ROYO CALASANCIO | 16:00:00 | ||
Jubenil Neskak EL | ESTATU MAILAKO SEKTOREA | UNICAJA BANCO PEREDA | BM LOYOLA | 17:30:00 | ||
Senior Mutilak ZM | Ohorezko Mailarako fasea | AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. | FERTIBERIA PUERTO SAGUNTO | 19:30:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Jubenil Neskak B | FEDERAZIOKO GARAIKURRA (B) | AIALA B ZKE | LEIZARAN LANBROA TABERNA | 10:00:00 | ||
Jubenil Mutilak B | FEDERAZIOKO GARAIKURRA (B) | AMENABAR B ZKE | INGOU ARRASATE | 11:30:00 | ||
************************ | ********* | |||||
Jubenil Mutilak HT | FEDERAZIOKO GARAIKURRA (B) | HETTICH ZKE | HERNANI SESA TOOLS E.T. | 16:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Alebin Neskak B | ERRENDIMENDUKO ALEBIN NESKAK (G2) | ZARAUTZ KE B | ZARAUTZ KE A | 09:30:00 | ||
Jubenil Neskak EL | ESTATU MAILAKO SEKTOREA | BM LOYOLA | TRANSPORTES ROYO CALASANCIO | 11:00:00 | ||
Jubenil Neskak EL | ESTATU MAILAKO SEKTOREA | AIALA ZKE | UNICAJA BANCO PEREDA | 13:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Alebin Mutilak A | ERRENDIMENDUKO ALEBIN MUTILAK (G1) | ZARAUTZ KE | UROLA | 10:00:00 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRUN artaleku | 16:00:00 | Kadete mutilak EL | EUSKADI F4 | EREINTZA | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | 17:30:00 | AUTOBUSEZ |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARITZBATALDE | 00:00:00 | Infantil Neskak A | 2.Fasea INFANTIL NESKAK (A-G1) | AIALA B ZARAUTZ KE | AIALA A ZARAUTZ KE | 11:30:00 | ||||
IRUN artaleku | 08:15:00 | Infantil Mutilak A | 2.Fasea INFANTIL MUTILAK (A-G1) | Bideosoa Bidasoa Irun A | AMENABAR A ZARAUTZ KE | 10:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
USURBIL oiardo | 09:45:00 | Infantil Neskak C | 2.Fasea INFANTIL NESKAK (A-G2) | UDARREGI USURBIL K.E | AIALA C ZARAUTZ KE | 10:45:00 | kotxez | |||
ELGOIBAR olaizaga | 10:00:00 | Senior Mutilak 2N | GIPUZKOAKO KOPA | ALCORTA FOURGING GROUP ELGOIBAR | TXIKIPOLIT ZARAUTZ ZKE | 11:30:00 | AUTOBUSEZ | |||
ELGOIBAR olaizaga | 14:30:00 | Kadete neskak B | FEDERAZIO GARAIKURRA A (G1) | ASTIGARRAGA GYS ELGOIBAR | AIALA B ZKE | 16:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
IRUN artaleku | 15:15:00 | Kadete mutilak EL | EUSKADI F4 | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | BM BARAKALDO | 17:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
DONOSTIA gasca kiroldegia | 18:30:00 | Senior Neskak ZN | GIPUZKOAKO KOPA | BERA BERA | AIALA ZARAUTZ ZKE | 20:00:00 | AUTOBUSEZ |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZUMARRAGA | 09:00:00 | Alebin Neskak EA | ALEBINAK ESKOLA NESKA- MUTIL | ZARAUTZ KE | X | 10:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
DONOSTIA paco yoldi kiroldegia | 09:15:00 | Infantil Neskak D | 2.Fasea INFANTIL NESKAK (A-G3) | EGIA ESKUBALOIA | AIALA D ZARAUTZ KE | 10:30:00 | AUTOBUSEZ | |||
PASAI DONIBANE udal kiroldegia | 09:20:00 | Senior Mutilak 1T | 2.FASEA - 1. LURRALDEKO (G2) | DONIBANE ESKUBALOIA | ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. | 11:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
IRUN artaleku | 09:45:00 | Kadete mutilak EL | EUSKADI F4 | ZAISA BIDASOA IRUN | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | 12:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
OÑATI zubikoa kiroldegia | 10:00:00 | Kadete mutilak B | FEDERAZIOKO GARAIKURRA (A) | HIRU THERMIK LEHIOAK ALOÑA MENDI K.E. | AMENABAR B ZKE | 12:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
DONOSTIA egiako kiroldegia | 11:15:00 | Kadete mutilak A | FEDERAZIOKO GARAIKURRA (A) | EGIA INDAUX | AMENABAR A ZKE | 12:30:00 | AUTOBUSEZ |