Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak B | 2.Fasea INFANTIL NESKAK (A-G1) | AIALA B ZARAUTZ KE | INMO-ZUMAIA PULPO EK | 10:00:00 | ||
Kadete mutilak EL | Euskal Liga 2.Fasea B Multzoa | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | UROLA RS ARALAR | 11:30:00 | ||
************************ | ********* | |||||
Senior Mutilak 2N | Euskadiko Senior igoera fasea | TXIKIPOLIT ZKE | LAU BIDE JATETXEA LEGAZPI | 15:00:00 | ||
Senior Mutilak ZM | Ohorezko Mailarako fasea | AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. | UD IBIZA HANDBOL EIVISSA | 17:00:00 | ||
Senior Neskak ZN | Emakumezkoen Zilarrezko maila B multzoa | AIALA ZARAUTZ KE | C.B. KUKULLAGA | 19:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete mutilak B | FEDERAZIOKO GARAIKURRA (A) | AMENABAR B ZKE | EGIA INDAUX | 10:00:00 | ||
Jubenil Mutilak HT | FEDERAZIOKO GARAIKURRA (B) | HETTICH ZKE | KARIBE ZAHARRA LEGAZPI | 11:30:00 | ||
************************ | ********* | |||||
Senior Neskak A | Euskadiko Senior Igoera fasea | AMEZTOI ZARAUTZ ZKE | URDAIBAI BILBOATS | 17:30:00 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZUMAIA lubaki | 11:45:00 | Jubenil Neskak EL | GIPUZKOAKO KOPA | PULPO | AIALA ZKE | 12:45:00 | kotxez | |||
BARAKALDO la sesarre | 14:30:00 | Kadete neskak EL | Euskal Liga 2.Fasea A Multzoa | ZUAZO KADETE A | AIALA ZKE | 16:30:00 | AUTOBUSEZ | |||
ELGOIBAR olaizaga | 16:30:00 | Senior Mutilak 1T | 2.FASEA - 1. LURRALDEKO (G2) | PIZZERIA SALENTO ELGOIBAR | ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. | 17:45:00 | AUTOBUSEZ |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BERGARA labegaraieta kiroldegia | 08:30:00 | Alebin Neskak A | ERRENDIMENDUKO ALEBIN NESKAK (G2) | BERGARA KE | ZARAUTZ KE A | 10:00:00 | kotxez | |||
ZUMAIA lubaki | 09:00:00 | Infantil Neskak A | 2.Fasea INFANTIL NESKAK (A-G1) | ENDAĆETA PULPO EK | AIALA A ZARAUTZ KE | 10:00:00 | kotxez | |||
ERRENTERIA beraungo frontoia | 09:00:00 | Infantil Mutilak B | 2.Fasea INFANTIL MUTILAK (A-G3) | EREINTZA AGUAPLAST REND | AMENABAR B ZARAUTZ KE | 10:15:00 | AUTOBUSEZ | |||
LAZKAO polideportivo joxe miel barandiaran | 09:00:00 | Infantil Neskak D | 2.Fasea INFANTIL NESKAK (A-G3) | SAN BENITO OET | AIALA D ZARAUTZ KE | 10:30:00 | AUTOBUSEZ | |||
ZUMAIA lubaki | 10:00:00 | Infantil Mutilak A | 2.Fasea INFANTIL MUTILAK (A-G1) | TXIKIXA PULPO EK | AMENABAR A ZARAUTZ KE | 11:15:00 | kotxez | |||
DONOSTIA la salle kiroldegia | 10:15:00 | Kadete neskak A | FEDERAZIO GARAIKURRA A (G1) | LA SALLE SAIEKO K.E. | AIALA A ZKE | 11:30:00 | AUTOBUSEZ | |||
DONOSTIA bidebieta | 11:00:00 | Infantil Neskak C | 2.Fasea INFANTIL NESKAK (A-G2) | Bera Bera Urdina | AIALA C ZARAUTZ KE | 12:30:00 | AUTOBUSEZ |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete mutilak A | FEDERAZIOKO GARAIKURRA (A) | ATSEDENA | AMENABAR A ZKE | 00:00:00 | ||
Jubenil Mutilak B | FEDERAZIOKO GARAIKURRA (B) | ATSEDENA | AMENABAR B ZKE | 00:00:00 | ||
Jubenil Neskak B | FEDERAZIOKO GARAIKURRA (B) | ATSEDENA | AIALA B ZKE | 00:00:00 |