Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak A | INFANTIL NESKAK A-2 1.Fasea | AIALA A ZARAUTZ KE | Bera Bera Urdina | 10:00:00 | ||
Jubenil Mutilak B | GIPUZKOAKO 1.FASEA - A (JM) | AMENABAR B ZKE | URNIETA GURIA JATETXEA | 11:30:00 | ||
Senior Neskak A | EMAKUMEEN EUSKADIKO SENIOR LIGA A | AMEZTOI ZKE | IRAULI BOSTEKO | 13:00:00 | ||
************************ | ********* | |||||
Senior Neskak ZN | Emakumezkoen Zilarrezko maila B multzoa | AIALA ZARAUTZ KE | BM PEREDA | 17:30:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Mutilak B | INFANTIL MUTILAK A-1 1.Fasea | AMENABAR B ZARAUTZ KE | TXIKIXA PULPO EK | 10:00:00 | ||
Senior Mutilak 1T | GIPUZKOAKO 1.LURRALDEKO - 1.FASEA | ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. | EGIA KOSKO TABERNA | 11:30:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete neskak A | GIPUZKOAKO TXAPELKETA A-G1 2.FASEA | AIALA A ZKE | USURBIL K.E. | 10:00:00 | ||
Kadete neskak B | GIPUZKOAKO TXAPELKETA A-G2 2.FASEA | AIALA B ZKE | LA SALLE SAIEKO K.E. | 11:30:00 | ||
Kadete mutilak A | GIPUZKOAKO (KM) | AMENABAR A ZKE | LEIZARAN IMATEL TELECOMUNICACIONES | 13:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Alebin Neskak B | ERRENDIMENDUKO ALEBIN NESKAK (G2) | ZARAUTZ KE B | ORIO ESKUBALOIA | 10:00:00 | ||
Alebin Neskak A | ERRENDIMENDUKO ALEBIN NESKAK (G2) | ZARAUTZ KE A | SAIEKO KE | 11:30:00 | ||
Alebin Mutilak A | ERRENDIMENDUKO ALEBIN MUTILAK (G1) | ZARAUTZ KE | PULPO | 13:00:00 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZUMAIA lubaki | 10:00:00 | Infantil Mutilak A | INFANTIL MUTILAK A-1 1.Fasea | GALDONA BURDINDEGIA PULPO EK | AMENABAR A ZARAUTZ KE | 11:00:00 | kotxez | |||
ERRENTERIA BERANGO | 10:10:00 | Infantil Neskak B | INFANTIL NESKAK A-2 1.Fasea | EREINTZA AGUAPLAST REND | AIALA B ZARAUTZ KE | 11:30:00 | AUTOBUSEZ | |||
IRUN ARTALEKU | 10:15:00 | Jubenil Mutilak HT | GIPUZKOAKO 1.FASEA - B (JM) | BACALAOS SANTYMAR HONDARRIBIA | HETTICH ZKE | 12:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
USURBIL oiardo | 10:30:00 | Infantil Neskak D | INFANTIL NESKAK A-1 1.Fasea | UDARREGI USURBIL K.E | AIALA D ZARAUTZ KE | 11:45:00 | kotxez | |||
EIBAR universidad laboral | 11:30:00 | Infantil Neskak C | INFANTIL NESKAK A-1 1.Fasea | ARRATE EIBAR ESKUBALOIA B | AIALA C ZARAUTZ KE | 12:45:00 | AUTOBUSEZ | |||
ORDIZIA majori kiroldegia | 11:30:00 | Jubenil Neskak B | GIPUZKOAKO TXAPELKETA G3 2.FASEA | ORDIZIA BIOK2.COM | AIALA B ZKE | 13:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
GASTEIZ corazonistas | 13:45:00 | Senior Mutilak 2N | GIZONEZKOEN EUSKADIKO SENIOR LIGA C | LIMPIRESOL CORAZONISTAS | TXIKIPOLIT ZKE | 16:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
ORIO karela | 14:45:00 | Kadete neskak EL | NESKEN EUSKADIKO KADETE LIGA A | SINERGIA ORIO | AIALA ZKE | 16:00:00 | kotxez | |||
ORIO karela | 16:00:00 | Jubenil Neskak EL | NESKEN EUSKADIKO JUBENIL LIGA A | ANDU PROIEKTUAK ORIO ESKUBALOIA | AIALA ZKE | 17:45:00 | kotxez |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OÑATI zubikoa kiroldegia | 10:30:00 | Kadete mutilak B | GIPUZKOAKO (KM) | HIRU THERMIK LEHIOAK ALOÑA MENDI K.E. | AMENABAR B ZKE | 12:30:00 | AUTOBUSEZ |