Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

c La Roca del Vallés, Barcelona

2019/05/17 - Ostirala

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
PAVELLÓ NOU 17:30:00 Kadete neskak EL 2. FASE SEKTOREA - E MULTZOA BM. ROCASA B AIALA ZARAUTZ ZKE 18:00:00 AUTOBUSEZ 2019/05/16
PAVELLÓ NOU 18:00:00 Kadete neskak EL 2. FASE SEKTOREA - E MULTZOA AVANNUBO BM LA ROCA BM SANSE 20:00:00

2019/05/18 - Larunbata

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
PAVELLÓ NOU 16:15:00 Kadete neskak EL 2. FASE SEKTOREA - E MULTZOA BM SANSE AIALA ZARAUTZ ZKE 18:00:00 AUTOBUSEZ
PAVELLÓ NOU 19:00:00 Kadete neskak EL 2. FASE SEKTOREA - E MULTZOA AVANNUBO BM LA ROCA BM ROCASA "B" 20:00:00

2019/05/19 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
PAVELLÓ NOU 09:30:00 Kadete neskak EL 2. FASE SEKTOREA - E MULTZOA BM SANSE BM LA ROCA "B" 11:00:00
PAVELLÓ NOU 11:00:00 Kadete neskak EL 2. FASE SEKTOREA - E MULTZOA AVANNUBO BM LA ROCA AIALA ZARAUTZ ZKE 13:00:00 AUTOBUSEZ

Etxean

2019/05/13 - Astelehena

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak A KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 AMENABAR A ZKE AMENABAR D ZKE 18:15:00

2019/05/17 - Ostirala

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak EL 2. FASE SEKTOREA - C 1 MULTZOA STADIUM CASABLANCA KNET CALASANCIO 17:30:00 24-32
Kadete mutilak EL 2. FASE SEKTOREA - C 2 MULTZOA BM ELDA CENTRO EXCURSION. ELDENSE AVANNUBO BM LA ROCA 19:30:00 24-32

2019/05/18 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete neskak D LEHENDAKARIA GARAIKURRA (KN) AIALA D ZKE EREINTZA BEISSIER 10:00:00
Kadete mutilak EL 2. FASE SEKTOREA - C 2 MULTZOA AVANNUBO BM LA ROCA BM ELDA CENTRO EXCURSION. ELDENSE 12:30:00 31-31
************************ *********
Kadete mutilak EL 2. FASE SEKTOREA - C 1 MULTZOA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE STADIUM CASABLANCA 16:30:00 28-28
Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga AMENABAR ZKE AGUSTINOS ALICANTE 19:00:00 32-29

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Senior Mutilak Besteak ARETO FUTBOLA ZARAUTZ ZARAUTZ 09:00:00
Infantil Neskak D 2ª FASEA INF.EMAKUM (B) 2.TALDE AIALA D ZKE H.E.T. SESA TOOLS 10:30:00 31-9
Infantil Neskak B GIPUZKOAKO TROFEOA 1.TALDEA AIALA B ZKE AIALA A ZKE 11:45:00 15-20
Kadete neskak E Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 2.Multzoa AIALA E ZKE BERA BERA URDINA 13:00:00 27-28
************************ *********
Kadete neskak C LEHENDAKARIA GARAIKURRA (KN) AIALA C ZKE EGIA VELTINS 16:30:00

2019/05/19 - Igandea

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak EL 2. FASE SEKTOREA - C MULTZOA FINALA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 10:30:00 30-33
Kadete mutilak EL 2. FASE SEKTOREA - C MULTZOA FINALA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 12:30:00 37-28

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Alebin Neskak A ERREDIMENDU LIGA TALDEA 2 2.FASEA ZARAUTZ A ZKE ALOÑA MENDI K.E. B 09:30:00 12-9
Alebin Neskak B ERREDIMENDU LIGA TALDEA 1 2.FASEA ZARAUTZ B ZKE PULPO E.K. B 10:45:00 17-15

2019/05/21 - Asteartea

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete neskak A GIPUZKOAKO KOPA - KN - 1.TALDEA AIALA A ZKE BERA BERA LACTURALE 18:30:00 18-25
Kadete mutilak D KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 AMENABAR D ZKE AMENABAR B ZKE 20:00:00

Kanpoan

2019/05/18 - Larunbata


NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
ANTONIANO KIROLDEGIAN 00:00:00 Infantil Neskak A GIPUZKOAKO TROFEOA 1.TALDEA AIALA B ZKE AIALA A ZKE 11:45:00
USABAL KIROLDEGIAN-TOLOSA 09:00:00 Infantil Neskak OB 2ª FASEA INF.EMAKUM (B) - 1.TALDE TOLOSA C.F. ESKUBALOIA ORIOKO B ZKE 10:30:00 AUTOBUSEZ oriotik
IPURUAKO KIROLDEGIAN 09:30:00 Infantil Neskak C GIPUZKOAKO TROFEOA 2.TALDEA AMETSA EIBAR ESKUBALOIA AIALA C ZKE 10:45:00 AUTOBUSEZ
USABAL KIROLDEGIAN 10:30:00 Jubenil Neskak A GIPUZKOAKO TROFEOA TOLOSA C.F. ESKUBALOIA AIALA ZKE 12:00:00 AUTOBUSEZ 17-18
ERRENTERI KIROLDEGIAN 14:30:00 Kadete mutilak A KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 EREINTZA TODO TERRENO AMENABAR A ZKE 16:00:00 AUTOBUSEZ
ERRENTERI KIROLDEGIAN 16:30:00 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO KOPA EREINTZA BEISSIER ARITZBATALDE TABERNA ZKE 18:00:00 AUTOBUSEZ

2019/05/19 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
ARITZBATALDE KIROLDEGIA 00:00:00 Alebin Mutilak A ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) ZARAUTZ B KE ZARAUTZ A ZKE 08:45:00
LUBAKI KIROLDEGIAN 00:00:00 Alebin Neskak OA ERREDIMENDU LIGA TALDEA 2 2.FASEA PULPO E.K. A ORIOKO A ZKE 10:00:00 Kotxez 20-18
OLAIZAGA KIROLDEGIAN 08:30:00 Alebin Neskak OB ERREDIMENDU LIGA TALDEA 1 2.FASEA ELGOIBARKO SANLO A ORIOKO B ZKE 10:00:00 AUTOBUSEZ 21-20
GASCA KIROLDEGIAN-DONOSTI 08:30:00 Senior Neskak ZN GIPUZKOAKO KOPA SN 2.MULTZOA IRAULI - BOSTEKO AIALA ZARAUTZ KE 10:00:00 AUTOBUSEZ
POLIDEPORTIVO BIKUÑA-LEGAZPI 09:15:00 Kadete neskak B GARAIKURRA LEHENDAKARIA (Kadete Neska) 1.TALDEA IBAIONDO TABERNA-OPTICA ARANZAZU AIALA B ZKE 11:00:00 AUTOBUSEZ 19-21
COLEGIO CORAZONISTAS 09:30:00 Jubenil Mutilak HT GIPUZKOAKO TROFEOA LEARNING OUT CORAZONISTAS HETTICH ZKE 11:30:00 AUTOBUSEZ

2019/05/21 - Asteartea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
ARITZBATALDE KIROLDEGIAN 00:00:00 Kadete mutilak B KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 AMENABAR D ZKE AMENABAR B ZKE 20:00:00