Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

c USURBIL

2019/04/27 - Larunbata

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
OIARDO KIROLDEGIAN 00:00:00 Infantil Mutilak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA INFANTIL MUTILAK ZARAZPE PULPO EK PICH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN A 09:30:00 AUTOBUSEZ 0
OIARDO KIROLDEGIAN 09:45:00 Infantil Mutilak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA INFANTIL MUTILAK AMENABAR A ZKE AMENABAR B ZKE 11:00:00 AUTOBUSEZ 0

2019/04/28 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
OIARDO KIROLDEGIAN 00:00:00 Infantil Mutilak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA INFANTIL MUTILAK 1. SEMIFINALA GALTZAILE 2. SEMIFINALA GALTZAILE 09:30:00 Kotxez 0
OIARDO KIROLDEGIAN 00:00:00 Infantil Mutilak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA INFANTIL MUTILAK 1. SEMIFINALA IRABAZLE 2. SEMIFINALA IRABAZLE 11:00:00 Kotxez 0

Etxean

2019/04/26 - Ostirala

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak EL Gizonezko Euskadiko Kadete FASE FINALA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE ZAISA BIDASOA IRUN 17:30:00 39-33
Kadete mutilak EL Gizonezko Euskadiko Kadete FASE FINALA USURBIL KE TOLOSA CF ESKUBALOIA 19:30:00 33-30

2019/04/27 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete neskak E GARAIKURRA LEHENDAKARIA (Kadete Neska) 1.TALDEA AIALA E ZKE ALO√ĎA MENDI KE A 00:00:00 APLAZADO
Kadete neskak C LEHENDAKARIA GARAIKURRA (KN) AIALA C ZKE AIALA D ZKE 09:30:00 15-26
Kadete neskak A GIPUZKOAKO KOPA - KN - 1.TALDEA AIALA A ZKE URNIETA ULACIA AUTOBUSAK 11:00:00 20-24
Kadete mutilak C GIPUZKOAKO KOPA - A-1 TALDEA AMENABAR C ZKE URKUNDE ELGOIBAR 12:30:00 24-23
************************ *********
Senior Neskak ZN GIPUZKOAKO KOPA (Senior Neskak) 2.TALDEA AIALA ZARAUTZ KE URBIL-USURBIL KE 15:45:00
Kadete mutilak EL Gizonezko Euskadiko Kadete FASE FINALA USURBIL KE ZAISA BIDASOA IRUN 17:30:00 33-24
Kadete mutilak EL Gizonezko Euskadiko Kadete FASE FINALA TOLOSA CF ESKUBALOIA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 19:30:00 21-31

2019/04/28 - Igandea

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak EL Gizonezko Euskadiko Kadete FASE FINALA ZAISA BIDASOA IRUN TOLOSA CF ESKUBALOIA 10:30:00 21-20
Kadete mutilak EL Gizonezko Euskadiko Kadete FASE FINALA GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE USURBIL KE 12:30:00 36-28

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete neskak B GARAIKURRA LEHENDAKARIA (Kadete Neska)- G1 AIALA B ZKE NEURRI ELGOIBAR 10:00:00 28-28
Kadete neskak EL GIPUZKOAKO KOPA - KN - 2.TALDEA AIALA ZKE EL EIBAR MUELLE ZALDUA 11:30:00 37-27

2019/05/11 - Larunbata

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete neskak E GARAIKURRA LEHENDAKARIA (Kadete Neska) 1.TALDEA AIALA E ZKE IBAIONDO TABERNA - OPTIKA ARANZAZU 11:30:00 APLAZADO

Kanpoan

2019/04/27 - Larunbata


NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
00:00:00 Kadete neskak D LEHENDAKARIA GARAIKURRA (KN) AIALA C ZKE AIALA D ZKE 09:30:00
BARAKALDO 08:20:00 Alebin Mutilak B LAGUNARTEKO PARTIDAK ZARAUTZ KE ZARAUTZ KE 10:00:00 AUTOBUSEZ
Ciutat Esportiva Joan Gamper Pista Handbol A 16:00:00 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga "F.C. BARCELONA ""B""" AMENABAR ZKE 16:30:00 AUTOBUSEZ 2019/04/26 35-24