Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Alebin Neskak B | ERREDIMENDU LIGA TALDEA 1 2.FASEA | ZARAUTZ B ZKE | ORIOKO B ZKE | 18:00:00 | 21-14 | |
Alebin Neskak A | ERREDIMENDU LIGA TALDEA 2 2.FASEA | ZARAUTZ A ZKE | ORIOKO A ZKE | 19:00:00 | 19-10 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak C | AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 | AIALA C ZKE | AIALA B ZKE | 09:00:00 | ||
Infantil Mutilak D | FORU ALDUNDIKO TORNEOA A | AMENABAR D ZKE | BOSSA EIBAR ESKUBALOIA | 10:15:00 | 20-26 | |
Kadete neskak B | KADETE NESKAK UDABERRI TORNEOA | AIALA B ZKE | CARPINTERIA BASKONGADAS | 11:30:00 | 35-29 | |
Kadete mutilak D | KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 | AMENABAR D ZKE | AMENABAR A ZKE | 13:00:00 | 31-28 | |
************************ | ********* | |||||
Kadete neskak EL | Euskadiko Kadete neskak 2.Fasea B Multzoa | AIALA ZKE | USURBIL K.E. | 16:00:00 | 31-28 | |
Jubenil Neskak EL | Euskadiko J.Nk 2. Fasea B Multzoa | AIALA ZKE | EREINTZA AGUAPLAST | 17:30:00 | 26-18 | |
Kadete neskak A | GIPUZKOAKO TROFEOA | AIALA A ZKE | LEIZARAN URDINA | 19:15:00 | 15-24 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak D | 2ª FASEA INF.EMAKUM (B) 2.TALDE | AIALA D ZKE | TOLOSA C.F. ESKUBALOIA | 11:45:00 | 21-22 | |
Kadete neskak C | UDABERRI TORNEOA - G2 | AIALA C ZKE | AIALA E ZKE | 13:00:00 | 22-22 | |
************************ | ********* | |||||
Jubenil Mutilak JMI | UDABERRI TXAPELKETA 1.MULTZOA | AMENABAR ZKE | URNIETA GURIA JATETXEA | 17:45:00 | 25-28 | |
Kadete mutilak C | GIPUZKOAKO TROFEOA (Kadetea Mutilak) | AMENABAR C ZKE | EGIA INDAUX | 19:15:00 | 35-24 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Mutilak A | AMAIERA FASEA - 2.MULTZO | AMENABAR A ZKE | EREINTZA AGUAPLAST | 10:00:00 | 32-16 | |
Kadete neskak D | UDABERRI TORNEOA - G2 | AIALA D ZKE | ZAISA BIDASOA IRUN B | 11:30:00 | 20-21 | |
Jubenil Neskak A | GIPUZKOAKO TROFEOA | AIALA ZKE | ZAISA BIDASOA IRUN A | 13:00:00 | 27-31 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Alebin Mutilak A | ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) | ZARAUTZ A ZKE | EGIA ESKUBALOIA | 09:30:00 | 27-6 | |
Infantil Neskak OA | AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G1 | ORIOKO A ZKE | LA SALLE-SAIEKO BELTZA | 10:45:00 | 16-10 | |
Jubenil Mutilak HT | GIPUZKOAKO TROFEOA | HETTICH ZKE | GURE AUZUNE - EGIBIDE | 12:15:00 | 25-22 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ANTONIANO Kiroldegia | 00:00:00 | Alebin Neskak OB | ERREDIMENDU LIGA TALDEA 1 2.FASEA | ZARAUTZ B ZKE | ORIOKO B ZKE | 18:00:00 | 21-14 | |||
ANTONIANO Kiroldegia | 00:00:00 | Alebin Neskak OA | ERREDIMENDU LIGA TALDEA 2 2.FASEA | ZARAUTZ A ZKE | ORIOKO A ZKE | 19:00:00 | 19-10 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARITZBATALDE Kiroldegia | 00:00:00 | Infantil Neskak B | AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 | AIALA C ZKE | AIALA B ZKE | 09:00:00 | 19-26 | |||
ARITZBATALDE Kiroldegia | 00:00:00 | Kadete mutilak A | KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 | AMENABAR D ZKE | AMENABAR A ZKE | 13:00:00 | 31-28 | |||
ANTONIANO | 00:00:00 | Kadete neskak E | UDABERRI TORNEOA - G2 | AIALA C ZKE | AIALA E ZKE | 13:00:00 | 22-22 | |||
LUBAKI Kiroldegia | 00:00:00 | Senior Mutilak 1T | GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA | LABARRA TABERNA PULPO EK | ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. | 19:00:00 | Kotxez | 20-22 | ||
HERNANI Udall Kiroldegia | 08:00:00 | Infantil Neskak OB | 2ª FASEA INF.EMAKUM (B) - 1.TALDE | H.E.T - SESA TOOLS | ORIOKO B ZKE | 09:30:00 | AUTOBUSEZ Oriotik | 14-23 | ||
OLAIZAGA Kiroldegia | 10:00:00 | Infantil Neskak E | FORU ALDUNDIKO TORNEOA B - 1.TALDE | BACALAOS ALKORTA ELGOIBAR | AIALA E ZKE | 11:15:00 | AUTOBUSEZ | 16-15 | ||
IPURUAKO Polikiroldegia | 10:00:00 | Infantil Neskak A | AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 | AMETSA EIBAR ESKUBALOIA | AIALA A ZKE | 12:00:00 | AUTOBUSEZ | 20-18 | ||
HONDARTZA Polikiroldegia | 11:15:00 | Infantil Mutilak B | AMAIERA FASEA - 1.MULTZOA | AMA GUADALUPEKOA | AMENABAR B ZKE | 13:00:00 | AUTOBUSEZ | 23-37 | ||
USABAL -TOLOSA | 12:00:00 | Kadete mutilak EL | Euskadiko Kadete mutilak 2.Fasea A Multzoa | TOLOSA C.F. ESKUBALOIA | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | 13:30:00 | AUTOBUSEZ | 29-33 | ||
ABELLON USOS MULTIPLES LOBETE - CALLE ALBIA | 14:00:00 | Senior Neskak ZN | Emakumezkoen Zilarrezko liga | LOGROÑO SPORTING LA RIOJA | AIALA ZARAUTZ KE | 18:00:00 | AUTOBUSEZ | 32-29 | ||
ZUBIKOA -OÑATI | 15:30:00 | Senior Neskak A | Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila | ALOÑA MENDI K.E. | AIALA ZKE | 17:45:00 | AUTOBUSEZ | 25-23 | ||
P. MPAL "FERNANDO ARGÜELLES" - CALLE ANTONIO | 16:00:00 | Senior Mutilak ZM | Gizonezkoen Zilarrezko liga | CONSERVAS ALSUR ANTEQUERA | AMENABAR ZKE | 18:30:00 | AUTOBUSEZ | 2019/02/22 | 23-23 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OIARDO Kiroldegia | 00:00:00 | Kadete mutilak B | KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 | USURBIL K.E. | AMENABAR B ZKE | 11:00:00 | Kotxez | 36-17 | ||
POL MUNICIPAL DE MUSKIZ | 07:45:00 | Senior Mutilak 2N | Euskadiko Senior Mutilak Liga | CB. MUSKIZ | TXIKIPOLIT ZKE | 10:00:00 | AUTOBUSEZ | 22-24 | ||
Polideportivo ISPILLA | 08:00:00 | Alebin Mutilak B | ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) | UROLA EK | ZARAUTZ B KE | 10:00:00 | AUTOBUSEZ | 15-25 | ||
ARTALEKU -IRUN | 08:30:00 | Jubenil Mutilak EL | Euskadiko J.Mk 2. Fasea A.Multzoa | BIDASOA-IRUN | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | 10:00:00 | AUTOBUSEZ | 23-36 | ||
ZUBIKOA Kiroldegia | 10:00:00 | Jubenil Mutilak AZ | UDABERRI TXAPELKETA 2.MULTZOA | MONDRAGON LINGUA ALOÑA MENDI KE | AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE | 12:00:00 | AUTOBUSEZ | 37-26 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Senior Mutilak 2T | GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 | ATSEDENA | ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE | 00:00:00 |