Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Mutilak B | AMAIERA FASEA - 1.MULTZOA | AMENABAR B ZKE | EREINTZA BEISSIER | 10:00:00 | ||
Kadete mutilak EL | Euskadiko Kadete mutilak 2.Fasea A Multzoa | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | TEKNIKER EIBAR ESKUBALOIA | 11:30:00 | 39-26 | |
Jubenil Mutilak AZ | UDABERRI TXAPELKETA 2.MULTZOA | AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE | ENDIKA HARATEGIA | 13:00:00 | 34-24 | |
************************ | ********* | |||||
Senior Neskak ZN | Emakumezkoen Zilarrezko liga | AIALA ZARAUTZ KE | ERROTABARRI | 17:45:00 | 23-22 | |
Senior Mutilak ZM | Gizonezkoen Zilarrezko liga | AMENABAR ZKE | FERTIBERIA PUERTO SAGUNTO | 19:30:00 | 22-25 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak D | INFANTILA NESKENA -B- G1 | AIALA D ZKE | BERA BERA LARANJA | 10:30:00 | ||
Infantil Neskak B | AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 | AIALA B ZKE | AMETSA EIBAR ESKUBALOIA | 11:45:00 | 17-15 | |
Infantil Neskak C | AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 | AIALA C ZKE | ALOÑA MENDI K.E. A | 13:00:00 | ||
************************ | ********* | |||||
Kadete mutilak A | KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 | AMENABAR A ZKE | AMENABAR B ZKE | 16:00:00 | ||
Kadete neskak B | KADETE NESKAK UDABERRI TORNEOA | AIALA B ZKE | NEURRI ELGOIBAR | 17:30:00 | 26-24 | |
Senior Mutilak 1T | GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA | ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. | DONIBANE ESKUBALOIA | 19:30:00 | 30-26 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak OB | INFANTILA NESKENA -B- G2 | ORIOKO B ZKE | AIALA E ZKE | 10:00:00 | 18-14 | |
Infantil Neskak OA | AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G1 | ORIOKO A ZKE | EREINTZA AGUAPLAST | 11:30:00 | 24-20 | |
************************ | ********* | |||||
Senior Mutilak 2T | GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 | ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE | LEIZARAN ERNIO INMOBILIARIA | 16:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak A | AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 | AIALA A ZKE | TRAPAIA TABERNA PULPO EK | 10:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Alebin Neskak OA | ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G2 | ORIOKO A ZKE | IRAULI | 09:30:00 | 16-11 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Derbia KARELA Kiroldegian | 00:00:00 | Infantil Neskak E | INFANTILA NESKENA -B- G2 | ORIOKO B ZKE | AIALA E ZKE | 10:00:00 | Kotxez | 18-14 | ||
Derbia ANTONIANO Kiroldegian | 00:00:00 | Kadete mutilak B | KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 | AMENABAR A ZKE | AMENABAR B ZKE | 16:00:00 | 28-17 | |||
OLAIZAGA Kiroldegia | 11:30:00 | Jubenil Mutilak JMI | UDABERRI TXAPELKETA 1.MULTZOA | BERISTAIN BANAKETAK ELGOIBAR | AMENABAR ZKE | 13:00:00 | AUTOBUSEZ | 24-17 | ||
BERAUNGO Frontoia | 14:30:00 | Kadete neskak E | Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO | EREINTZA BEISSIER | AIALA E ZKE | 16:00:00 | AUTOBUSEZ | 23-26 | ||
ALLURRALDE Polian | 14:30:00 | Kadete neskak A | GIPUZKOAKO TROFEOA | LEIZARAN URDINA | AIALA A ZKE | 16:15:00 | AUTOBUSEZ | 29-18 | ||
JESUITAS - BILBO | 15:30:00 | Senior Mutilak 2N | Euskadiko Senior Mutilak Liga | UNIVERSIDAD DEUSTO LOYOLA SR | TXIKIPOLIT ZKE | 18:00:00 | AUTOBUSEZ | 23-23 | ||
ERRENTERIA Udal Kiroldegian | 16:00:00 | Jubenil Neskak EL | Emakumezkoen Euskadiko Jubenil Liga 2.Fasea | EREINTZA AGUAPLAST | AIALA ZKE | 17:30:00 | AUTOBUSEZ | 18-20 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PACO YOLDI - DONOSTI | 08:15:00 | Alebin Mutilak B | ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) | EGIA ESKUBALOIA | ZARAUTZ B KE | 09:30:00 | AUTOBUSEZ | 10-33 | ||
USABAL Kiroldegia | 08:45:00 | Infantil Mutilak A | AMAIERA FASEA - 2.MULTZO | TOLOSA C.F. ESKUBALOIA | AMENABAR A ZKE | 10:00:00 | AUTOBUSEZ | 11-35 | ||
PACO YOLDI Polian | 09:30:00 | Kadete neskak C | Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO | EGIA VELTINS | AIALA C ZKE | 10:45:00 | AUTOBUSEZ | 25-29 | ||
PACO YOLDI Polian | 09:30:00 | Kadete mutilak C | GIPUZKOAKO TROFEOA (Kadetea Mutilak) | EGIA INDAUX | AMENABAR C ZKE | 12:15:00 | AUTOBUSEZ | 34-23 | ||
MIGUEL A. BLANCO POLIan (ERMUA) | 09:45:00 | Kadete neskak EL | Euskadiko Kadete neskak 2.Fasea B Multzoa | ERROTABARRI CADETE | AIALA ZKE | 11:15:00 | AUTOBUSEZ | |||
BIDEBIETAN -DONOSTI | 10:30:00 | Senior Neskak A | Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila | IRAULI BOSTEKO | AIALA ZKE | 12:00:00 | AUTOBUSEZ | 16-25 | ||
OLAIZAGA KIROLDEGIA | 11:30:00 | Jubenil Mutilak EL | Gizonezkoen Euskadiko Jubenil Liga 2.Fasea | DECA ELGOIBAR | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | 13:00:00 | AUTOBUSEZ | 19-22 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete mutilak D | KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1 | ATSEDENA | AMENABAR D ZKE | 00:00:00 |