Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete mutilak EL | Gizonezkoen Euskadiko Kadete Liga | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | ZAISA BIDASOA IRUN | 10:00:00 | 30-23 | |
Jubenil Mutilak EL | Gizonezkoen Euskadiko Jubenil Liga | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | BIDASOA-IRUN | 11:30:00 | 23-24 | |
Senior Mutilak 1T | GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA | ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. | LAU BIDE JATETXEA LEGAZPI | 13:00:00 | 28-27 | |
************************ | ********* | |||||
Jubenil Mutilak AZ | Gipuzkoako JMen 1.Fasea 3.Multzoa | AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE | ILCAPO HONDARRIBIA | 16:00:00 | 26-20 | |
Senior Neskak ZN | Emakumezkoen Zilarrezko liga | AIALA ZARAUTZ KE | SAN ADRIAN | 17:45:00 | 28-21 | |
Senior Mutilak ZM | Gizonezkoen Zilarrezko liga | AMENABAR ZKE | CONSERVAS ALSUR ANTEQUERA | 19:30:00 | 26-24 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete neskak E | Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 2.Multzoa | AIALA E ZKE | EDU OPTIKA PULPO EK | 10:15:00 | 15-17 | |
Jubenil Mutilak HT | Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa | HETTICH ZKE | GURE AUZUNE - EGIBIDE | 11:45:00 | 26-23 | |
Infantil Neskak E | INFANTILA NESKENA -B- G2 | AIALA E ZKE | LA SALLE LEGAZPI | 13:15:00 | 15-3 | |
************************ | ********* | |||||
Kadete neskak D | Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa | AIALA D ZKE | LEIZARAN URDINA | 16:00:00 | 13-28 | |
Kadete neskak B | Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 2.Multzoa | AIALA B ZKE | USURBIL K.E. | 17:30:00 | 18-28 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak OA | INFANTILA NESKENA -A- G3 | ORIOKO A ZKE | EGIA 1 | 10:00:00 | 27-19 | |
Infantil Neskak OB | INFANTILA NESKENA -B- G2 | EREINTZA LISOMAT | ORIOKO B ZKE | 11:15:00 | 14-19 | |
************************ | ********* | |||||
Senior Mutilak 2T | GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 | ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE | EGIA KATA TABERNA | 16:00:00 | 23-26 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak A | INFANTILA NESKENA -A- G1 | AIALA A ZKE | EREINTZA AGUAPLAST | 10:15:00 | 13-20 | |
Infantil Mutilak D | INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 | AMENABAR D ZKE | AMA GUADALUPEKOA | 11:30:00 | 14-15 | |
Senior Mutilak 2N | Euskadiko Senior Mutilak Liga | TXIKIPOLIT ZKE | UNIVERSIDAD DEUSTO LOYOLA SR | 13:00:00 | 23-21 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete neskak D | Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa | AIALA D ZKE | URNIETA ULACIA AUTOBUSAK | 12:00:00 | 16-27 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
URNIETA KIROLDEGIAN | 17:45:00 | Kadete neskak C | Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa | URNIETA ULACIA AUTOBUSAK | AIALA C ZKE | 19:00:00 | AUTOBUSEZ | 35-08 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LA SALLE -DONOSTI | 08:30:00 | Infantil Neskak C | INFANTILA NESKENA -A- G2 | LA SALLE-SAIKEO BELTZA | AIALA C ZKE | 10:00:00 | AUTOBUSEZ | 20-16 | ||
BERAUNGO FRONTOIA | 08:30:00 | Infantil Neskak D | INFANTILA NESKENA -B- G1 | EREINTZA ISOLFIX | AIALA D ZKE | 10:15:00 | AUTOBUSEZ | 12-13 | ||
ARTALEKU KIROL -IRUN | 10:00:00 | Kadete mutilak C | Kadete Mutilak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa | ZAISA BIDASOA IRUN | AMENABAR C ZKE | 11:15:00 | AUTOBUSEZ | 25-30 | ||
IHM KIROLDEGIA -ELGOIBAR | 11:00:00 | Infantil Mutilak C | INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 | ZUBACOR ELGOIBAR | AMENABAR C ZKE | 12:30:00 | AUTOBUSEZ | 20-21 | ||
ALLURRALDE KIROL - ANDOAIN | 11:30:00 | Jubenil Mutilak JMI | Gipuzkoako JMen 1.Fasea 2.Multzoa | LEIZARAN ESKUBALOIA | AMENABAR ZKE | 13:00:00 | AUTOBUSEZ | 25-21 | ||
UNIV. LABORAL -EIBAR | 14:30:00 | Kadete mutilak B | Kadete Mutilak Gipuzkoako 1.Fasea 3.Multzoa | TEKNINER EIBAR ESKUBALOIA | AMENABAR B ZKE | 16:00:00 | AUTOBUSEZ | 47-22 | ||
BIDEBIETA | 14:30:00 | Senior Neskak A | Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila | BERA BERA | AIALA ZKE | 16:00:00 | AUTOBUSEZ | 26-21 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUBAKI KIROL ZUMAIA | 00:00:00 | Kadete mutilak A | Kadete Mutilak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa | ZALLA TABERNA PULPO EK | AMENABAR A ZKE | 10:00:00 | KOTXEZ - TRENEZ | 23-21 | ||
ETXEBARRI | 00:00:00 | Jubenil Neskak EL | Emakumezkoen Euskadiko Jubenil Liga | EMTESPORT KUKULLAGA ETXEBARRI | AIALA ZKE | 12:30:00 | KOTXEZ | 27-30 | ||
ALLURRALDE KIROL -ANDOAIN | 08:15:00 | Kadete mutilak D | Kadete Mutilak Gipuzkoako 1.Fasea 2.Multzoa | LEIZARAN IMATEL TELECOMUNICACIONES | AMENABAR D ZKE | 09:30:00 | AUTOBUSEZ | 32-24 | ||
ETXEBARRI | 09:00:00 | Kadete neskak EL | Emakumezkoen Euskadiko Kadete Liga | SARETEKNIKA KUKULLAGA ETXEBARRI | AIALA ZKE | 11:00:00 | AUTOBUSEZ | 20-20 | ||
ISPILLA KIROL . ZUMARRAGA | 09:30:00 | Infantil Mutilak B | INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 | C.B. UROLA URDINAK | AMENABAR B ZKE | 11:15:00 | AUTOBUSEZ | 22-24 | ||
BERAUNGO Frontoia | 10:00:00 | Kadete neskak A | Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa | EREINTZA BEISSIER | AIALA A ZKE | 11:30:00 | AUTOBUSEZ | 16-24 | ||
IPURUAKO KIROL EIBAR | 10:30:00 | Jubenil Neskak A | Jubenil Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 2.Multzoa | EIBAR ESKUBALOIA | AIALA ZKE | 12:00:00 | AUTOBUSEZ | 18-26 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Mutilak A | INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 | ATSEDENA | AMENABAR A ZKE | 00:00:00 | ||
Infantil Neskak B | INFANTILA NESKENA -A- G2 | ATSEDENA | AIALA B ZKE | 00:00:00 |