Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete mutilak D | Kadete Mutilak Gipuzkoako 1.Fasea 2.Multzoa | AMENABAR D ZKE | BANKOA ELGOIBAR | 12:00:00 | 29-18 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete mutilak A | Kadete Mutilak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa | AMENABAR A ZKE | KARAKATE JATETXEA ELGOIBAR | 12:00:00 | 16-13 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Jubenil Neskak A | Jubenil Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 2.Multzoa | AIALA ZKE | BERA BERA URDINA | 10:00:00 | 28-20 | |
Jubenil Mutilak EL | Gizonezkoen Euskadiko Jubenil Liga | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | DECA ELGOIBAR | 11:30:00 | 25-18 | |
Kadete mutilak EL | Gizonezkoen Euskadiko Kadete Liga | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | URKUNDE ELGOIBAR | 13:00:00 | 44-22 | |
************************ | ********* | |||||
Kadete mutilak B | Kadete Mutilak Gipuzkoako 1.Fasea 3.Multzoa | AMENABAR B ZKE | ARRASATE E.B. | 17:30:00 | 28-24 | |
Senior Neskak A | Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila | AIALA ZKE | IRAULI BOSTEKO | 19:15:00 | 21-21 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete neskak C | Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa | AIALA C ZKE | EREINTZA BEISSIER | 10:00:00 | 14-18 | |
Kadete neskak D | Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa | AIALA D ZKE | IBAIONDO TABERNA - OPTIKA ARANZAZU | 11:30:00 | 17-17 | |
Kadete mutilak C | Kadete Mutilak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa | AMENABAR C ZKE | ORDIZIA ORKLI | 13:00:00 | 25-17 | |
************************ | ********* | |||||
Kadete neskak A | Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 1.Multzoa | AIALA A ZKE | ZAISA BIDASOA IRUN B | 16:30:00 | 22-14 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete neskak EL | Emakumezkoen Euskadiko Kadete Liga | AIALA ZKE | C.B. SAN ADRIAN | 11:00:00 | 32-25 | |
Jubenil Neskak EL | Emakumezkoen Euskadiko Jubenil Liga | AIALA ZKE | TABERNA LA GOITI SAN ADRIAN | 12:30:00 | 36-19 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Senior Mutilak ZM | Gizonezkoen Zilarrezko KOPA | AMENABAR ZKE | BM BENIDORM | 19:45:00 | 17-30 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARTALEKU KIROLDEGIAN -IRUN | 14:15:00 | Kadete neskak B | Kadete Neskak Gipuzkoako 1.Fasea 2.Multzoa | ZAISA BIDASOA IRUN A | AIALA B ZKE | 16:00:00 | AUTOBUSEZ | 36-10 | ||
PAB. TOMAS DE TERESA - SOR MARÍA DEL CARMEN | 15:00:00 | Senior Mutilak ZM | Gizonezkoen Zilarrezko liga | SANTOÑA BM | AMENABAR ZKE | 18:30:00 | AUTOBUSEZ | 27-25 | ||
PASAIKO UDAL KIROLDEGIA-PASAI | 16:15:00 | Senior Mutilak 1T | GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA | DONIBANE ESKUBALOIA | ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. | 18:00:00 | AUTOBUSEZ | 26-22 | ||
POLIDEPORTIVO MIGUEL ANGEL BLANCO | 16:30:00 | Senior Neskak ZN | Emakumezkoen Zilarrezko liga | ERROTABARRI | AIALA ZARAUTZ KE | 18:30:00 | AUTOBUSEZ | 20-24 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
URDANETA KIROLDEGIAN | 08:00:00 | Senior Mutilak 2N | Euskadiko Senior Mutilak Liga | AMAZSA URDANETA | TXIKIPOLIT ZKE | 10:00:00 | AUTOBUSEZ | 18-23 |