Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

Etxean

2018/09/15 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak A LAGUNARTEKOA AMENABAR A AMENABAR B 09:00:00
Senior Mutilak 2N LAGUNARTEKOA TXIKIPOLIT DEUSTO 11:30:00
Senior Mutilak 1T LAGUNARTEKOA ARITZBATALDE TABERNA DEUSTO 13:00:00
************************ *********
Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko liga AIALA ZARAUTZ KE BETI-ONAK 17:45:00
Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga AMENABAR ZKE CISNE BM. 19:30:00

Kanpoan

2018/09/15 - Larunbata

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
HERNAI KIROLDEGIAN 00:00:00 Kadete neskak D LAGUNARTEKOA HERNANI ET AIALA D ZKE 11:00:00 KOTXEZ
BIDEBIETA (DONOSTIA) 09:00:00 Kadete neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Kadete Liga LACTURALE BERA BERA AIALA ZKE 10:30:00 AUTOBUSEZ 31-28
BIDEBIETA (DONOSTIA) 09:00:00 Jubenil Neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Jubenil Liga LACTURALE BERA BERA AIALA ZKE 12:00:00 AUTOBUSEZ 27-31
ArtaleKu Kiroldegian 09:30:00 Kadete neskak B LAGUNARTEKOA BIDASOA AIALA B 11:00:00 AUTOBUSEZ 43-16
ArtaleKu Kiroldegian 09:30:00 Kadete neskak C LAGUNARTEKOA BIDASOA AIALA C 12:30:00 AUTOBUSEZ
Errenterian 09:45:00 Jubenil Neskak A LAGUNARTEKOA EREINTZA AIALA A 11:00:00 AUTOBUSEZ 19-23

2018/09/16 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
LAKUA 03 kiroldegian (GASTEIZ) 08:30:00 Infantil Neskak C LagunarteKoa EHARIALDEA AIALA C ZKE 10:30:00 AUTOBUSEZ
CORAZONISTAS ikastetxean (GASTEIZ) 08:30:00 Kadete mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Kadete Liga LEARNING OUT CORAZONISTAS GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 11:00:00 AUTOBUSEZ 18-34
LAKUA 03 kiroldegian (GASTEIZ) 09:45:00 Senior Neskak A LagunarteKoa ERAIKEN AIALA ZKE 11:45:00 AUTOBUSEZ
CORAZONISTAS ikastetxean (GASTEIZ) 09:45:00 Jubenil Mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Jubenil Liga LEARNING OUT CORAZONISTAS GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 12:30:00 AUTOBUSEZ 19-33