Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete mutilak B | GIPUZKOAKO KOPA - KADETE MUT. - G2 | AMENABAR B ZKE | USURBIL K.E.-LV | 19:30:00 | ATZERATUTA FINAL-gatik |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete neskak EL | GIPUZKOAKO KOPA- KAD NESKAK G1 | AIALA ZKE-LV | USURBIL KE A-LV | 18:30:00 | 35-12 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete neskak B | GIPUZKOAKO KOPA - KADETE NES. - G2 | AIALA B ZKE | ARILAN ELGOIBAR LV | 18:30:00 | 12-30 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Jubenil Mutilak AZ | GIPUZKOAKO TROFEOA (Jub.Mut.) G3 | AUTOMOVILES ZARAUTZ KE | UROLA ALAI HORTZ KLINIKA | 10:00:00 | 32-26 | |
Kadete neskak EL | GIPUZKOAKO KOPA- KAD NESKAK G1 | AIALA ZKE-LV | TRAPAIA TABERNA PULPO EK -LV | 11:30:00 | 27-22 | |
************************ | ********* | |||||
Senior Neskak ZN | GIPUZKOAKO KOPA (SENIOR NESK.) - G2 | AIALA ZKE | OSKARBI OPTIKA LEGAZPI | 16:00:00 | 50-10 | |
Kadete neskak C | TORNEO DIPUTACION - KAD NESKAK G2 | AIALA C ZKE | BERA BERA URDINA | 17:30:00 | 22-26 | |
Senior Mutilak 2T | GIPUZKOAKO KOPA (2ª LURRALDEKO) G2 | ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE | TOLOSA C.F. ESKUBALOIA B | 19:15:00 | 25-25 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Mutilak D | CRUCES CPO GIPUZKOA INF MUTILAK - G2 | AMENABAR D ZKE | TXARRIDUNA ELGOIBAR | 10:00:00 | ||
Infantil Mutilak E | TORNEO DIPUTACION-inf mutilak A- G1 | AMENABAR E ZKE | ALOÑA MENDI KE | 11:15:00 | ||
Senior Mutilak Besteak | areto futbola | zarautz | zarautz | 13:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak OI | CRUCES POR GRUPOS G1-INF NESKAK | ORIOKO IKASTOLA ZKE | AIALA D ZKE | 10:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete mutilak B | GIPUZKOAKO KOPA - KADETE MUT. - G2 | AMENABAR B ZKE | BIDASOA IRUN -LV | 10:00:00 | ||
Kadete mutilak EL | GIPUZKOAKO KOPA - KADETE MUT. - G1 | GRAN CAMPING ZARAUTZ KE-LV | BIDASOA IRUN | 11:30:00 | 53-23 | |
Kadete neskak A | FORU ALDUNDIKO - Kadete Neskak-G3 | AIALA A ZKE | COMETEL - ELGOIBAR | 13:00:00 | 21-21 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak E | INF NESKAK - TORNEO DIPUTACION | AIALA E ZKE | HERNANI ET - ACADEMIA YABEN | 10:00:00 | ||
Senior Mutilak Besteak | areto futbola | zarautz | zarautz | 11:15:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Alebin Mutilak A | ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) | ZARAUTZ A ZKE | PULPO KE | 10:00:00 | 12-8 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ITURRIPE KIROLDEGIAN -ARRASATE | 08:15:00 | Kadete mutilak A | TORNEO DIPUTACION - KAD MUTILAK G3 | ARRASATE EB | AMENABAR A ZKE | 10:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
HERNAI KIROLDEGIAN | 08:45:00 | Kadete mutilak C | FORU ALDUNDIKO - Kadete Mutilak - G2 | HERNANI E.T. - ANEXO | AMENABAR C ZKE | 10:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
URNIETA KIROLDEGIAN | 09:45:00 | Kadete neskak B | GIPUZKOAKO KOPA - KADETE NES. - G2 | URNIETA ADARRA AROZTEGIA | AIALA B ZKE | 10:45:00 | AUTOBUSEZ | 32-27 | ||
URNIETA KIROLDEGIAN | 09:45:00 | Kadete mutilak B | GIPUZKOAKO KOPA - KADETE MUT. - G2 | URNIETA ITXASO ARRAINDEGIA | AMENABAR B ZKE | 12:15:00 | AUTOBUSEZ | |||
OLAIZAGA KIROLDEGIAN -ELGOIBAR | 09:46:00 | Infantil Neskak B | CRUCES CPO GIPUZKOA INF NESKAK G1 | MODELTEK ELGOIBAR | AIALA B ZKE | 11:15:00 | AUTOBUSEZ | |||
OLAIZAGA KIROLDEGIA -ELGOIBAR | 14:30:00 | Kadete mutilak EL | GIPUZKOAKO KOPA - KADETE MUT. - G1 | URKUNDE ELGOIBAR-LV | GRAN CAMPING ZARAUTZ KE-LV | 15:30:00 | AUTOBUSEZ | 28-33 | ||
IPURUAKIROLDEGIA -EIBAR | 15:00:00 | Kadete neskak OI | FORU ALDUNDIKO - Kadete Neskak-G3 | EIBAR ESKUBALOIA B | ORIOKO IKASTOLA ZKE | 16:15:00 | AUTOBUSEZ ORIOTIK | 25-24 | ||
TORRELAVEGA | 15:00:00 | Senior Mutilak ZM | Gizonezkoen Zilarrezko Maila | BM. TORRELAVEGA | AMENABAR ZKE | 19:00:00 | AUTOBUSEZ | 21-22 | ||
URNIETA KIROLDEGIAN | 16:30:00 | Senior Mutilak 1T | GIPUZKOAKO KOPA (1.LURRALDEKOA)- G1 | URNIETA BALERDI HARATEGIA | ARITZBATALDE ZKE | 18:00:00 | AUTOBUSEZ | 25-31 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARTALEKU KIROLDEGIA -IRUN | 08:45:00 | Infantil Mutilak C | FORU ALDUNDIKO INFANTIL MUTILAK G2 | PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN C | AMENABAR C ZKE | 10:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
olarizaga kiroldegia-elgoibar | 09:30:00 | Jubenil Mutilak HT | GIPUZKOAKO TROFEOA (Jub.Mut.) G2 | BERISTAIN BANAKETAK ELGOIBAR | HETTICH ZKE | 11:00:00 | AUTOBUSEZ | 16-19 | ||
ALLURRALDE KIROLDEGIA -ANDOAIN | 10:00:00 | Jubenil Neskak A | GIPUZKOAKO TROFEOA (Jub.Nesk.) G2 | LEIZARAN LANBROA TABERNA | AIALA A ZKE | 11:30:00 | AUTOBUSEZ |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak A | CRUCES POR GRUPOS G1-INF NESKAK | AIALA A ZKE | ATSEDENA | 00:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete neskak EL | GIPUZKOAKO KOPA - KADETE NES. - G1 | ATSEDENA | AIALA ZKE-LV | 00:00:00 |