Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Emaitzak



Eguna Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Emaitza
2020/02/09 Alebin Neskak A ALEBIN NESKEN LIGA 1.Multzoa ZARAUTZ A ZKE ATSEDENA
2020/02/08 Alebin Neskak B ALEBIN NESKEN LIGA 1.Multzoa PULPO E.K. A ZARAUTZ B ZKE 14-15
2020/02/09 Alebin Mutilak A ALEBIN MUTILEN LIGA ZARAUTZ A ZKE BERGARA K.E.
2020/02/08 Infantil Mutilak A AMAIERA FASEA A - 1.TALDEA BIDEOSOA BIDASOA IRUN A AMENABAR A ZKE 24-20
2020/02/09 Infantil Mutilak B AMAIERA FASEA A - 2.TALDEA SAIEKO - LA SALLE BELTZA AMENABAR B ZKE 15-17
2020/02/08 Infantil Mutilak C FORU ALDUNDIKO TORNEOA A AMENABAR C ZKE ZUBACOR ELGOIBAR 28-26
2020/02/08 Infantil Mutilak D FORU ALDUNDIKO TORNEOA A AMENABAR D ZKE ALO√ĎA MENDI K.E. 17-29
2020/02/09 Infantil Neskak A AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK GALDONA PULPO EK AIALA A ZKE 15-14
2020/02/09 Infantil Neskak B AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK AIALA B ZKE EREINTZA AGUAPLAST 25-30
2020/02/08 Infantil Neskak C AZKENEKO FASEA B 1.MULTZOA AIALA C ZKE TXIMISTA PULPO EK 25-23
2020/02/09 Infantil Neskak D AZKENEKO FASEA B 2.MULTZOA IRAULI ESKUBALOIA BAT AIALA D ZKE 14-32
2020/02/08 Kadete mutilak A GIPUZKOAKO TROFEOA URNIETA OIANUME JATETXEA AMENABAR A ZKE 22-27
2020/02/09 Kadete mutilak B FORU ALDUNDIKO TORNEOA A2. AMENABAR B ZKE SAIEKO KE - LA SALLE 24-35
2020/02/08 Kadete mutilak C FORU ALDUNDIKO TORNEOA A1. AMENABAR C ZKE KARAKATE JATETXEA ELGOIBAR 31-21
2020/02/09 Kadete mutilak D FORU ALDUNDIKO TORNEOA A2. EREINTZA TODO TERRENO AMENABAR D ZKE 31-22
2020/02/08 Kadete mutilak EL Euskadiko Kadete Mutilak 2. fasea A GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE TEKNIKER EIBAR ESKUBALOIA 40-36
2020/02/08 Kadete neskak A FORU ALDUNDIKO TORNEOA A2. AIALA A ZKE EREINTZA BEISSIER 13-13
2020/02/08 Kadete neskak B FORU ALDUNDIKO TORNEOA A1. AIALA B ZKE NEURRI ELGOIBAR 23-12
2020/02/08 Kadete neskak C FORU ALDUNDIKO TORNEOA A2. TECNIFUELLE ELGOIBAR AIALA C ZKE 21-14
2020/02/09 Kadete neskak D Emakumezko KADETEEN 2.FASEA B MUELLES ZALDUA EIBAR ESKUBALOIA AIALA D ZKE 29-23
2020/02/09 Kadete neskak EL Euskadiko Kadete Neskak 2.fasea A ERROTABARRI CADETE AIALA ZKE 25-35
2020/02/08 Jubenil Mutilak JMI UDABERRI TXAPELKETA 2.multzoa HETTICH ZKE AMENABAR B ZKE 16-24
2020/02/09 Jubenil Mutilak EL Euskadiko Jubenil Mutilak 2. fasea GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE URDULIZ 41-10
2020/02/08 Jubenil Mutilak HT UDABERRI TXAPELKETA 2.multzoa HETTICH ZKE AMENABAR B ZKE 16-24
2020/02/08 Jubenil Neskak A UDABERRI TXAPELKETA 1.multzoa AIALA A ZKE USURBIL K.E. 28-21
2020/02/08 Jubenil Neskak B UDABERRI TXAPELKETA 2.multzoa ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE AIALA B ZKE 31-18
2020/02/09 Jubenil Neskak EL Euskadiko Jubenil Neskak 2. fasea ZUAZO AIALA ZKE 33-23
2020/02/08 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko maila liga SECIN GROUP BM. ALCOBENDAS AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. 28-21
2020/02/08 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. LAUBIDE JATETXEA LEGAZPI 32-31
2020/02/09 Senior Mutilak 2N Gizonezkoen Euskadiko senior liga ILCAPO HONDARRIBIA TXIKIPOLIT ZKE 25-26
2020/02/08 Senior Neskak A Emakumezkoen Euskadiko senior liga AIALA A ZKE BERA BERA 34-27
2020/02/08 Senior Neskak ZN Emakumezkoen zilarrezko maila B multzoa UNIZAR DOMINICOS AIALA ZARAUTZ Z.K.E. 20-27