Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Emaitzak



Eguna Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Emaitza
2020/01/25 Infantil Mutilak A AMAIERA FASEA A - 1.TALDEA TOLOSA C.F. ESKUBALOIA AMENABAR A ZKE 20-20
2020/01/25 Infantil Mutilak B AMAIERA FASEA A - 2.TALDEA AMENABAR B ZKE LEIZARAN URDINA 30-15
2020/01/26 Infantil Mutilak C FORU ALDUNDIKO TORNEOA A EGIA 1 AMENABAR C ZKE 24-16
2020/01/26 Infantil Mutilak D FORU ALDUNDIKO TORNEOA A AMENABAR D ZKE ZUBACOR ELGOIBAR
2020/01/26 Infantil Neskak A AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK ALOÑA MENDI K.E. A AIALA A ZKE 20-15
2020/01/25 Infantil Neskak B AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK UDARREGI A USURBIL AIALA B ZKE 27-21
2020/01/25 Infantil Neskak C AZKENEKO FASEA B 1.MULTZOA AIALA C ZKE H.E.T - SESA TOOLS 19-18
2020/01/25 Kadete mutilak A KADETE MUTILEN 2.FASEA EREINTZA BEISSIER AMENABAR A ZKE 25-28
2020/01/25 Kadete mutilak B KADETE MUTILEN 2.FASEA AMENABAR B ZKE AUKERA ELECTROTECNICA HONDARRIBIA
2020/01/26 Kadete mutilak C KADETE MUTILEN 2.FASEA AMENABAR C ZKE HERRERIA BIDEBIETA BERA BERA 25-28
2020/01/25 Kadete mutilak D KADETE MUTILEN 2.FASEA ORDIZIA ORKLI AMENABAR D ZKE 23-25
2020/01/25 Kadete mutilak EL Euskadiko Kadete Mutilak 1. fasea GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE EREINTZA AGUAPLAST 29-24
2020/01/26 Kadete neskak A KADETE NESKEN 2.FASEA AIALA A ZKE TOLOSA C.F. ESKUBALOIA 20-20
2020/01/25 Kadete neskak B KADETE NESKEN 2.FASEA AIALA B ZKE EDU OPTIKA PULPO EK 14-26
2020/01/26 Kadete neskak C KADETE NESKEN 2.FASEA AIALA C ZKE EREINTZA BEISSIER
2020/01/25 Kadete neskak D Emakumezko KADETEEN 2.FASEA B LEIZARAN HORIA AIALA D ZKE 23-22
2020/01/25 Jubenil Mutilak JMI JUBENIL MUTILEN 2.FASEA ARRASATE E.B. AMENABAR B ZKE 24-19
2020/01/25 Jubenil Mutilak EL Euskadiko Jubenil Mutilak 1. fasea GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE EREINTZA AGUAPLAST
2020/01/25 Jubenil Mutilak HT JUBENIL MUTILEN 2.FASEA HETTICH ZKE TOLOSA C.F. ESKUBALOIA B 22-31
2020/01/25 Jubenil Neskak A Emakumezko JUBENILEN 2.FASEA AIALA A ZKE CARAVANAS OÑATE ALOÑA MENDI K.E. 26-28
2020/01/25 Jubenil Neskak B Emakumezko JUBENILEN 2.FASEA LUA Orio Eskubaloia AIALA B ZKE 21-16
2020/01/25 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko maila liga AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. MMT SEGUROS ZAMORA
2020/01/26 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. UROLA LAZTIMENDI 29-27
2020/01/25 Senior Mutilak 2N Gizonezkoen Euskadiko senior liga TXIKIPOLIT ZKE URNIETA ARTOLA HARATEGIA 29-20
2020/01/26 Senior Neskak A Emakumezkoen Euskadiko senior liga AIALA A ZKE CB JARRILLERAS 27-18