Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Emaitzak



Eguna Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Emaitza
2019/11/24 Alebin Mutilak E ALEBIN MUTILEN ESKOLA BIDASOA ZARAUTZ ZKE ---
2019/11/24 Alebin Neskak A ALEBIN NESKEN LIGA 1.Multzoa PULPO E.K. A ZARAUTZ A ZKE 11-10
2019/11/24 Alebin Neskak B ALEBIN NESKEN LIGA 1.Multzoa ZARAUTZ B ZKE EREINTZA 31-8
2019/11/24 Alebin Mutilak A ALEBIN MUTILEN LIGA EREINTZA ZARAUTZ A ZKE 10-25
2019/11/23 Infantil Mutilak A INFANTIL MUTILAK A 1.TALDEA AMENABAR A ZKE BERA BERA URDINA 34-9
2019/11/23 Infantil Mutilak B INFANTIL MUTILAK A 2.TALDEA TOLOSA C.F. ESKUBALOIA AMENABAR B ZKE 24-16
2019/11/24 Infantil Mutilak C INFANTIL MUTILAK A 1.TALDEA AMENABAR C ZKE HIERROS SERVANDO EIBAR ESKUBALOIA 16-27
2019/11/23 Infantil Mutilak D INFANTIL MUTILAK A 2.TALDEA AMENABAR D ZKE SAIEKO - LA SALLE BELTZA 12-27
2019/11/23 Infantil Neskak A INFANTIL NESKAK A 3.TALDEA KALARI PULPO EK AIALA A ZKE 17-19
2019/11/24 Infantil Neskak B INFANTIL NESKAK A 2.TALDEA AIALA B ZKE ORDIZIA ENIRIO 27-14
2019/11/24 Infantil Neskak C INFANTIL NESKAK B 2.TALDEA GELATO ORIO ESKUBALOIA AIALA C ZKE 23-28
2019/11/24 Infantil Neskak D INFANTIL NESKAK B 2.TALDEA AIALA D ZKE GARAJES AXIRI PULPO EK 19-21
2019/11/22 Kadete mutilak A KADETE MUTILEN 2.FASEA EGIA INDAUX AMENABAR A ZKE 27-28
2019/11/23 Kadete mutilak B KADETE MUTILEN 2.FASEA USURBIL K.E. AMENABAR B ZKE 29-24
2019/11/23 Kadete mutilak C KADETE MUTILEN 2.FASEA AUKERA ELECTROTECNICA HONDARRIBIA AMENABAR C ZKE 20-19
2019/11/23 Kadete mutilak D KADETE MUTILEN 2.FASEA AMENABAR D ZKE BANKOA ELGOIBAR 37-14
2019/11/24 Kadete mutilak EL Euskadiko Kadete Mutilak 1. fasea GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE ZALLA TABERNA PULPO EK 39-26
2019/11/23 Kadete neskak A KADETE NESKEN 2.FASEA LEIZARAN LA SALLE-BERROZPE AIALA A ZKE 26-11
2019/11/24 Kadete neskak B KADETE NESKEN 2.FASEA CARTONAJES ARREGI ALO√ĎA MENDI K.E. AIALA B ZKE 24-13
2019/11/23 Kadete neskak C KADETE NESKEN 2.FASEA LA SALLE LEGAZPI AIALA C ZKE 22-14
2019/11/23 Jubenil Mutilak JMI JUBENIL MUTILEN 2.FASEA AMENABAR B ZKE HERNANI ANEXO ELEKTROTRESNAK 35-30
2019/11/24 Jubenil Mutilak EL Euskadiko Jubenil Mutilak 1. fasea GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE TXIKIXA TABERNA PULPO EK 32-25
2019/11/23 Jubenil Mutilak HT JUBENIL MUTILEN 2.FASEA SAIEKO KE - LA SALLE HETTICH ZKE 16-18
2019/11/23 Jubenil Neskak A GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JN) 1.TALDEA AIALA A ZKE EIBAR ESKUBALOIA 19-20
2019/11/23 Jubenil Neskak B GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JN) 2.TALDEA LEIZARAN LANBROA TABERNA AIALA B ZKE 29-19
2019/11/23 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko maila liga AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. S.D. TEUCRO 29-29
2019/11/24 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA PIZZERIA SALENTO ELGOIBAR ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. 33-26
2019/11/23 Senior Mutilak 2N Gizonezkoen Euskadiko senior liga GURE AUZUNE TXIKIPOLIT ZKE 18-35
2019/11/23 Senior Neskak A Emakumezkoen Euskadiko senior liga AIALA A ZKE PETRONOR MUSKIZ 43-18