Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Emaitzak



Eguna Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Emaitza
2019/01/20 Alebin Mutilak A ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (MUTIL) ZARAUTZ A ZKE EIBAR ESKUBALOIA 20-17
2019/01/20 Alebin Neskak OB ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G1 ELGOIBARKO SANLO A ORIOKO B ZKE 20-18
2019/01/20 Alebin Neskak A ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G1 ALO√ĎA MENDI K.E. B ZARAUTZ A ZKE 13-14
2019/01/20 Alebin Neskak B ERREDIMENDU ALEBIN LIGA (NESKAK) G2 ZARAUTZ B ZKE PULPO E.K. A 19-17
2019/01/19 Infantil Mutilak A INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 EREINTZA BEISSIER AMENABAR A ZKE 23-31
2019/01/19 Infantil Mutilak C INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 AMENABAR C ZKE C.B. UROLA HORIA
2019/01/20 Infantil Neskak A AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 AIALA A ZKE AMETSA EIBAR ESKUBALOIA
2019/01/19 Infantil Neskak B AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 AIALA B ZKE AIALA C ZKE 20-16
2019/01/19 Infantil Neskak C AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 AIALA B ZKE AIALA C ZKE
2019/01/19 Infantil Neskak D INFANTILA NESKENA -B- G1 AIALA D ZKE BENGOA EIBAR ESKUBALOIA 11-31
2019/01/20 Infantil Neskak E INFANTILA NESKENA -B- G2 KALARI TABERNA PULPO EK AIALA E ZKE
2019/01/19 Infantil Neskak OA AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G1 LA SALLE-SAIEKO BELTZA ORIOKO A ZKE 09-24
2019/01/20 Infantil Neskak OB INFANTILA NESKENA -B- G2 ORIOKO B ZKE LA SALLE LEGAZPI 22-11
2019/01/19 Kadete mutilak A Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO AMENABAR A ZKE TOLOSALDEA xx-yy
2019/01/19 Kadete mutilak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO USURBIL K.E. AMENABAR B ZKE 39-32
2019/01/20 Kadete mutilak C Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA TEKNINER EIBAR ESKUBALOIA AMENABAR C ZKE
2019/01/19 Kadete mutilak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO ZAISA BIDASOA IRUN AMENABAR D ZKE
2019/01/19 Kadete mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Kadete Liga NEUMATICOS BAYONA PULPO EK GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 16-25
2019/01/19 Kadete neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA AIALA A ZKE EIBAR MUELLE ZALDUA 16-20
2019/01/19 Kadete neskak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO IBAIONDO TABERNA - OPTIKA ARANZAZU AIALA B ZKE 20-23
2019/01/20 Kadete neskak C Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO EREINTZA BEISSIER AIALA C ZKE 31-15
2019/01/20 Kadete neskak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA D ZKE ZAISA BIDASOA IRUN B
2019/01/20 Kadete neskak E Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO TECNIFUELLE ELGOIBAR AIALA E ZKE 16-21
2019/01/19 Kadete neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Kadete Liga SALENTO GELATI AIALA ZKE 22-21
2019/01/19 Jubenil Mutilak JMI Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO EGIA BAZTARRE TABERNA AMENABAR ZKE 31-25
2019/01/19 Jubenil Mutilak AZ Gipuzkoako 2.Fasea - 19.-24.POSTURAKO AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE LA SALLE SAIEKO KE 29-28
2019/01/19 Jubenil Mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Jubenil Liga TXIKIXA TABERNA PULPO EK GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 24-21
2019/01/19 Jubenil Mutilak HT Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA HETTICH ZKE LEIZARAN ESKUBALOIA
2019/01/19 Jubenil Neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA ZAISA BIDASOA IRUN A AIALA A ZKE 27-20
2019/01/19 Jubenil Neskak EL Emakumezkoen Euskadiko Jubenil Liga TECNIFUELLE ELGOIBAR AIALA ZKE 26-23
2019/01/19 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga AGUSTINOS ALICANTE AMENABAR ZKE
2019/01/19 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA EGIA KOSKO TABERNA ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. 26-25
2019/01/19 Senior Mutilak 2T GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE UROLA LAZTIMENDI
2019/01/19 Senior Mutilak 2N Euskadiko Senior Mutilak Liga LIMPIRESOL CORAZONISTAS TXIKIPOLIT ZKE 23-23
2019/01/19 Senior Neskak A Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila AIALA ZKE LAUKO ELGOIBAR 18-26
2019/01/19 Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko liga C.B. KUKULLAGA AIALA ZARAUTZ KE