Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Emaitzak



Eguna Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Emaitza
2018/11/25 Infantil Mutilak A INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 ALOÑA MENDI K.E. AMENABAR A ZKE 10-31
2018/11/25 Infantil Mutilak B INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 AMENABAR B ZKE LA SALLE-SAIKEO BELTZA 25-19
2018/11/24 Infantil Mutilak C INFANTIL GIZONEZKOA -A- G2 URNIETA ÑAM RESTAURANTES AMENABAR C ZKE
2018/11/25 Infantil Mutilak D INFANTIL GIZONEZKOA -A- G1 C.B. UROLA URDINAK AMENABAR D ZKE 20-24
2018/11/25 Infantil Neskak A INFANTILA NESKENA -A- G1 AIALA A ZKE BERA BERA URDINA 15-19
2018/11/24 Infantil Neskak B INFANTILA NESKENA -A- G2 DARIO ELGOIBAR AIALA B ZKE 17-19
2018/11/24 Infantil Neskak C INFANTILA NESKENA -A- G2 ATSEDENA AIALA C ZKE
2018/11/25 Infantil Neskak D INFANTILA NESKENA -B- G1 IRAULI AIALA D ZKE 17-34
2018/11/25 Infantil Neskak E INFANTILA NESKENA -B- G2 H.E.T - SESA TOOLS AIALA E ZKE 17-13
2018/11/25 Infantil Neskak OA INFANTILA NESKENA -A- G3 ORIOKO A ZKE ZURIZURI LEGAZPI 24-21
2018/11/25 Infantil Neskak OB INFANTILA NESKENA -B- G2 PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN B ORIOKO B ZKE 12-20
2018/11/25 Infantil Neskak OB ESKOLA ELGOIBAR ZARAUTZ
2018/11/25 Kadete mutilak A Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO ALOÑA MENDI K.E. AMENABAR A ZKE
2018/11/25 Kadete mutilak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO AMENABAR B ZKE ZALLA TABERNA PULPO EK 22-28
2018/11/24 Kadete mutilak C Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA AMENABAR C ZKE EGIBIDE - GURE AUZUNE 35-33
2018/11/24 Kadete mutilak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-18.POSTURAKO AMENABAR D ZKE TOLOSALDEA
2018/11/24 Kadete mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Kadete Liga GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE TOLOSA C.F. ESKUBALOIA 36-20
2018/11/24 Kadete neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA USURBIL K.E. AIALA A ZKE 11-24
2018/11/24 Kadete neskak B Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO NEURRI ELGOIBAR AIALA B ZKE 18-20
2018/11/24 Kadete neskak C Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO TECNIFUELLE ELGOIBAR AIALA C ZKE 21-15
2018/11/25 Kadete neskak D Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA D ZKE EREINTZA BEISSIER 22-17
2018/11/24 Kadete neskak E Gipuzkoako 2.Fasea - 13.-20.POSTURAKO AIALA E ZKE EDU OPTIKA PULPO EK 24-20
2018/11/24 Jubenil Mutilak JMI Gipuzkoako 2.Fasea - 7.-12.POSTURAKO AMENABAR ZKE KARIBE ZAHARRA LEGAZPI 24-24
2018/11/24 Jubenil Mutilak AZ Gipuzkoako 2.Fasea - 19.-24.POSTURAKO AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE ANEXO ELEKTROTRESNAK HET 35-31
2018/11/24 Jubenil Mutilak EL Gizonezkoen Euskadiko Jubenil Liga GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE TOLOSA C.F. ESKUBALOIA
2018/11/24 Jubenil Mutilak HT Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA EREINTZA AGUAPLAST HETTICH ZKE
2018/11/25 Jubenil Neskak A Gipuzkoako 2.Fasea AMAIERA FASEA AIALA A ZKE ATHLON ALOÑA MENDI K.E. 24-19
2018/11/24 Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko liga VIVEROS HEROL BM. NAVA AMENABAR ZKE 33-21
2018/11/24 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1. LURRALDEKO LIGA ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. URNIETA ARTOLA HARATEGIA 23-26
2018/11/24 Senior Mutilak 2T GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 ATSEDENA ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE
2018/11/24 Senior Mutilak 2N Euskadiko Senior Mutilak Liga TXIKIPOLIT ZKE SIGLO XX PLATER PRESTATUAK 31-24
2018/11/25 Senior Neskak A Euskadiko Senior Neskak Liga 1.Maila AIALA ZKE ERROTABARRI 19-30