Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduak



Maila A ekipoa B ekipoa Eguna Lekua Ordua NON Irteera ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
Infantil Mutilak A ZARAZPE PULPO EK AMENABAR A ZKE 2020/03/14 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 00:00:00 00:00:00
Infantil Mutilak B AMENABAR B ZKE PULPO EK 2020/03/15 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 10:00:00 00:00:00
Infantil Mutilak C AMENABAR D ZKE AMENABAR C ZKE 2020/03/15 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 10:00:00 ANTONIANO KIROLDEGIAN 00:00:00
Infantil Mutilak D AMENABAR D ZKE AMENABAR C ZKE 2020/03/15 - Igandea Antoniano Kiroldegia - Etxean 10:00:00 00:00:00
Infantil Neskak A URKOTRONIK EIBAR ESKUBALOIA AIALA A ZKE 2020/03/14 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 10:30:00 IPURUAKO KIROLDEGIAN 09:00:00 AUTOBUSEZ
Infantil Neskak B GRUPO MECALBE EIBAR ESKUBALOIA AIALA B ZKE 2020/03/14 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 11:45:00 IPURUAKO KIROLDEGIAN 09:00:00 AUTOBUSEZ
Infantil Neskak C AIALA C ZKE UROLA CONSTRUCCIONES ANTIO 2020/03/14 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 11:15:00 00:00:00
Infantil Neskak D GARAJES AXIRI PULPO EK AIALA D ZKE 2020/03/14 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 10:00:00 LUBAKI KIROLDEGIAN ZUMAIA 00:00:00 Kotxez
Kadete mutilak A AMENABAR A ZKE LEIZARAN IMATEL TELECOMUNICACIONES 2020/03/14 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 09:45:00 00:00:00
Kadete mutilak B AMENABAR B ZKE EREINTZA TODO TERRENO 2020/03/14 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 16:00:00 00:00:00
Kadete mutilak C ORDIZIA ORKLI AMENABAR C ZKE 2020/03/14 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 18:00:00 MAJORI KIROLDEGIA- 16:30:00 AUTOBUSEZ
Kadete mutilak D HERRERIA BIDEBIETA BERA BERA AMENABAR D ZKE 2020/03/15 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 12:15:00 PACO YOLDI - DONOSTI 10:45:00 AUTOBUSEZ
Kadete mutilak EL GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE ZALLA TABERNA PULPO EK 2020/03/14 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 10:00:00 00:00:00
Kadete neskak A TECNIFUELLE ELGOIBAR AIALA A ZKE 2020/03/14 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 17:00:00 OLAIZAGA KIROLDEGIAN 15:30:00 AUTOBUSEZ
Kadete neskak B AIALA B ZKE BERA BERA URDINA 2020/03/15 - Igandea Antoniano Kiroldegia - Etxean 11:30:00 00:00:00
Kadete neskak C URNIETA ULACIA AUTOBUSAK AIALA C ZKE 2020/03/14 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 15:45:00 URNIETA KIROLDEGIAN 14:15:00 AUTOBUSEZ
Kadete neskak D BERGARA K.E. AIALA D ZKE 2020/03/14 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 18:00:00 LABEGARIETAKO KIROL . BERGARA 16:15:00 AUTOBUSEZ
Kadete neskak EL AIALA ZKE ERROTABARRI CADETE 2020/03/14 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 11:30:00 00:00:00
Jubenil Mutilak JMI ORDIZIA ORKLI AMENABAR B ZKE 2020/03/14 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 16:00:00 MAJORI KIROLDEGIA -ORDIZIA 14:15:00 AUTOBUSEZ
Jubenil Mutilak EL GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE NEUMATICOS BAYONA PULPO EK 2020/03/15 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 11:30:00 00:00:00
Jubenil Mutilak HT HETTICH ZKE EGIA ENDIKA HARATEGIA 2020/03/14 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 19:15:00 00:00:00
Jubenil Neskak A ATSEDENA AIALA A ZKE 2020/03/15 - Igandea Atsedena - z Atsedena 00:00:00 00:00:00
Jubenil Neskak B AIALA B ZKE CARAVANAS OÑATE ALOÑA MENDI K.E. 2020/03/14 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 17:30:00 00:00:00
Jubenil Neskak EL AIALA ZKE URNIETA INDAUX 2020/03/14 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 13:00:00 00:00:00
Senior Mutilak ZM AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. CIUDAD DE MALAGA 2020/03/14 - Larunbata ATZERATUTA - v Atzeratuta 19:30:00 00:00:00
Senior Mutilak 1T ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. ORDIZIA SIGLO XX Plater Prestatuak 2020/03/15 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 13:00:00 00:00:00
Senior Mutilak 2N TXIKIPOLIT ZKE GURE AUZUNE 2020/03/14 - Larunbata ATZERATUTA - v Atzeratuta 17:45:00 00:00:00
Senior Neskak A AIALA A ZKE EREINTZA AGUAPLAST 2020/03/14 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 16:00:00 00:00:00
Senior Neskak ZN LOGROÑO SPORTING LA RIOJA AIALA ZARAUTZ Z.K.E. 2020/03/14 - Larunbata ATZERATUTA - v Atzeratuta 19:00:00 POLIDEPORTIVO UNIVERSITARIO 00:00:00 Kotxez