Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduak



Maila A ekipoa B ekipoa Eguna Lekua Ordua NON Irteera ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
Infantil Mutilak A HIERROS SERVANDO EIBAR ESKUBALOIA AMENABAR A ZKE 2019/11/17 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 10:45:00 IPURUAKO Polik. 09:15:00 AUTOBUSEZ 18-19
Infantil Mutilak B AMENABAR B ZKE EGIA 1 2019/11/16 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 12:30:00 00:00:00
Infantil Mutilak C ALOÑA MENDI K.E. AMENABAR C ZKE 2019/11/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 12:15:00 ZUBIKOA Kiroldegia 10:15:00 AUTOBUSEZ 23-22
Infantil Mutilak D UROLA EK RSARALAR AMENABAR D ZKE 2019/11/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 12:15:00 Polideportivo ISPILA 10:15:00 AUTOBUSEZ
Infantil Neskak A AIALA A ZKE BERA BERA URDINA 2019/11/16 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 10:00:00 00:00:00 22-21
Infantil Neskak B GALDONA PULPO EK AIALA B ZKE 2019/11/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 11:00:00 LUBAKI Kiroldegia 00:00:00 Kotxez 26-17
Infantil Neskak C AIALA C ZKE EREINTZA BEISSIER 2019/11/16 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 11:15:00 00:00:00
Infantil Neskak D SAGARMIÑA JAUJA AIALA D ZKE 2019/11/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 11:00:00 MUTRIKU Kiroldegia 09:15:00 AUTOBUSEZ 02-16
Kadete mutilak A HERRERIA BIDEBIETA BERA BERA AMENABAR A ZKE 2019/11/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 16:00:00 BIDEBIETA Kiroldegian 14:30:00 AUTOBUSEZ
Kadete mutilak B AMENABAR B ZKE KARAKATE JATETXEA ELGOIBAR 2019/11/16 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 10:00:00 00:00:00
Kadete mutilak C AMENABAR C ZKE ARRASATE E.B. 2019/11/16 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 19:15:00 00:00:00 37-27
Kadete mutilak D AMENABAR D ZKE USURBIL K.E. 2019/11/17 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 10:00:00 00:00:00 27-32
Kadete mutilak EL USURBIL K.E GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 2019/11/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 16:00:00 OIARDO KIROLDEGIAN-USURBIL 00:00:00 Kotxez 32-38
Kadete neskak A EIBAR ESKUBALOIA A AIALA A ZKE 2019/11/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 18:30:00 IPURUAKO Polik. 17:00:00 AUTOBUSEZ 31-11
Kadete neskak B TECNIFUELLE ELGOIBAR AIALA B ZKE 2019/11/17 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 10:00:00 OLAIZAGA KIROLDEGIA 08:30:00 AUTOBUSEZ 18-33
Kadete neskak C AIALA C ZKE TOLOSA C.F. ESKUBALOIA 2019/11/16 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 17:30:00 00:00:00 13-29
Kadete neskak D AIALA D ZKE Centro Odontológico ALAIA HET 2019/11/17 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 11:30:00 00:00:00 32-6
Kadete neskak EL SALENTO GELATI AIALA ZKE 2019/11/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 16:00:00 OLAIZAGA KIROL -ELGOIBAR 14:30:00 AUTOBUSEZ 22-26
Jubenil Mutilak JMI AMENABAR B ZKE UROLA ALAI HORTZ KLINIKA 2019/11/16 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 11:30:00 00:00:00 23-23
Jubenil Mutilak EL USURBIL K.E. GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 2019/11/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 17:45:00 OIARDO KIROLDEGIAN -USURBIL 00:00:00 Kotxez 22-33
Jubenil Mutilak HT HETTICH ZKE DONIBANE ESKUBALOIA 2019/11/16 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 13:00:00 00:00:00 24-23
Jubenil Neskak A ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE AIALA A ZKE 2019/11/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 15:45:00 ASTIGARRAGAKO KIROLDEGIAN 14:30:00 AUTOBUSEZ 22-17
Jubenil Neskak B AIALA B ZKE USURBIL K.E. 2019/11/17 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 13:00:00 00:00:00 18-28
Jubenil Neskak EL ASTIGARRAGA GYS SPORT ELGOIBAR AIALA ZKE 2019/11/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 17:30:00 OLAIZAGA KIROL. -ELGOIBAR 14:30:00 AUTOBUSEZ 22-17
Senior Mutilak ZM BM. TORRELAVEGA AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. 2019/11/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 18:30:00 Poli. VICENTE TRUEBA Torrelavega 13:30:00 AUTOBUSEZ 34-24
Senior Mutilak 1T ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. ORMAIZTEGI K.E. 2019/11/16 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 15:45:00 00:00:00 28-22
Senior Mutilak 2N TXIKIPOLIT ZKE BM BASAURI INDUPIME 2019/11/16 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 17:30:00 00:00:00 23-27
Senior Neskak A URBIL USURBIL K.E. AIALA A ZKE 2019/11/16 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 19:30:00 OIARDO KIROLDEGIAN-USURBIL 00:00:00 Kotxez 30-25
Senior Neskak ZN AIALA ZARAUTZ Z.K.E. BM PEREDA 2019/11/16 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 19:30:00 00:00:00 19-32