Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduak



Maila A ekipoa B ekipoa Eguna Lekua Ordua NON Irteera ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
Alebin Neskak OA ORIOKO A ZKE ALOÑA MENDI K.E. B 2019/04/07 - Igandea KARELA KIROLDEGIA - Etxean 10:30:00 00:00:00 13-19
Alebin Neskak OB ORIOKO B ZKE PULPO E.K. B 2019/04/07 - Igandea KARELA KIROLDEGIA - Etxean 09:30:00 00:00:00 14 - 7
Alebin Mutilak A PULPO KE ZARAUTZ A ZKE 2019/04/07 - Igandea ATZERATUTA - v Atzeratuta 00:00:00 00:00:00 aplazado al 12 de mayo
Alebin Neskak A PULPO E.K. A ZARAUTZ A ZKE 2019/04/07 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 10:00:00 LUBAKI KIROLADEGIA 00:00:00 Kotxez edo Trenez 11-24
Alebin Mutilak B EIBAR ESKUBALOIA ZARAUTZ B KE 2019/04/07 - Igandea ATZERATUTA - v Atzeratuta 00:00:00 00:00:00 aplazado
Alebin Neskak B ELGOIBARKO SANLO A ZARAUTZ B ZKE 2019/04/07 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 10:00:00 OLAIZAGA Kiroldegian 08:30:00 AUTOBUSEZ
Infantil Mutilak A EREINTZA AGUAPLAST AMENABAR A ZKE 2019/04/06 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 13:00:00 ERRENTERIA Udal kiroldegian 11:30:00 AUTOBUSEZ 39-11
Infantil Mutilak B AMENABAR B ZKE AMA GUADALUPEKOA 2019/04/06 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 10:00:00 00:00:00
Infantil Mutilak C C.B. UROLA URDINAK AMENABAR C ZKE 2019/04/07 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 10:00:00 ISPILLA kiroldegian - Zumarraga 08:15:00 AUTOBUSEZ 24-24
Infantil Mutilak D AMENABAR D ZKE ALOÑA MENDI K.E. 2019/04/07 - Igandea Antoniano Kiroldegia - Etxean 10:30:00 00:00:00 22=19
Infantil Neskak A AIALA A ZKE EREINTZA AGUAPLAST 2019/04/07 - Igandea Antoniano Kiroldegia - Etxean 11:45:00 00:00:00
Infantil Neskak B BERA BERA URDINA AIALA B ZKE 2019/04/07 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 11:00:00 BIDEBIETA kiroldegian 09:30:00 AUTOBUSEZ 22-20
Infantil Neskak C AIALA C ZKE LA SALLE-SAIEKO BELTZA 2019/04/07 - Igandea Antoniano Kiroldegia - Etxean 13:00:00 00:00:00
Infantil Neskak D TOLOSA C.F. ESKUBALOIA AIALA D ZKE 2019/04/06 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 10:00:00 USABAL kiroldegian 08:30:00 AUTOBUSEZ 24-23
Infantil Neskak E AIALA E ZKE BACALAOS ALKORTA ELGOIBAR 2019/04/06 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 11:45:00 00:00:00 13-9
Infantil Neskak OA ALOÑA MENDI KE.(A) ORIOKO A ZKE 2019/04/06 - Larunbata Kanpoan - c USURBIL 11:00:00 OIARDO KIROLDEGIAN 00:00:00 Kotxez edo Trenez
Infantil Neskak OB ORIOKO B ZKE H.E.T - SESA TOOLS 2019/04/07 - Igandea KARELA KIROLDEGIA - Etxean 11:30:00 00:00:00
Kadete mutilak A AMENABAR A ZKE ZALLA TABERNA PULPO EK 2019/04/06 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 11:15:00 00:00:00
Kadete mutilak B ATSEDENA AMENABAR B ZKE 2019/04/07 - Igandea Atsedena - z Atsedena 00:00:00 00:00:00
Kadete mutilak C URNIETA OIANUME JATETXEA AMENABAR C ZKE 2019/04/06 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 17:30:00 UDAL Kiroldegia 16:00:00 AUTOBUSEZ 33-29
Kadete mutilak D EREINTZA TODO TERRENO AMENABAR D ZKE 2019/04/06 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 16:00:00 BERAUNGO Frontoia 14:30:00 AUTOBUSEZ
Kadete mutilak EL LEARNING OUT CORAZONISTAS GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 2019/04/06 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 17:00:00 COLEGIO CORAZONISTAS -GASTEIZ 15:00:00 AUTOBUSEZ 31-42
Kadete neskak A EIBAR MUELLE ZALDUA AIALA A ZKE 2019/04/06 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 11:45:00 Univ. LABORAL 10:00:00 AUTOBUSEZ
Kadete neskak B AIALA B ZKE BERA BERA URDINA 2019/04/07 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 13:00:00 00:00:00 28-25
Kadete neskak C EGIA VELTINS AIALA C ZKE 2019/04/07 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 12:30:00 PACO YOLDI kiroldegian 11:00:00 AUTOBUSEZ 18-24
Kadete neskak D AIALA D ZKE EDU OPTIKA PULPO EK 2019/04/07 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 10:00:00 00:00:00
Kadete neskak E ZAISA BIDASOA IRUN B AIALA E ZKE 2019/04/06 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 11:30:00 ARTALEKU Polikiroldegian 09:45:00 AUTOBUSEZ 26-20
Kadete neskak EL USURBIL K.E. AIALA ZKE 2019/04/06 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 16:00:00 OIARDO KIROLDEGIAN -USURBIL 00:00:00 Kotxez edo Trenez 30-24
Jubenil Mutilak JMI AMENABAR ZKE EGIA BAZTARRE TABERNA 2019/04/06 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 13:00:00 00:00:00 26-25
Jubenil Mutilak AZ AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE ILCAPO HONDARRIBIA 2019/04/06 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 17:45:00 00:00:00 35-44
Jubenil Mutilak HT HETTICH ZKE LEIZARAN ESKUBALOIA 2019/04/06 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 19:15:00 00:00:00
Jubenil Neskak A AIALA ZKE EGIA SEICAR 2019/04/06 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 12:45:00 00:00:00 29-26
Senior Mutilak ZM AMENABAR ZKE BM. ALARCOS CIUDAD REAL 2019/04/06 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 17:00:00 00:00:00
Senior Mutilak 1T ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. EGIA KOSKO TABERNA 2019/04/07 - Igandea Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 11:30:00 00:00:00 27-22
Senior Mutilak Besteak ZARAUTZ ZARAUTZ 2019/04/06 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 09:00:00 00:00:00
Senior Mutilak Besteak ZARAUTZ ZARAUTZ 2019/04/06 - Larunbata Antoniano Kiroldegia - Etxean 16:00:00 00:00:00
Senior Mutilak Besteak ZARAUTZ ZARAUTZ 2019/04/07 - Igandea Antoniano Kiroldegia - Etxean 09:00:00 00:00:00
Senior Mutilak 2N ILCAPO HONDARRIBIA TXIKIPOLIT ZKE 2019/04/07 - Igandea Kanpoan - Kanpoan 12:15:00 HONDARTZA KIROLDEGIA 10:45:00 AUTOBUSEZ 19-24
Senior Neskak A LAUKO ELGOIBAR AIALA ZKE 2019/04/06 - Larunbata Kanpoan - Kanpoan 17:45:00 OLAIZAGA KIROLDEGIA 16:15:00 AUTOBUSEZ 32-29
Senior Neskak ZN AIALA ZARAUTZ KE BM PEREDA 2019/04/06 - Larunbata Aritzbatalde Kiroldegia - Etxean 19:00:00 00:00:00 21-16