Maila |
A ekipoa |
B ekipoa |
Eguna |
Lekua |
Ordua |
NON |
Irteera ordua |
Bidaia nola |
Bidai eguna |
Emaitza |
Infantil Mutilak A |
AMENABAR C ZKE |
AMENABAR A ZKE |
2017/11/04 - Larunbata |
Kanpoan |
09:15:00 |
DERBY ANTONIANOTAN |
|
|
|
14-30 |
Infantil Mutilak B |
AMENABAR B ZKE |
ALOÑA MENDI K.E. |
2017/11/04 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
11:45:00 |
|
|
|
|
30-19 |
Infantil Mutilak C |
AMENABAR C ZKE |
AMENABAR A ZKE |
2017/11/04 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
09:15:00 |
|
|
|
|
14-30 |
Infantil Mutilak D |
AMENABAR D ZKE |
PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN C |
2017/11/04 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
10:30:00 |
|
|
|
|
30-13 |
Infantil Mutilak E |
EREINTZA TODO TERRENO |
AMENABAR E ZKE |
2017/11/04 - Larunbata |
Kanpoan |
13:30:00 |
KIROLDEGIAN -ERRENTERI |
12:00:00 |
AUTOBUSEZ |
|
26-17 |
Infantil Neskak A |
GALDONA BURDINDEGIA PULPO EK |
AIALA A ZKE |
2017/11/04 - Larunbata |
Kanpoan |
09:30:00 |
LUBAKI KIROLDEGIA-ZUMAIA |
|
KOTXEZ |
|
42-3 |
Infantil Neskak B |
AIALA D ZKE |
AIALA B ZKE |
2017/11/04 - Larunbata |
Kanpoan |
17:15:00 |
DERBY ANTONIANOTAN |
|
|
|
6-27 |
Infantil Neskak C |
AIALA C ZKE |
AIALA E ZKE |
2017/11/04 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
16:00:00 |
|
|
|
|
24-12 |
Infantil Neskak D |
AIALA D ZKE |
AIALA B ZKE |
2017/11/04 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
17:15:00 |
|
|
|
|
6-27 |
Infantil Neskak E |
AIALA C ZKE |
AIALA E ZKE |
2017/11/04 - Larunbata |
Kanpoan |
16:00:00 |
DERBY ANTONIANOTAN |
|
|
|
24-12 |
Infantil Neskak OI |
ORIOKO IKASTOLA ZKE |
BERA BERA URDINA |
2017/11/04 - Larunbata |
KARELA KIROLDEGIA |
09:30:00 |
|
|
|
|
10-28 |
Kadete mutilak A |
KOMAT EIBAR ESKUBALOIA |
AMENABAR A ZKE |
2017/11/04 - Larunbata |
Kanpoan |
17:30:00 |
IES UNIVERSIDAD DE EIBAR |
16:00:00 |
AUTOBUSEZ |
|
29-26 |
Kadete mutilak B |
CANTERIAS DOMINGUEZ PULPO EK |
AMENABAR B ZKE |
2017/11/04 - Larunbata |
Kanpoan |
16:00:00 |
LUBAKI KIROLDEGIA -ZUMAIA |
|
KOTXEZ |
|
38-22 |
Kadete mutilak C |
URNIETA ITXASO ARRAINDEGIA |
AMENABAR C ZKE |
2017/11/04 - Larunbata |
Kanpoan |
16:00:00 |
UDAL KIROLDGIAN -URNIETA |
14:30:00 |
AUTOBUSEZ |
|
37-26 |
Kadete mutilak EL |
Gran Camping Zarautz ZKE |
URKUNDE ELGOIBAR
|
2017/11/05 - Igandea |
Aritzbatalde Kiroldegia |
10:00:00 |
|
|
|
|
31-32 |
Kadete neskak A |
AIALA A ZKE |
AIALA B ZKE |
2017/11/04 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
13:00:00 |
|
|
|
|
20-21 |
Kadete neskak B |
AIALA A ZKE |
AIALA B ZKE |
2017/11/04 - Larunbata |
Kanpoan |
13:00:00 |
DERBY ANTONIANOTAN |
|
|
|
20.-21 |
Kadete neskak EL |
ASTIGARRAGA GYS SPORT ELGOIBAR |
AIALA ZKE
|
2017/11/05 - Igandea |
Kanpoan |
10:00:00 |
OLAIZAGA KIROLDEGIA - ELGOIBAR |
08:30:00 |
AUTOBUSEZ |
|
25-26 |
Kadete neskak OI |
ALOÑA MENDI K.E. -A- |
ORIOKO IKASTOLA ZKE |
2017/11/04 - Larunbata |
Kanpoan |
19:45:00 |
ZUBIKOA KIROLDEGIA-OÑATI |
17:45:00 |
AUTOBUSEZ |
|
24-19 |
Jubenil Mutilak AZ |
AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE |
LEIZARAN ESKUBALOIA |
2017/11/04 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
10:00:00 |
|
|
|
|
31-28 |
Jubenil Mutilak EL |
Gran Camping Zarautz ZKE |
BERISTAIN BANAKETAK ELGOIBAR
|
2017/11/05 - Igandea |
Aritzbatalde Kiroldegia |
11:30:00 |
|
|
|
|
27-25 |
Jubenil Mutilak HT |
HETTICH ZKE |
KARIBE ZAHARRA LEGAZPI |
2017/11/05 - Igandea |
Aritzbatalde Kiroldegia |
13:00:00 |
|
|
|
|
19-22 |
Jubenil Neskak A |
AIALA A ZKE |
ASTIGARRAGA GYS SPORT ELGOIBAR |
2017/11/04 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
13:00:00 |
|
|
|
|
22-28 |
Jubenil Neskak EL |
TECNIFUELLE ELGOIBAR |
AIALA ZKE
|
2017/11/05 - Igandea |
Kanpoan |
11:30:00 |
OLAIZAGA KIROLDEGIA-ELGOIBAR |
08:30:00 |
AUTOBUSEZ |
|
22-26 |
Senior Mutilak ZM |
AMENABAR ZKE |
IKASA BM MADRID
|
2017/11/04 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
19:30:00 |
|
|
|
|
23-17 |
Senior Mutilak 1T |
ARITZBATALDE ZKE |
ORMAIZTEGI K.E. |
2017/11/04 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
11:30:00 |
|
|
|
|
33-22 |
Senior Mutilak 2T |
ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE |
ORDIZIA AMONANE |
2017/11/04 - Larunbata |
KARELA KIROLDEGIA |
16:00:00 |
|
|
|
|
25-21 |
Senior Mutilak 2N |
SIGLO XX PLATER PRESTATUAK |
TXIKIPOLIT ZKE
|
2017/11/05 - Igandea |
Kanpoan |
11:30:00 |
MAJORI KIROLDEGIAN -ORDIZIA |
09:45:00 |
AUTOBUSEZ |
|
25-24 |
Senior Neskak A |
BERA BERA |
AIALA A ZKE
|
2017/11/04 - Larunbata |
Kanpoan |
19:45:00 |
BIDEBIETA DONOSTI |
18:15:00 |
AUTOBUSEZ |
|
29-24 |
Senior Neskak B |
AIALA B ZKE |
URNIETA LARRIALDIAK
|
2017/11/04 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
16:00:00 |
|
|
|
|
28-28 |
Senior Neskak ZN |
AIALA ZARAUTZ KE |
CASTRO URDIALES
|
2017/11/04 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
17:45:00 |
|
|
|
|
34-26 |